Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.256.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sycoturk

quote:

Orijinalden alıntı: masterap

quote:

Orijinalden alıntı: sycoturk

Merhaba.İyi bayramlar herkese.. Leon 1.2 tsi manuel için fiyat teklifi alan oldu mu herhangi bir yerden ?

son bi kac hafta icerisinde duydugum en iyi teklif 56700+park sensoruydu, ben cumartesi teslim aldim 56800 e

Siz hangi bayiden aldınız ? Yanında ekstra bir şeyler verdiler mi ?

ankara dogus, ekstra yok.. tek bayi oldugu icin esnek davranmiyorlar pek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opel Insignia Cosmo Dizel Manuel 101 k
    Opel Astra Sedan Sport Dizel Manuel 79k
    Opel Astra K excellence Dizel oto 92 k

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep~DarkNeSs

Opel Insignia Cosmo Dizel Manuel 101 k

Astra K excellence yerine cosmo insignia daha mantıklı. 9K daha verip üst sınıf almak akıllıca.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1872

Arkadaşlar selam bugün bir iki arabaya bakıp fiyat sordum 2. el araç baka baka sonunda sıfır araçlara geçtik haydi hayırlısı.

VW Polo 1.2 TSI 90 Lounge DSG 58700 TL
    Seat Ibiza 1.0 Eco TSI 110 Style DSG 51500 TL
    Ford Fiesta 1.0 Ecoboost 100 Titanium X Powershift 61000 ya da 61500 dedi tam aklımda değil arabanın içini beğenmedim çok dikkatimi vermedim kadına

Sizce fiyatlar nasıl aklım Polo'da kaldı. Ayrıca bugün araçlara bakarken fark ettim Polo Trendline araç ön konsol komple sert plastikten yapılmışken Lounge donanımlı araçta ön konsol yumuşak plastik dediğimiz malzemeden yapılmıştı 40 yıl düşünsem böyle bir şey olacağı aklımın ucundan geçmezdi.
    quote:

Orijinalden alynty: 1872

Arkada?lar selam bugün bir iki arabaya bakyp fiyat sordum 2. el araç baka baka sonunda syfyr araçlara geçtik haydi hayyrlysy.

VW Polo 1.2 TSI 90 Lounge DSG 58700 TL
    Seat Ibiza 1.0 Eco TSI 110 Style DSG 51500 TL
    Ford Fiesta 1.0 Ecoboost 100 Titanium X Powershift 61000 ya da 61500 dedi tam aklymda de?il arabanyn içini be?enmedim çok dikkatimi vermedim kadyna

Sizce fiyatlar nasyl aklym Polo'da kaldy. Ayryca bugün araçlara bakarken fark ettim Polo Trendline araç ön konsol komple sert plastikten yapylmy?ken Lounge donanymly araçta ön konsol yumu?ak plastik dedi?imiz malzemeden yapylmy?ty 40 yyl dü?ünsem böyle bir ?ey olaca?y aklymyn ucundan geçmezdi.

Hocam selam,
    Polo teklifini hangi bayiden aldyn ? Bence iyi fiyat. Ve di?er araçlarla kyyaslamam bile. Ne fiesta ne ibiza. Bu üçünden poloyu tek geçerim.
    Poloyu bu fiyata bulursam alyrym bende. Biz Alturdan 61K teklif almy?tyk lounge DSG için.

• Deep~DarkNeSs kullanıcısına yanıt
    Insignia da sunroof var mı? Fiyat baya iyi

• Yok hocam malesef.
    Eski aracımız insigniaydı.Sedan bir araba kullanmak Istemiyorum artık.O yüzden astra daha mantıklı geliyo.

• WeiLSiDe W kullanıcısına yanıt
    2010 yılında 31250'ye aldığım fokus komfort şimdi olmuş 63000 lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deep~DarkNeSs

Opel Insignia Cosmo Dizel Manuel 101 k

Astra en mantıklısı. Cosmo dizel otomatik insignia 100 lira iken astra exc 91 idi. Şimdi cosmo otomatik insignia uçmuş ama astra 92.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lass53

Vw Polo 1.2 tsi lounge+cam tavan+sürüş paketi+karartmalı camlar bayi'nin elinde kalan tek araba(polo lounge olarak) olmasının etkisiyle 61.000 tl'ye alındı ..

Dizel Leon 65 bine alınabiliyoken benzinli poloya o kadar vermezdim ben şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: tergen

2010 yılında 31250'ye aldığım fokus komfort şimdi olmuş 63000 lira.

Ben geçen sene 54e almıştım

• Megane touch 1.2 benzin için fiyat alan oldumu

• Agk5501 kullanıcısına yanıt
    Bugün oyak indirimi ile 63000 fiyat aldım bursa maisten
  • Beetle Juice kullanıcısına yanıt
    Oyak indirimi yüzde kaç acaba?

• Agk5501 kullanıcısına yanıt
    yüzde bilmiyorum 3-4 bin lira arası indirim yapıyorlar sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agk5501

Megane touch 1.2 benzin için fiyat alan oldumu

Hocam geçen hafta megane 1.2 tce 130 bg
    +metalik renk 1000.tl
    +8.7 inç dokunmatik ekran 1000.tl
    +stepne 350.tl
    Toplam indirimli fiyat 76.000.tl 79 gibi bir tutardan indi. Fiyat bana yüksek geldi. 1.2 benzinli manuel c sınıfı bir araç için çok geldi açıkçası. Ama arabayı çok beğendim.

• az once konusu acilmisti ama silinmis sanirim. 2008 classic diye bir model cikarmis peugeot. dizel manuel 58800 tl. dizel bir araca gore fiyat iyi gibi. ama donanim vs. hakkinda herhangi bir bilgi verilmemis. 2008 access benzinli olan modeller bile 65bin tl.den basliyor..

• Ford Fiesta Trendx benzin otomatik 52000 ( İZMİR GAZİEMİR )

CITROEN C3 1.2 BENZİN OTOMATİK ( 2015TEN BİR TANE VAR 51BİNE BIRAKTI AMA GENE 50YE YUVARLANMA İHTİMALİ YÜKSEK BEYAZ RENK ) ( İZMİR GAZİEMİR )

HONDA CİVİC BENZİN FABRİKA CIKIS LPG ELEGANCE + DERİ KOLTUK + NAVİGASYON + OTOMATİK ( 77400 SIKI PAZARLIK YAPILMADI ) ( İZMİR ÇAMKIRAN )
  • quote:

Orijinalden alıntı: ug35ur

Ford Fiesta Trendx benzin otomatik 52000 ( İZMİR GAZİEMİR )

CITROEN C3 1.2 BENZİN OTOMATİK ( 2015TEN BİR TANE VAR 51BİNE BIRAKTI AMA GENE 50YE YUVARLANMA İHTİMALİ YÜKSEK BEYAZ RENK ) ( İZMİR GAZİEMİR )

HONDA CİVİC BENZİN FABRİKA CIKIS LPG ELEGANCE + DERİ KOLTUK + NAVİGASYON + OTOMATİK ( 77400 SIKI PAZARLIK YAPILMADI ) ( İZMİR ÇAMKIRAN )

Bugün adanada civic elegance oto lpg sordum, nakit ödeyecem dedim 81den aşağı inmedi, ekstra navigasyona 2250 fiyat çekti bir de. Dedim forumda 75e teklif alanlar var, onun için de bayi ucuzdan almıştır, öyle ucuza veriyordur dedi. Mersini de telefonla aradım maksimum liste fiyatından 1000 lira indirim yaparız dedi. Satış yapmak istemiyorlar heralde.

• Forumdan bir arkadaş istanbuldan 72500 gibi bir rakama kumas koltuk ve navigasyonsuz almış. Haziran başı gibi. Yeni kasa çıktı kasım gibi satışı başladığında 3 yıllık kasayı cıkartmak icin büyük indirim yaparlar.Son kasa cıktıktan sonra İzmir Çamkıranın elinde eski civiclerden 70 tane kalmıştı. 3 yıl önce 50 51den satılmıştı en full paketler. Civic tutkusu varsa sene sonunu beklemek mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

az once konusu acilmisti ama silinmis sanirim. 2008 classic diye bir model cikarmis peugeot. dizel manuel 58800 tl. dizel bir araca gore fiyat iyi gibi. ama donanim vs. hakkinda herhangi bir bilgi verilmemis. 2008 access benzinli olan modeller bile 65bin tl.den basliyor..

O araç bitti sayın, bayilere 4 tane geldi zaten. Tanıdığınız varsa alırsınız yoksa bayi personeli dağıtmıştır onları. Araç yeni kasa geleceği için ucuz başka nedeni yok zaten stok da belli. Çok avantajlıydı kaçıranlar üzülecek..

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.