Şimdi Ara

StarCraft Sevgisi İşte Böyle Bir Şey

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
        StarCraft II tüm dünyada fırtına gibi esiyor. Dükkanlar önünde saatlerce bekleyen insanlar ve bir an önce arzu ettikleri oyuna kavuşma tutkuları.. Singapur da dünyadaki onlarca ülke gibi StarCraft II çılgınlığına kendini kaptıranlardan biriydi.  

Ancak Singapur'da öyle bir olay oldu ki. Bu görüntüye karşılık kelimeler kifayetsiz kalıyor. StarCraft II'yi en önce elde etmek için dükkana 1 gün yani 24 saat önceden gelen bir oyuncunun canlı çekime yansıyan anları tüm dünyayı ağlattı. Binlerce kişi arasından oyunu ilk önce elde eden kişi olan bu oyuncu, kameralar önünde hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlayınca tüm Singapur duygusal anlar yaşadı.

Aşağıdan sizde bu anlamlı kareyi görebilirsiniz. Bir StarCraft oyuncusunun yüreğini asla hafife almayın.

• sevgi değil delilik .
  • allahım ya. :D
  • Ben Blizzard yerinde olsam bu vatandaşa, çıkan ve çıkacak olan Starcraft 2 Collector Editionlardan birer tane bedelsiz hediye ederdim.Bu kadar fedakarlığa az bile...
  • adam haber olsun diye ağlamışsa:D
  • Duygulu insanlar şu doğulular.
  • Collector Edition'ımı alıp eve geldiğimde ben de bir kaç dakika sarılmış olabilirim kutuya , Starcraft yahu bu , bekliyordum 12 senedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deumos -- 28 Temmuz 2010; 19:20:40 >
  • fotoğrafın en sağındaki kişi de baya bi duygulanmış :D:D
  • fotoğrafın en sağındaki kişi de baya bi duygulanmış :D:D
    --------------
    :D:D
  • ahh sağdaki ahh
    :)
  • adam 200 lira bayıldıgı için ağlıyordur :)))
  • :) Mal
  • Sağdaki elemanın hakkını yemeyin adam duygu komasına girmiş :D
  • Activision 'un Türklere dediği şeylere bakın.. Hala sevda diyorsunuz ya!

http://tr.wikipedia.org/wiki/Activision
  • Sağdaki adam bitirdi. :D
  • Way manyak :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.