Windows 7 Görev Çubuğu Rengi
13 Cevap16658 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

477 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:04:07 

Arkadaşlar Windows 7'de görev çubuğunun rengini nasıl değiştirebilirim? Taskbar Texture programını kullandım ama fayda etmedi. Bu da sistemimin özellikleri:
0

(acaba özellikler mi yetmedi?)

Süleyman Demirel Üniversitesi - Uluborlu Selahattin Karasoy MYO - İnternet ve Ağ Teknolojileri
Leyla ile Mecnun/Ben de Özledim/Medcezir/Kyle XY/Prison Break/Dexter/Person of Interest/Sherlock/Breaking Bad/Supernatural/Fringe/House M.D./True Blood/
Da Vinci's Demons/The Mentalist/Skins/Misfits/Blue Mountain State/The Dead Zone/The Inbetweeners/Chuck/Spartacus/Shameless/Family Guy/
How I Met Your Mother/South Park/The Walking Dead/Arrow/The Vampire Diaries/Death Note/Alphas/Revolution/Lost/Heroes

1707 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:08:15 

sağ tık>kişiselleştir(eğer bu yoksa şansına küs)>pencere rengi(altta soldan 2.)
burdan değiştircen

46 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:09:53 

bilgisayarının ozelliklerinin yetmemesiyle alakası yok olayın en son ekran kartı surucunu indir daha sonrada bilgisayarının derecelendirmesini yap duzelicektir.

340 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:13:19 

Kullandığınız İşletim sistemi : XP Media Center Edition.

Değiştiremezsiniz..

477 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:14:06 

quote:

Orijinalden alıntı: anorzhul

bilgisayarının ozelliklerinin yetmemesiyle alakası yok olayın en son ekran kartı surucunu indir daha sonrada bilgisayarının derecelendirmesini yap duzelicektir.

ekran kartım radeon 9250 ve ati bu işletim sistemi için driver çıkartmamış. ben de araştırdım bazı programlar yükledim ama orijinal driver gibi olmadı. büyük ihtimal bundan kaynaklanıyor

Süleyman Demirel Üniversitesi - Uluborlu Selahattin Karasoy MYO - İnternet ve Ağ Teknolojileri
Leyla ile Mecnun/Ben de Özledim/Medcezir/Kyle XY/Prison Break/Dexter/Person of Interest/Sherlock/Breaking Bad/Supernatural/Fringe/House M.D./True Blood/
Da Vinci's Demons/The Mentalist/Skins/Misfits/Blue Mountain State/The Dead Zone/The Inbetweeners/Chuck/Spartacus/Shameless/Family Guy/
How I Met Your Mother/South Park/The Walking Dead/Arrow/The Vampire Diaries/Death Note/Alphas/Revolution/Lost/Heroes

477 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:16:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Mw2

Kullandığınız İşletim sistemi : XP Media Center Edition.

Değiştiremezsiniz..

bilgisayarım>sağ tık>özellikler'den bakınca Windows 7 Ultimate ki ben de zaten 7 Ultimate indirmiştim

59 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:20:30 

ultimate ye hiç benzemiyor

340 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:21:40 

ATI'nin sitesindeki 9250 driverında sadece Media Center Edition yazıyor. Sanırım o driverı kurdunuz ve Everest'de sisteminizi o şekilde gördü.

Arkadaşın da dediği gibi Boşluğa sağ tık / Kişiselleştir / Pencere Renginden değiştirebiliyor olmanız lazım.. Değişmiyorsa hiç uğraşmayın yoksa saatlerinizi bununla harcayabilirsiniz .

970 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:21:55 

İşletim sisteminiz XP olmaz yani

Herkese inat Ebru Gündeş!

46 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:24:31 

bilgisayarıma sag tıkla orada windows deneyim dizini yada derecelendirme gibi birşey yazar eger orada bir puan varsa ornegin 4,7 gibi bu sesnin bilgisayarının windows 7deki calısma puanıdır eger orada bir puan yazmıyorsa sen bilgisayarını derecelendirmemişsin demektir,derecelendirip derecelendirmediğni kontrol et bi çunku aynı sorunu bende yaşadım ve boyle çözmuştum.

4265 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:27:45 

adamın işletim sistemi xp media center.nereyi derecelendirecek.
sizin windows 7 ultimate değil de everest ultimate.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmR_3153 -- 28 Temmuz 2010; 15:28:20 >

477 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:29:13 

0

burda hangisini seçeceğim?
@anorzhul derecelendirme yaptım; haliyle 1 çıktı

46 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:39:40 

evet bende baktım şimdi 9250 için windows 7 driveri yok o yuzden derecelndirmede 1 puanı veriyor bu şekilde kullanıcaksın artık yapıcak bişey yok.

477 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:42:52 

Çok teşekkürler vakit ayırıp cevap yazdığınız için

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Windows 7 Görev Çubuğu Rengi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.656