Şimdi Ara

Marvel vs Capcom 3 Karakter Listesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Marvel vs Capcom karakterlerini tekrar karşı karşıya getiren Fate of Two Worlds'un karakter listesi sonunda ortaya çıktı.

http://PS3Gen.fr'nin haberine göre aşağıda gördüğünüz dev liste Capcom'un web sitesinin kaynak kodlarından yararlanarak bir oyuncu tarafından ortaya çıkarıldı.

* Marvel:
    Spider-Man, Hulk, Wolverine, Mr. Fantastic, Captain America's Iron Man, War Machine Elektra and Thor, X-23, Magneto, Dr. Doom, Shuma-Gorath, Emma Frost, Deadpool, Super Skrull, Taskmaster, Juggernaut, She Hulk

* Capcom :
    Ryu, Mike Haggar, Frank West, Chuck Spencer (Bionic Commando), Dante, Chris, Morrigan, Arthur, Amaterasu, Albert Wesker, Zero, Chun-li, Viewtiful Joe, Trish, Tron Bonne, Hsien-Ko Akuma, Felicia .

• albert wesker bile var be güzel olacak gibi geliyor bana bu oyun
  • Nerde Jean Grey,Cyclops,Storm,Beast,Daredevil,Venom,Silver Surfer,İceman?
  • Keşke Ken de olsaydı ya tek eksik o gibi.
  • Wolwerine Mahveder XD
  • Cyclops ve Ken ' in olmaması beni üzdü ama Albert Wesker karakterini eklemişler bu hoş olmuş.
  • x-23 ne
  • Kensiz bir capcom oyununu alıp oynamak gereksiz capcom son yıllarda nedense vs serilere keni koymuyor bence hata ediyorlar .Ben şahsen sf fanı olarak çok sevdigim karakterlerden biri olan Kenin olmadıgı oyun Mvc3 orjinal olarak alıp oynamayacagım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostriderx

Nerde Jean Grey,Cyclops,Storm,Beast,Daredevil,Venom,Silver Surfer,İceman?

Her oyundan bir karakter var, sanırım. Devil May Cry'dan, 2 karakter var, gerçi.
  • Arkadaşım Jean Grey ve Dark Phoenix aynı karakter ya zaten
  • Oyunda ki karakterleri fazladan yazmışsın birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcaylakx -- 12 Ağustos 2012; 21:48:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.