- x
Uludağ Teleferik ne kadar ? değer mi ?
15 Cevap6294 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

457 Mesaj
28 Temmuz 2010; 0:00:43 

uludağda teleferik şuan aktif mi ? ücreti ne kadar çok sıra mı oluyo ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killsomething -- 28 Temmuz 2010; 0:07:16 >

101 Mesaj
28 Temmuz 2010; 0:17:09 

Ücreti bu sene gitmediğim için bilmiyorum ama sabahları ilk sefere binmek zor onun haricinde bu mevsimde sıra olmaz oteller bölgesine gideceksen 2 teleferik değiştiriyorsun ondan sonrada minibüse biniyorsun.

457 Mesaj
28 Temmuz 2010; 0:29:53 

quote:

Orijinalden alıntı: bangstar

Ücreti bu sene gitmediğim için bilmiyorum ama sabahları ilk sefere binmek zor onun haricinde bu mevsimde sıra olmaz oteller bölgesine gideceksen 2 teleferik değiştiriyorsun ondan sonrada minibüse biniyorsun.

oralı değilim ve daha önce uludağa çıkmadım nasıl güzel mi neler var yani

1810 Mesaj
28 Temmuz 2010; 1:11:21 

oradaki fiyatları bilmemde izmit kartepede telesiyej kışın 25 yazın 15 lira bir kişi.

biz grupla gitmiştik 30 mayısda pazarlık yaptık 30 kişi için 10 lira olmuştu. sonra ben biraz daha pazarlıgı abartmıştım izmitliyede bu fıyattan mı dıye laf yapmıştım :) arkadaşıma bakıp bana döndu senın kocaelispor forman nerede dedi, dedim giyersem 5 lira yapıyon mu:) karambole gaza geldı olur dedi. arabadan çıkarıp gıyınce 5 liradan binmiştik

Hodri Meydan | 1989 TeKSeni Sevdik Kocaelispor

457 Mesaj
28 Temmuz 2010; 1:35:27 

quote:

Orijinalden alıntı: cizbudak

oradaki fiyatları bilmemde izmit kartepede telesiyej kışın 25 yazın 15 lira bir kişi.

biz grupla gitmiştik 30 mayısda pazarlık yaptık 30 kişi için 10 lira olmuştu. sonra ben biraz daha pazarlıgı abartmıştım izmitliyede bu fıyattan mı dıye laf yapmıştım :) arkadaşıma bakıp bana döndu senın kocaelispor forman nerede dedi, dedim giyersem 5 lira yapıyon mu:) karambole gaza geldı olur dedi. arabadan çıkarıp gıyınce 5 liradan binmiştik

cool story bro
15 tl gidiş geliş 30 mu oluyo çok yav iki kişi ..

1135 Mesaj
28 Temmuz 2010; 1:36:47 

teleferik guzel tavsiye ederim ama fazla birsey de bekleme
gayet buyuk ve cok yuksekten geciyor guzel bir manzara var camlar buyuk fotograf cekilebiliyor kabinlerde buyuk epey insan aliyor
altinda bildigin dag ve ormanlik alanlar var fakat yazin nasil goruntu olur bilemem

fiyati cok yuksek degil, dolmusla cikmaya tercih edilebilir
ama telefirik isi bittikten sonra yukarida dolmusa binilmesi gerekiyor sanirim 20dk filan suruyor ordan

kisaca tavsiye ederim begenmezsen donuste dolmus yaparsin.

457 Mesaj
28 Temmuz 2010; 1:54:01 

tesekkurler arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2338 Mesaj
28 Temmuz 2010; 1:54:22 

Bence fiyatlar gayet makul,dolmuşla çıkmak yerine tercih edilebilir,ayrıca seyir zevki çok hoş

0

Ekteki dosya (1)

587 Mesaj
28 Temmuz 2010; 3:04:10 

aktarma var dostum geyik falan goruyorsun yolda.orta istasyondaki oyuncakcıda param kaldı namussuz bozuk yok dedı.degermı kısmına gelınce cok yogun ve temız ses veren bi mp3 player ın varsa deger.sis içinde direk bosluklarından düsmek mukemmel oluyo diger turlu alısıyorsun ama sis varken yap bunu:D

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

66 Mesaj
28 Temmuz 2010; 3:25:18 

quote:

0

Beşinci Boyut

Fan Gılap

3841 Mesaj
28 Temmuz 2010; 3:28:36 

quote:

tam çingen çıkmışsın sende

587 Mesaj
28 Temmuz 2010; 4:00:26 

quote:

BEN KAYSERİLİYİM DE O KADAR OLMADI VAY BE

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

457 Mesaj
28 Temmuz 2010; 17:04:04 

quote:

Orijinalden alıntı: ramazantc
aktarma var dostum geyik falan goruyorsun yolda.orta istasyondaki oyuncakcıda param kaldı namussuz bozuk yok dedı.degermı kısmına gelınce cok yogun ve temız ses veren bi mp3 player ın varsa deger.sis içinde direk bosluklarından düsmek mukemmel oluyo diger turlu alısıyorsun ama sis varken yap bunu:D

sevgiliyle gidilecek bi yer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

457 Mesaj
28 Temmuz 2010; 22:12:04 

quote:

Orijinalden alıntı: killsomething

sevgiliyle gidilecek bi yer mi?

1135 Mesaj
30 Temmuz 2010; 15:32:51 

quote:

Orijinalden alıntı: killsomething

gidlir.
ama ne aradigina bagli
teleferik kalabalik oluyor yanliz kalayim vs dersen sabahin korunde filan binebilrsin ondada nasil olur bilmem..
yanlis hatirlamiyorsam 20dk filan suruyor.
sis varken ben gitmezdim cunku hicbirsey gozukmez dumanin icinden gecersin ha ziplama kisimlarinda daha panik olursun belki..
ziplama kisimlarinda kiz sana sarilir
herturlu dolmusla gitmekten cokcok daha iyi oldugu kesin.
dolmus direk gittiginden alana daha hizli teleferik oteller bolgesine vs gitmez indigin yerde dolmusa binersin yine 10dk yol.
ama etkinlik olsun bir amacim yok diyorsan tavs edilir

457 Mesaj
30 Temmuz 2010; 22:34:37 

quote:

Orijinalden alıntı: kentacdis

gidlir.
ama ne aradigina bagli
teleferik kalabalik oluyor yanliz kalayim vs dersen sabahin korunde filan binebilrsin ondada nasil olur bilmem..
yanlis hatirlamiyorsam 20dk filan suruyor.
sis varken ben gitmezdim cunku hicbirsey gozukmez dumanin icinden gecersin ha ziplama kisimlarinda daha panik olursun belki..
ziplama kisimlarinda kiz sana sarilir
herturlu dolmusla gitmekten cokcok daha iyi oldugu kesin.
dolmus direk gittiginden alana daha hizli teleferik oteller bolgesine vs gitmez indigin yerde dolmusa binersin yine 10dk yol.
ama etkinlik olsun bir amacim yok diyorsan tavs edilir

tabi ki eğlence olsun diye

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Uludağ Teleferik ne kadar ? değer mi ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328