Şimdi Ara

Uludağ Teleferik ne kadar ? değer mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
7.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uludağda teleferik şuan aktif mi ? ücreti ne kadar çok sıra mı oluyo ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killsomething -- 28 Temmuz 2010; 0:07:16 >

• Ücreti bu sene gitmediğim için bilmiyorum ama sabahları ilk sefere binmek zor onun haricinde bu mevsimde sıra olmaz oteller bölgesine gideceksen 2 teleferik değiştiriyorsun ondan sonrada minibüse biniyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bangstar

Ücreti bu sene gitmediğim için bilmiyorum ama sabahları ilk sefere binmek zor onun haricinde bu mevsimde sıra olmaz oteller bölgesine gideceksen 2 teleferik değiştiriyorsun ondan sonrada minibüse biniyorsun.

oralı değilim ve daha önce uludağa çıkmadım nasıl güzel mi neler var yani
  • oradaki fiyatları bilmemde izmit kartepede telesiyej kışın 25 yazın 15 lira bir kişi.

biz grupla gitmiştik 30 mayısda pazarlık yaptık 30 kişi için 10 lira olmuştu. sonra ben biraz daha pazarlıgı abartmıştım izmitliyede bu fıyattan mı dıye laf yapmıştım :) arkadaşıma bakıp bana döndu senın kocaelispor forman nerede dedi, dedim giyersem 5 lira yapıyon mu:) karambole gaza geldı olur dedi. arabadan çıkarıp gıyınce 5 liradan binmiştik
  • quote:

Orijinalden alıntı: cizbudak

oradaki fiyatları bilmemde izmit kartepede telesiyej kışın 25 yazın 15 lira bir kişi.

biz grupla gitmiştik 30 mayısda pazarlık yaptık 30 kişi için 10 lira olmuştu. sonra ben biraz daha pazarlıgı abartmıştım izmitliyede bu fıyattan mı dıye laf yapmıştım :) arkadaşıma bakıp bana döndu senın kocaelispor forman nerede dedi, dedim giyersem 5 lira yapıyon mu:) karambole gaza geldı olur dedi. arabadan çıkarıp gıyınce 5 liradan binmiştik

cool story bro
    15 tl gidiş geliş 30 mu oluyo çok yav iki kişi ..
  • teleferik guzel tavsiye ederim ama fazla birsey de bekleme
    gayet buyuk ve cok yuksekten geciyor guzel bir manzara var camlar buyuk fotograf cekilebiliyor kabinlerde buyuk epey insan aliyor
    altinda bildigin dag ve ormanlik alanlar var fakat yazin nasil goruntu olur bilemem

fiyati cok yuksek degil, dolmusla cikmaya tercih edilebilir
    ama telefirik isi bittikten sonra yukarida dolmusa binilmesi gerekiyor sanirim 20dk filan suruyor ordan

kisaca tavsiye ederim begenmezsen donuste dolmus yaparsin.
  • tesekkurler arkadaslar
  • Bence fiyatlar gayet makul,dolmuşla çıkmak yerine tercih edilebilir,ayrıca seyir zevki çok hoş

• aktarma var dostum geyik falan goruyorsun yolda.orta istasyondaki oyuncakcıda param kaldı namussuz bozuk yok dedı.degermı kısmına gelınce cok yogun ve temız ses veren bi mp3 player ın varsa deger.sis içinde direk bosluklarından düsmek mukemmel oluyo diger turlu alısıyorsun ama sis varken yap bunu:D
  • quote:

oradaki fiyatları bilmemde izmit kartepede telesiyej kışın 25 yazın 15 lira bir kişi.

• quote:

tam çingen çıkmışsın sende
  • quote:

BEN KAYSERİLİYİM DE O KADAR OLMADI VAY BE
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazantc
    aktarma var dostum geyik falan goruyorsun yolda.orta istasyondaki oyuncakcıda param kaldı namussuz bozuk yok dedı.degermı kısmına gelınce cok yogun ve temız ses veren bi mp3 player ın varsa deger.sis içinde direk bosluklarından düsmek mukemmel oluyo diger turlu alısıyorsun ama sis varken yap bunu:D

sevgiliyle gidilecek bi yer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: killsomething

quote:

aktarma var dostum geyik falan goruyorsun yolda.orta istasyondaki oyuncakcıda param kaldı namussuz bozuk yok dedı.degermı kısmına gelınce cok yogun ve temız ses veren bi mp3 player ın varsa deger.sis içinde direk bosluklarından düsmek mukemmel oluyo diger turlu alısıyorsun ama sis varken yap bunu:D

• quote:

quote:

quote:

gidlir.
    ama ne aradigina bagli
    teleferik kalabalik oluyor yanliz kalayim vs dersen sabahin korunde filan binebilrsin ondada nasil olur bilmem..
    yanlis hatirlamiyorsam 20dk filan suruyor.
    sis varken ben gitmezdim cunku hicbirsey gozukmez dumanin icinden gecersin ha ziplama kisimlarinda daha panik olursun belki..
    ziplama kisimlarinda kiz sana sarilir
    herturlu dolmusla gitmekten cokcok daha iyi oldugu kesin.
    dolmus direk gittiginden alana daha hizli teleferik oteller bolgesine vs gitmez indigin yerde dolmusa binersin yine 10dk yol.
    ama etkinlik olsun bir amacim yok diyorsan tavs edilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kentacdis

quote:

quote:

quote:

gidlir.
    ama ne aradigina bagli
    teleferik kalabalik oluyor yanliz kalayim vs dersen sabahin korunde filan binebilrsin ondada nasil olur bilmem..
    yanlis hatirlamiyorsam 20dk filan suruyor.
    sis varken ben gitmezdim cunku hicbirsey gozukmez dumanin icinden gecersin ha ziplama kisimlarinda daha panik olursun belki..
    ziplama kisimlarinda kiz sana sarilir
    herturlu dolmusla gitmekten cokcok daha iyi oldugu kesin.
    dolmus direk gittiginden alana daha hizli teleferik oteller bolgesine vs gitmez indigin yerde dolmusa binersin yine 10dk yol.
    ama etkinlik olsun bir amacim yok diyorsan tavs edilir

tabi ki eğlence olsun diye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.