Şimdi Ara

Thermaltake entegre disk istasyonuna sahip yeni kasa modeli V6 BlacX Edition'ı duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tayvanlı komponent üreticisi Thermaltake, yeni kasa modeli V6 BlackX Edition'ı duyurdu. Oyuncular için hazırlanan yeni kasa, üzerinde yer alan "sabit disk istasyonu" ile benzerlerinden ayrılmayı başarıyor. 2.5-inç ve 3.5-inç boyutundaki SATA uyumlu sabit disk ve SSD sürücüleri, üzerindeki istasyon sayesinde harici depolama birimi olarak kullandırılabilen V6 BlacX Edition, 462 x 220 x 490 mm boyutlarında ve 6.7 Kg ağırlığında bir kasa. Beş adet 5.25-inç sürücüye ev sahipliği yapabilen V6 BlacX Edition, optik sürücüler ve PCI uyumlu donanımların, alet gerektirmeden hızlı ve kolay bir şekilde kurulmasına olanak tanıyor. Tamamı Siyah olan kasa, biri 1300 devir/dakika hızında çalışan 120mm diğeri ise 800 devir/dakika hızında çalışan 200mm (Mavi LED'li) olmak üzere iki fanla geliyor.

Mid-tower segmentinde yer alan Thermaltake V6 BlacX Edition, yurt dışında 69$ seviyesindeki tavsiye edilen satış fiyatıyla kullanıma sunuluyor.

• güzel kasa ilk sata istasyonunu sanırım cooler master kullanmıştı yanlış hatırlamıyorsam
  • Güzel ve uygun fiyatlı duruyo tabi ülkemizdeki fiyatı nasıl olur bilemem
  • Güzel ama burda 70$ olmuyacak o yuzden asgard alıcam.
  • Agresif tasarım diye iyice maymun ettiler kasaları ...
  • nedense güç kaynağı alta konumlandırılmış modellere ayrı bir sempatim oluyor :D
  • Ülkeye ne zaman geleceğive hangi toptancının getireceği bilgisi varmı
  • inşallah fiyat ucuz olur oyun oynamak için güzel bir makine :)) ne zaman gelecek peki _?
  • dostum asgard hakkında çok kötü yorumlar okudum midgard ve utgard la sakın karıştırmayın diyolar inanılmaz kötü malzemesi varmış

alacaksan midgard al oda uygun
  • Thermaltake ürünlerinin distribütörü bilindiği gibi Vektron ve ürün için siparişi vermiş durumda. Türkiye'ye ne zaman geleceği tamamen Thermaltake'in bu siparişi ne kadar hızlı hazırlayıp göndereceğine bağlı.
  • bunlar tr ye gelmez çünkü harici sata x dock için gümrükte bayağı bir para verilmesi gerekiyor ben halen coolermaster cm 690 II advance modelinin tr ye gelmesini bekliyorum ama getiren olmadı daha.ithalatında problem oluyor bu x dock sata modelli olanların herhalde .temennim gelmesi ve biz kullanıcılara yaraması yönünde.bekleyeceğiz vektron getirirse thermaltake V9 black modelinde de var hemde iki adet var sata x dock.inşallah bu problem aşılır da alabilelim.thermaltake element V nvidia edition da vektron getirebilirmi acaba sipariş vermişmidir acaba!bekliyoruz.hayırlısı bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih22 -- 28 Temmuz 2010; 9:32:43 >
  • Vektron'a boşuna güvenmeyin thermaltakenin yeni Toughpower XT psularını yurtdışında aylardır satışta olduğu halde kaç aydır bekliyorum hala ses soluk yok.
    http://www.thermaltakeusa.com/Category.aspx?S=1344

Bu Psuların ne zaman geleceğini öğrenmek için 2 gün boyunca vektronu aradım ama bir türlü yetkili kişiyle görüşemedim herkes başka birine yönlendiriyor telefonu bu da müşteriye ne kadar değer verdiklerinin göstergesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelkowan -- 28 Temmuz 2010; 10:36:36 >
  • Vektron Toughpower XT psularının siparişini subat ayında vermişti. Thermaltake, Çin'in Shangai eyaletindeki vergileri ciddi oranda arttırması yüzünden şu sıralar güç kaynağını üreten fabrikasını başka bir eyalete taşıma sürecinde; bu yüzden ciddi bir üretim sıkıntısı yaşıyor. Hal böyle olunca siparişler gecikmiş. Ağustos ayında güç kaynaklarının Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.
  • @arimurdul çok teşekkür ederim müşteri hizmetlerinden bir kişi bile cevap veremedi ayrıca kaç ayrı kişiyle konuşmak zorunda kaldım cabası.
    Bilsem ilk burada konu açardım. Tam da başka psulara yönelmiştim. garçekten bilgi işime çok yaradı umarım dediğiniz gibi ağıstosta
    Ülkemizde olur. Yine beklemeye devam
  • @yelkowan

Aslında herşeyde bir hayır var demek gerekir :) Bu konuyu daha önce açsaydınız çok büyük ihtimalle cevap veremeyecektim. En azından bu kadar kısa sürede :) Umarım beklentiniz boşa çıkmaz ve istediğiniz gibi bir güç kaynağına sahip olmuş olursunuz.
  • Bahsedilen güç kaynağı sizin linkini vermiş olduğunuz gü kaynağının revize olmuş hali. Şu anda 750 WATT olan model 775 WATTa güncellenmiş olarak gelecek. Ürün modeli TPX-77W.
  • Ürün modelini ukarıda eksik yazmışım :D

TPX-775W olacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih22

http://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-w0229re-750-watt-toughpower-xt-guc-kaynagi-(tak-cikart-kablolu)/productdetails.aspx?I_ID=40347
    ediğiniz güç kaynağı bu mu vatancomputer de mevcut 750 Watt Toughpower XT

Bahsettiğimiz güç kaynakları yeni XT serisi vatandaki değil.

http://www.thermaltakeusa.com/Category.aspx?S=1344
    http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?S=1344&ID=1945 (gelmesini sabırsızlıkla beklediğim model)
    http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16817153125

Thermaltake entegre disk istasyonuna sahip yeni kasa modeli V6 BlacX Edition'ı duyurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelkowan -- 28 Temmuz 2010; 14:17:43 >

• pek anlamam ama 2 fan az değil mi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.