Şimdi Ara

Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17 (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.393
Cevap
61
Favori
118.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2016 yılında ocak ayı olabilir tahminen
  • Bir fırsat bulup da 3.sezonu izleyemedim. Çektikten sonra unuttum klasörde... :(
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    Yeni sezona daha çok var nasılsa hemen izlemesen daha iyi olur bitirdikten sonra beklemek kötü oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Romulus

Yeni sezona daha çok var nasılsa hemen izlemesen daha iyi olur bitirdikten sonra beklemek kötü oluyor

Haklısın ama zaten 1 seneye yakındır bekliyordum. Dediğine göre gidersek en güzel haliyle dizi final yapınca izlemek lazım.

Çıktığı gün izleyecektim altyazısına bakarken 2.bölüm de çıksın dedim sonra üçüncü çıksın 1 günümü ona ayırayım deyip arşiv klasörüne koydum. sonra baktım unutmuşum.

Başlığı görünce aklıma geldi...
  • Uzun süredir izlemeyi düşündüğüm bir diziydi, sonunda başladım ve ilk sezonu bitirdim.Güzel devam ediyor, yavaş yavaş izlerim artık yeni sezona epey varmış.
  • sağlam spoiler aldım

Moriarty ölüyormuş ve oyuna meğer dahil değilmiş
    gibi dengesiz bi arkadaşımın sayesinde spoiler aldım snaırım benim için dizinin tüm zevki kaçtı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

sağlam spoiler aldım

gibi dengesiz bi arkadaşımın sayesinde spoiler aldım snaırım benim için dizinin tüm zevki kaçtı

Spoiler kısmen doğru izlemeye devam et sen. Aldigin spoilere ragmen sasiracaksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün ki lise kpss sorularının birinde yazarını vermiş, ingiliz dedektif diye sormuş. tabi ben dururmuyum yapıştırdım Sherlock cevabını
  • quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

bugün ki lise kpss sorularının birinde yazarını vermiş, ingiliz dedektif diye sormuş. tabi ben dururmuyum yapıştırdım Sherlock cevabını

Hadi ya vallahi çözmek isterdim o soruyu zevkle
  • 1000. Mesajımı buraya atmaktan gurur duyarım: izlediğim en güzel dizi Sherlock!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

sağlam spoiler aldım

Spoiler kısmen doğru izlemeye devam et sen. Aldigin spoilere ragmen sasiracaksin

Bakalim biraz gecsin spoilerin acisi izlerim belki .d

• quote:

bugün ki lise kpss sorularının birinde yazarını vermiş, ingiliz dedektif diye sormuş. tabi ben dururmuyum yapıştırdım Sherlock cevabını

Ben o soruyu gülerek işaretledim. Deli damgası yemiş olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

quote:

Kendimi düşündüm ben de baya gülerdim Çünkü Sherlock hayranı olmak bunu gerektirir
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeşimizdeBiriVar

quote:

quote:

Kendimi düşündüm ben de baya gülerdim Çünkü Sherlock hayranı olmak bunu gerektirir

Kesinlikle
  • Kitaptan uyarlanan dizide spoiler diye bir şey yoktur bence

Not: Diziyi izliyorum

• quote:

quote:

ben son 5dk da 15 soru çözmeye odaklandığım için okuduğumu direk işaretledim, sorularda artık mantık aramıyordum. selfie sorusuna bile tepki vermeden işaretleyip geçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayranmadeni

Kitaptan uyarlanan dizide spoiler diye bir şey yoktur bence

Not: Diziyi izliyorum

Tamam
  • Arkadaşlar yeni sezon ne zaman yayınlanacak herhangi bir bilgisi olan var mı?
    Diziyi dört gözle bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukcuce

Arkadaşlar yeni sezon ne zaman yayınlanacak herhangi bir bilgisi olan var mı?
    Diziyi dört gözle bekliyorum

Yeni sezon 2016da ama bu sene noel özel bölüm yapacaklarmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.