Şimdi Ara

Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.392
Cevap
61
Favori
118.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atalay`

quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

2.sezon bölümlerinin yayın tarihleri;

1.bölüm: ‘A Scandal in Belgravia’ - 01 Ocak 2012
    2.bölüm: ‘The Hounds of Baskerville’ - 08 Ocak 2012
    3.bölüm: ‘The Reichenbach Fall’ - 15 Ocak 2012

Yeni sezona 2 hafta kalmış. İlk sezona başlayıp yeni sezon açılışına yetişmem gerek.

Ooo süper Baskerville'nin köpeği filan çok iyi olcak. Kitabını okuyan bilir çok harika bir şeydi.

baskervillerin köpeği digiturk mgmmovies kanalında türkçe olarak yaklaşık 15 gün önce yayınlandı bilginiz olsun

• bitirdikleri yere bak ya neyseki tam zamanında son bölümü izlemişimde fazla merakta kalmiyacağım
  • Ben de sonunda izlemye başladım. İlk bölüm için diyebilirimki beni filmlerden daha çok etkiledi. Bir kere buradaki Sherlock Holmes karakteri fizik olarak tam kitapları okurken hayalimde canlandırdığım gibi. Şahin gibi yüz hatları vs. tam olmuş. Ayrıca filmler daha çok aksiyon, macera türünde özellikle 2. film. Dizide Sherlock Holmes'un sonuca varma özelliği, zekası ve vakaları çözmekten duyduğu haz daha ön planda. Gerçekten günümüze güzel bir uyarlama yapmışlar tebrik ettim. 2 bölümü de bitiririm büyük ihtimal gece.

Bölüm isimlerine bakacak olursak 2. sezon epey kaliteli olacak. Son Vaka ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Crowley -- 28 Aralık 2011; 0:26:24 >
  • İlk sezonu nihayet izleyebildim. Sherlock Holmes'un filmlerini daha önce izlememiştim. Önce dizisini izleyerek hata yapmadım inşallah...

Diziyi çok beğendiğimi söyleyebilirim. Keşke önümüze 50 dakikadan 6 bölüm koysalardı.

Sherlock için House'un evrim geçirmişi diyebilirim. Pratik zeka, olayları çabuk çözme, asosyal bir yaşam... Tam onun profile uygun. Finali olabilecek en kötü yerde bitirdiler. İzleyiciye bu yapılmamalı yahu, ne kadar acımasız senaristler var, hayretle izliyoruz. Neyse ki, 2 gün sonra sezon başlıyor...

İngiliz aksanına bayılıyorum. "taksiiiyeeeaaa" deyişleri var ki, muazzam bir haz veriyor insana.

• Sezon ikinin ilk bölümü düştü.
    Ben bluray i bekleyeceğim ama bekleyebilirsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhromex

Sezon ikinin ilk bölümü düştü.
    Ben bluray i bekleyeceğim ama bekleyebilirsem

ben bekleyemeyeceğim

1.3 gb lik verisyonunu patlattım
  • quote:

İlk sezonu nihayet izleyebildim. Sherlock Holmes'un filmlerini daha önce izlememiştim. Önce dizisini izleyerek hata yapmadım inşallah...

Diziyi çok beğendiğimi söyleyebilirim. Keşke önümüze 50 dakikadan 6 bölüm koysalardı.

Sherlock için House'un evrim geçirmişi diyebilirim. Pratik zeka, olayları çabuk çözme, asosyal bir yaşam... Tam onun profile uygun. Finali olabilecek en kötü yerde bitirdiler. İzleyiciye bu yapılmamalı yahu, ne kadar acımasız senaristler var, hayretle izliyoruz. Neyse ki, 2 gün sonra sezon başlıyor...

İngiliz aksanına bayılıyorum. "taksiiiyeeeaaa" deyişleri var ki, muazzam bir haz veriyor insana.

Sherlock House'un evrim geçirmişi değil, House Sherlock'tan esinlenilmiş bir karakter. :) Sherlock Holmes kitaplarının yazım tarihi eski malum. House'un karakterine Sherlock'luk eklenmiş. Bunu senaristlerin bi röportajında okumuştum.

Bu arada yeni bölümün gelmiş olması sevindirici ama yine 3 bölüm olması oldukça üzücü. 6 bölüm bari yapsalardı şunu.

• ilk sezon da 3 bölüm mü var sadece? Eğer öyleyse mini değil maxi mini olmuş bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.S.S.

ilk sezon da 3 bölüm mü var sadece? Eğer öyleyse mini değil maxi mini olmuş bu

evet

only 3
  • quote:

Evet tanesi 1 saat 30 dakika buda toplam 6 bölüme denk geliyor
  • yeni bölüm çıktı altyazı bekleniyor
  • Kaç ay hatta sene bekledik valla 2.sezon için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: allpino

quote:

Evet tanesi 1 saat 30 dakika buda toplam 6 bölüme denk geliyor

hımm o şekilde 3 bölümse tamam o zaman
  • Altyazı %1
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Sherlock House'un evrim geçirmişi değil, House Sherlock'tan esinlenilmiş bir karakter. :) Sherlock Holmes kitaplarının yazım tarihi eski malum. House'un karakterine Sherlock'luk eklenmiş. Bunu senaristlerin bi röportajında okumuştum.

İlk Sherlock filmi 2009 yılında çıktı malum, House 2004 yapımı olduğundan dolayı böyle olabileceğini düşünmüştüm. Fakat, kitaplarla aram pek olmadığından ötürü Sherlock Holmes kitaplarını bilmiyordum... Düzelttiğin için sağ ol.

02x01 çevirisi henüz %1'de ve yarın akşama hazır olurmuş...

• quote:

quote:

İlk Sherlock filmi 2009 yılında çıktı malum, House 2004 yapımı olduğundan dolayı böyle olabileceğini düşünmüştüm. Fakat, kitaplarla aram pek olmadığından ötürü Sherlock Holmes kitaplarını bilmiyordum... Düzelttiğin için sağ ol.

Sherlock Holmes'ün 1950-'lere ait filmleri bile var.

Öylesine misal;
    http://www.imdb.com/title/tt0035317/

• 3 bölümmüş yine

Altyazıyı bekleyelim bari.
  • quote:

quote:

Rica ederim ne demek :)
    Sherlock efsanedir, kitaplarını okumadım ama niyetim var okumaya. Bakalım...

• Yine 3 bölüm olması cnaımı sıktı.Çok az değil mi ya?
  • quote:

quote:

quote:

Rica ederim ne demek :)
    Sherlock efsanedir, kitaplarını okumadım ama niyetim var okumaya. Bakalım...

Sherlock Holmes Hikayeleri 1-2-3'ü nette bulabilirsin
    ki e-kitap okuyorsan..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.