Şimdi Ara

Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.392
Cevap
61
Favori
118.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

3 bölümlük sezon ilk defa görüyorum

yanlız bir bölüm 45 dk değiş yaklaşık olarak 1.5 saat falan. birde ona göre düşünün. bölüm az ama süreleri uzun. sherlock izlemeye her türlü değer valla ben bayılarak izlemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qRueL

quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

3 bölümlük sezon ilk defa görüyorum

yanlız bir bölüm 45 dk değiş yaklaşık olarak 1.5 saat falan. birde ona göre düşünün. bölüm az ama süreleri uzun. sherlock izlemeye her türlü değer valla ben bayılarak izlemiştim.

Sen dediysen hemen indiriyorum

• CNBC-E'de ilk bölümünü izlemiştim geçen gün. Kesinlikle izlemeye değer bir dizi. Diğer iki bölümüde en kısa sürede izlemeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

Ben hiçbirşey anlamadım.Dizi 3 bölüm ve 8 ağustosta yayınlanmış 3.bölümü.Dizi iptal mi edildi yoksa ara mı verdiler.Gerçi böyle bir ara da olmaz kaç ay geçmiş üstünden.

Biri bilgilendirebilirse sevinirim.

Senaristleri Dr Who dizisinin senaristleri. Yaz için çerezlik bir dizi olarak tasarladılar. 3 bölümlük mini dizi olarak. Ki bir bölüm bir buçuk saat sürüyor. Dizi beklentilerin üzerine çıktı ve devamı beklendi. Lakin anlaşma gereği senaristler diğer diziye devam edeceklerini bu projenin o dönem için rafa kalktığını ama 2011 sonbaharından belki devam edebilecekleirni açıklamışlardı.
  • 3.bölümü de 2 gün içerisinde izledim. Güzel diziymiş.

Sherlock'un her şeyi pat diye anlatması süper.
    Özellikle son bölümde süpernovayı farketmesi harikaydı.
    Oynayan adam Sherlock'a tam uymuş bence.

2.sezonu beklemeye koyuldum.

• MÜTHİŞ BİR DİZİYDİ ZATEN FİLMİNİDE SEVMİŞTİM.
  • Sonunda fırsat bulup ilk bölümü izledim.

Dizi güzel gibi ama Sherlock un özellikleri çok abartıymış gibi duruyor.Biraz yuh artık durumu oldu bende.
    Birde keşke çok bölüm az süreyle olsaydı.1.30 saat biraz sıkıyor.

2.bölümü de izledim.

1.Bölüme göre harikaydı.Sherlockun insanlar üzerindeki birşeyleri farketme özelliğini çok fazla kullanmadıklar için daha tutarlı geldi bu bölüm bana.İlk bölüm biraz hayali birşeydi.

2.Bölümle dizi beğenimi kazandı iyice.Son bölümü feci merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St.Rendroy -- 9 Mart 2011; 17:50:05 >

• bluray'i çıkmış

akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

bluray'i çıkmış

akar

pm?
  • Yeni sezon hakkında bilgi var mı?

Martin Freeman Bilbo'yu oynuyacak. Benedict Cumberbatch Smaug'u seslendirecek. İkisi de Hobbit setinde.
    Eğer yeni bölümler çekilmediyse sanmıyorum ki önümüzdeki yıl içerisinde çekilsin.
  • İzlediğim en güzel dizilerden biri. Senaryo, kurgu, oyunculuk herşey mükemmel.
  • Normalde ingiliz dizi ve filmlerini hiç sevmem ama bu çok iyi olmuş izlenilmesi gereken bir dizi bence
  • Bluray olarak

tüm bölümleri izledim

MÜKEMMELDİ

10/10
  • İzlemedim ama baştan fail.İnsan kitaptaki tasvire göre oyuncu bulur ya hadi sherlock gibi adam bulamadın ya watsonın bıyığı var onu yap bari.bak jude law a örnek al
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtillaÇelikgil

İzlemedim ama baştan fail.İnsan kitaptaki tasvire göre oyuncu bulur ya hadi sherlock gibi adam bulamadın ya watsonın bıyığı var onu yap bari.bak jude law a örnek al

O açıdan bakarsan hikayenin günümüzde geçmemesi gerekir.
  • Bir şeyi günümüze geçirebilirsin ama hikayenin de içine etmemek gerekir değil mi?Oysa ki musgrave ritual da watsonın bir arkadaşı onun bıyıklı hali ile hiç tanıyamadığını söylüyor.
  • 2.sezon

2011 olarak gözüküyor ama hangi ay çıkacak acaba ?
  • Bi hortlatalım. Yeni haberler var mı?

Sezon 2 çekiliyormuş sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhromex

Bi hortlatalım. Yeni haberler var mı?

Sezon 2 çekiliyormuş sanırım

IMDb'ye baktım şimdi, sezon 2 görünüyor hatta bölüm isimleri de belirli ancak tarih yok.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.