Şimdi Ara

Piranha Fuga 5.0 İnç Navigasyon (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
923
Cevap
2
Favori
123.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Prosatarus

tomtom icin satici arkadaslar guncellemeler icin surekli odeme yapmak zorunda kalirsiniz demisti,
    teknoloji ve elektronik takibimin disinda kalan bir konuydu navigasyon cihazlari
    soylenenlere inanmak disinda sansim olmadi alirken.

Bu arada genel kullanima bakarsak ben cok memnunum. Hizi ve goruntusu benim beklentilerimi tatmin etti. Ses ile ilgili sorunum var sadece

Tomtom gibi kaliteli bir cihaz aldığınızda iki yıl 8 güncelleme ücretsizdir. Garmin gibi kaliteli başka bir ürün aldığınızda da sanıyorum güncelleme sınırsız, ücretsiz. Sırf bu yüzden Garmin mi alsaydım diye düşünüyorum. :))
  • üzerinde başarsoftun haritası yok ise almayın. tomtom ya da garmin hiç farketmez.

üzerinde igo yazılım ve başarsoft haritası olmayan cihazlardan kesinlikle uzak durun.

kendinizi hasta etmeyin. yolda navigasyonla giderken her gördüğünüze yol sormak zorunda kalmayın..

tom tom ve garmin de bunlar yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

üzerinde başarsoftun haritası yok ise almayın. tomtom ya da garmin hiç farketmez.

üzerinde igo yazılım ve başarsoft haritası olmayan cihazlardan kesinlikle uzak durun.

kendinizi hasta etmeyin. yolda navigasyonla giderken her gördüğünüze yol sormak zorunda kalmayın..

tom tom ve garmin de bunlar yok.

sonuna kadar doğru bir tespit.
    zaten forumda bu konuyla ilgili efsane başlık bile var. '' nanki cihaz değil hankı yazılım ve harita'' deyu
    donanımı yüksek olan cihaz seçin, sonra da o donanımın hakkını veren yazılım kulanın.

son model bir laptop ta sadece excel çalıştıran insan gibi olmayın, o zaman o laptoba boşuna para vermişsindir. daha ucuza alabilirdin başka bir modeli. bu konuda aynı bilgisayar dünyasına döndü diyebilirim. cihazlar artık standart kalitede üretiliyorlar nerdeyse, o zaman markanın pek önemi kalmıyor, keza zaten navigasyonlar pahalı değiller. gidin yüksek donanımlı sıradan markaları tercih edin çatır çatır navi yapın,

herhangi bir tablet pc ye navigasyon donanımını (atlas v anten vs) koysalar. bi daha navigasyon cihazlarının yüzüne bile bakmam direk onu alırım. bu başka konuydu sanırım :)

• önce herkese iyi akşamlar. 26 eylül pazartesi istanbul gezimizde yardımcı olması amacıyla vatan bilgisayardan aldığım fuga ile bende piranhacılara katıldım dün gece istanbuldan döndük (il: kütahya) bugün bilgisayara bağladım güncelleştirme vs için.( 3 günlük sürede kayıt yaptırmadım diye kafaya takmıyorum) ancak bilgisayarımda yığın depolama aygıtı olarak gözüken kapasite 893 mb. bunun 291 mb ı dolu gerisi boş gözüküyor. oysa kutusunda 4 gb bellek olduğu yazmakta. geri kalan 3gb nerde olabilir?
  • cevaplayan yokmuuuuu????
  • bendeki fuga'nın dahili flash'ı 2 gb. 2gb'lık yeri de var.

yeni çıkanları bilmiyorum. ama bahsettiğiniz durum normal değil.. aldığınız yere geri götürüp kontrol ettirin, gerekirse değiştirin..
  • cevap için teşekkürler cevizkabuğu,

ancak dediğim gibi gezi için istanbulda iken GOP vatan bilgisayardan arkadaşım vasıtası ile aldırdım. şu an kütahyadayım. yani aldığım yere götüremem. ama yarın telefon edip sorayım durum niye böyle?
    (aslında yabancı yerlerden böyle elektronik, motorlu vs vs. eşya almama gibi bir prensibim vardır, herhangi bir sorunda satıcıyla yüzyüze muhatap olabilmek için, ama hazır istanbuldayız hemde geziyoruz, en azından zorluk çekmeyelim diye bi navigasyon alayım dedim. aslında çalışmasında bir problem oluşturmadıktan sonra çokta önemli değil.micro sd alırken 4 veya 8 gb alsam müzik film vs için bana yeterde artar bile......)
  • ARKADAŞLAR FUGAYI USB DEN PC YE BAĞLIYORUM EKRANDAN USB MODUNU SEÇİYORUM FAKAT USB AYGITI TANINMADI DİYOR DAHA ÖNCE BAŞINA GELEN VAR MI ACABA?
  • usb kablonuzu değiştirip denermisiniz?Bazen kablodan böyle sorunlar olabiliyor..
  • Piranha Fuga 5.0 İnç Navigasyon cihazımı 6 aydır kullanıyorum. her yönden memnunum .mutlaka ufak eksikleri var ama bu fiyata da iyii
    benim sorunum hız radarları ile ilğili resmi sitesinden denildiği gibi yükledim. menü bölümünde uyarılarda çıktı. aktif ettim ama bir türlü kullanamadım. ben işaretleme yaparsam uyarı veriyor sesli ve radar işareti çıkıyor. ama benim işaretlediklerim bu sorunla karşılaşan vede aşan arkadaşlarım varsa yardım almak isterim
  • son zamanlarda güncelleme geldi mi ben bayadır yapmıyorum da üşeniyorum da arabadan almaya navigasyonumu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozencan43

önce herkese iyi akşamlar. 26 eylül pazartesi istanbul gezimizde yardımcı olması amacıyla vatan bilgisayardan aldığım fuga ile bende piranhacılara katıldım dün gece istanbuldan döndük (il: kütahya) bugün bilgisayara bağladım güncelleştirme vs için.( 3 günlük sürede kayıt yaptırmadım diye kafaya takmıyorum) ancak bilgisayarımda yığın depolama aygıtı olarak gözüken kapasite 893 mb. bunun 291 mb ı dolu gerisi boş gözüküyor. oysa kutusunda 4 gb bellek olduğu yazmakta. geri kalan 3gb nerde olabilir?

İyi gene siz bilgisayara aleti gördürebilmişsiniz. Biz win7, xp ve mac yüklü ayrı ayrı bilgisayarlarda aleti gördüremedik, bağlantı hatası ve tanımsız aygıt diyordu en fazla. Ama fuga değildi, şu an hatırlamıyorum hangi modeli olduğunu. Ben iade edip kurtulmuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: pichpunk

son zamanlarda güncelleme geldi mi ben bayadır yapmıyorum da üşeniyorum da arabadan almaya navigasyonumu :)

son iki ayda 2 kez güncelledim fugayı..hemen deneyin derim daha evvel görünmeyen bi alışveriş merkezi şimdi görünüyor.. mutluyum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertac-73

quote:

son zamanlarda güncelleme geldi mi ben bayadır yapmıyorum da üşeniyorum da arabadan almaya navigasyonumu :)

son iki ayda 2 kez güncelledim fugayı..hemen deneyin derim daha evvel görünmeyen bi alışveriş merkezi şimdi görünüyor.. mutluyum..

Tesekkurler bayadir guncelleme yapmamisim ki uzun surdu guncelleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Tesekkurler bayadir guncelleme yapmamisim ki uzun surdu guncelleme

Bayadır güncelleme yapmadıysanız mutlaka haritanızın ve poinizin versiyon Sürümünü kontrol edin, toolbox haritaları tarih versiyon sıralaması yapmadan güncelleyip geçiyordu eskiden şimdi durum nedir bilemiyorum.

• Arkadaşlar ben daha önceden route 66 kullanıyordum telefonumda ve navigasyon yap seçeneğine tıkladığımda mesela hsbc sarıyer yazdığımda ara dediğimde sarıyerdeki tüm hsbc atm ve şubeler liste halinde çıkıyordu çok kullanışlıydı.'.el piranha fuga aldım bunda igo yüklü acaba diyorum böyle bir fonksiyon yokmu bunda? çok uğraştırıyor ve bulamıyor.Yardımlarınız lütfen.
  • Arkadaşlar bu cihaza geri vites kamerası bağlanabilir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan2060

Arkadaşlar bu cihaza geri vites kamerası bağlanabilir mi acaba

evet baglanabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: p4ozgur

Arkadaşlar ben daha önceden route 66 kullanıyordum telefonumda ve navigasyon yap seçeneğine tıkladığımda mesela hsbc sarıyer yazdığımda ara dediğimde sarıyerdeki tüm hsbc atm ve şubeler liste halinde çıkıyordu çok kullanışlıydı.'.el piranha fuga aldım bunda igo yüklü acaba diyorum böyle bir fonksiyon yokmu bunda? çok uğraştırıyor ve bulamıyor.Yardımlarınız lütfen.

ayni islemi birkac adimda yapabilirsiniz ama izah et derseniz cihaz aracta yanima alir bakarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Serkan2060

Arkadaşlar bu cihaza geri vites kamerası bağlanabilir mi acaba

evet baglanabiliyor

yanında çıkan kablolar o geri vites kamerası için bu arada bilginiz olsun
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.