Şimdi Ara

Piranha Fuga 5.0 İnç Navigasyon (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
923
Cevap
2
Favori
123.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deliboo

aldım geldim ilk izlenimlerimi biraz kullandıktan sonra aktarıcam ilk uydu taraması başarılıydı 15 -20 saniyede bağlandı (yer Tekirdağ merkez)
    ilk sorum 4gb dahili hafızası var galiba sağ tıkladım öz. falan 3 küsür gb gösterdi. mp3 leri nereye atayım navi içinde özel bi klasörü var mı yoksa bi klasör açsam o mp3 çalarında listeler mi?

Hayırlı olsun güle güle kullanın

Sn.cevizkabugu nu takip edin, Eski piranhacılardan kim kaldı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

aldım geldim ilk izlenimlerimi biraz kullandıktan sonra aktarıcam ilk uydu taraması başarılıydı 15 -20 saniyede bağlandı (yer Tekirdağ merkez)
    ilk sorum 4gb dahili hafızası var galiba sağ tıkladım öz. falan 3 küsür gb gösterdi. mp3 leri nereye atayım navi içinde özel bi klasörü var mı yoksa bi klasör açsam o mp3 çalarında listeler mi?

Hayırlı olsun güle güle kullanın

Sn.cevizkabugu nu takip edin, Eski piranhacılardan kim kaldı :)

Sağolun bozulmadan kırılmadan kullanırız inşallah :)
    Cevizkabuguna saygımız büyük :) navigasyonda pro olmuş destekleri için teşekkürler kendisine :)

• quote:

I-GO 8 yüklü aldığım cihazda şimdi ilk aldığım için bişeyler yüklemeyim de ilerde kesin kurcalarım yazılımını :)

hayırlı olsun, güle güle kullan.

ilk iş olarak, dahili sürücüdeki mobilenavigator klasörünü kopyalayıp bilgisyarına ve bir de CD ye atıp saklayın. ileride yazılım çökerse tekrar ihtiyaç duyacaksın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

quote:

I-GO 8 yüklü aldığım cihazda şimdi ilk aldığım için bişeyler yüklemeyim de ilerde kesin kurcalarım yazılımını :)

hayırlı olsun, güle güle kullan.

ilk iş olarak, dahili sürücüdeki mobilenavigator klasörünü kopyalayıp bilgisyarına ve bir de CD ye atıp saklayın. ileride yazılım çökerse tekrar ihtiyaç duyacaksın..

Sağolasın Hemen kopyaladım bi kaç yere çöker möker belli olmaz dediğin gibi

• Arkadaşlar yeni aldığım Fugayı kayıt ettirmem falan gerekiyomu, bi de bu bir haftalık kasko için bir aktivasyon falan yapmam gerekiyormu??

Bu arada denedim bir kaç şey . Video klipleri avi ye çevirip attım içine birisinde takılmalar yaptı az da olsa rahatsız edici
    birinde görüntü yok gibi bişey 2 klip sorunsuz çalıştı takılma falan olmadı
    mp3 te güzel çalıyor
    uyduya bağlanması hızlı geldi bana 15 20 saniyede bağlanıyor
    ama bu deneyimleri evde (uydu bağlantısını balkonda) denedim araçta FM transmitterle deneyip yorumlarımı yapıcam.
    ekran parlaklığını sadece Ayarlar > Tercihler > arka ışık parlaklığı bölümünden mi açıyoruz (bana biraz az geldi parlaklığıda) başka yer varmı açabileceğimiz..
  • fugaların pilini değiştirebiliyormuyuz.
  • Ya arkadaşlar 5.0 biraz büyük değilmi 4.3 bana daha ideal geldi. Güvenlik açısından yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smiego

Ya arkadaşlar 5.0 biraz büyük değilmi 4.3 bana daha ideal geldi. Güvenlik açısından yani.

5.0 inç bana göre en ideal ölçüler. 4.3 inç kesinlikle kullanmam.. şu sıralar tüm firmalar 5 inç cihaza odaklanmış durumdadır.. 4.3 inç cihazların arayanı bile bitti artık..
  • bende bugün aranıza katılmış bulnuyorum piranha fugamla ilerleyen günlerde sorunum olursa yazarım buraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Tesla-

bende bugün aranıza katılmış bulnuyorum piranha fugamla ilerleyen günlerde sorunum olursa yazarım buraya

Cihazınız hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanın. İnşallah sorun yaşamazsınızda buraya yazmazsınız :) Sorunsuz mesajlarınız olsun her daim. Güle güle kullanın cihazınızı
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

Orijinalden alıntı: -Tesla-

bende bugün aranıza katılmış bulnuyorum piranha fugamla ilerleyen günlerde sorunum olursa yazarım buraya

Cihazınız hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanın. İnşallah sorun yaşamazsınızda buraya yazmazsınız :) Sorunsuz mesajlarınız olsun her daim. Güle güle kullanın cihazınızı

çok sağol hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Tesla- -- 29 Ağustos 2011; 2:53:18 >
  • msj neden gorunmuyor anlamıyorum
  • Yasal olmayan bir işleme yardım istediğiniz için kurallar gereği mesajınız siliniyor..
  • Arkadaslar gps gormuyor ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: araba1

Arkadaslar gps gormuyor ne yapmalıyım

nasıl görmüyor yanii.. uyduya mı bağlanamadınız..??
  • Ben de bu fugadan aldım,yedeklemeyi de yaptım şimdi cihazı nasıl zenginleştirebilirim var mı yapabileceğimiz bir şeyler?
  • evet yeni bırsey yuklemıstım burada ısmını yazınca hamen sılıyorla msj sız ekıden bı programı tavsıye etmıstınız onun yenısı cıkmıs onu yukledım 1.2 versıyonu ama uyduyu bulamıyor.
  • bu hale getrirmeden önceki sys dosyanı kullan düzelir..
  • nasıl kullanacagım yardımcı olurmusun :)
  • Abı valla kullanamıyorum fuga yı :) o dedıgın sys ne oluyor ne yapmalıyım
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.