Şimdi Ara

Piranha Fuga 5.0 İnç Navigasyon (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
923
Cevap
2
Favori
123.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sertac-73

quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

Vatandan 229 tlye alacaktım da, sayfayı biraz okudum. Bu ömür boyu güncelleme işinde kimse yasal haklarını kullanmadı mı ?

yasal hak derken..? cihazı şu an sorunsuz olarak güncelliyoruz.. firmayla da görüştüm herhangi bi sorun yok dediler...

Ürün pazarlamalarındaki en büyük etken olan ömür boyu ücretsiz güncelleme hakkında konuşuyorum. O yalanmış. Ben mi yanlış anladım yoksa ?
  • şu an güncellemenin yalan olduğu yönünde kesinleşmiş bişey yok yani herhangi bir sorun yok ben 2 güncelleme yaptım 1 sorun yaşamadım yaşayanda görmedim..
  • quote:

şu an güncellemenin yalan olduğu yönünde kesinleşmiş bişey yok yani herhangi bir sorun yok ben 2 güncelleme yaptım 1 sorun yaşamadım yaşayanda görmedim..

Bazı arkadaşlar galiba yazılanları okumuyor vatandaş yukarıda lcd ekranım kırılmadı dememiş başına ne geldiğini yazmış Ama firmacılar olaya farklı dalmış.Bazılarınada para verip üretime sokmak lazım,20-25 dolara ne üretiyorlarsa

Güncelleme zaten 3 sene sorun çıkarmaz,ama sonra firma devamını almayınca göreceğiz hep beraber.Ama o zamanda nasılsa türk insanı balık hafızalı diyip olan alana olacak,satanda köşeyi dönecek.Allahtan Türkiyede sorumlu firma Başarsoft var,en azından ondan yanıtı alınır zamanı geldiğinde herhalde.Zaten satan firma topu habire onlara atmıyormu Ama o zaman geldiğinde firmacılarda diyeceklerki amannnn 3 sene güncelledik helal olsun boşverin takmayın

• fuganın yedeği var mı türkçe navigasyon uçtu reset atıncaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
  • YARDIM FUGA YEDEĞİ LAZIM YA TÜRKÇE KLAVYE UÇTU TÜRKÇE NAVİGASYTON GİTTİ Bİ YARDIM LAZIM!!!!!!!!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

quote:

şu an güncellemenin yalan olduğu yönünde kesinleşmiş bişey yok yani herhangi bir sorun yok ben 2 güncelleme yaptım 1 sorun yaşamadım yaşayanda görmedim..

Bazı arkadaşlar galiba yazılanları okumuyor vatandaş yukarıda lcd ekranım kırılmadı dememiş başına ne geldiğini yazmış Ama firmacılar olaya farklı dalmış.Bazılarınada para verip üretime sokmak lazım,20-25 dolara ne üretiyorlarsa

Güncelleme zaten 3 sene sorun çıkarmaz,ama sonra firma devamını almayınca göreceğiz hep beraber.Ama o zamanda nasılsa türk insanı balık hafızalı diyip olan alana olacak,satanda köşeyi dönecek.Allahtan Türkiyede sorumlu firma Başarsoft var,en azından ondan yanıtı alınır zamanı geldiğinde herhalde.Zaten satan firma topu habire onlara atmıyormu Ama o zaman geldiğinde firmacılarda diyeceklerki amannnn 3 sene güncelledik helal olsun boşverin takmayın

Bazıları 11 ay güncellemeden falan bahsediyor. Yani 3 yıl garantisi de yok cihazın demek olmuyor mu bu ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

quote:

Bazıları 11 ay güncellemeden falan bahsediyor. Yani 3 yıl garantisi de yok cihazın demek olmuyor mu bu ?

Bende ömür boyu günncelleme yazıyor.

• aynı soruyu bende onlara sordum cevap aşşağıdadır..

Mesaj : haritamı güncelledim ama süre bitiş tarihi olaraka 9 11 gün kaldı diyor bunun anlamı nedir acaba..cihazım fuga modeli ve alalı 4 ay oldu..
    cevap..
    O uyarıyı dikkate almanıza gerek yoktur. Yazılım ile ilgi bir durum ama herhangi bir geçerliliği, sisteme ve cihaza etkisi bulunmamaktadır.

Saygılarımızla

• insanları firmacı olmakla suçlayanların hangi firmayı temsil ettiklerini çok merak ediyorum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

insanları firmacı olmakla suçlayanların hangi firmayı temsil ettiklerini çok merak ediyorum açıkçası.

+1000
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: domper

siz benim soruya cevap vermediniz ama ben vermeye çalışayım..

1-fm verici fiş takılı olmadan çalışmaz. o kablo aynı zamanda anten görevi yapar.

2- o bahsedilen radar vs. bilgisi cihaza yüklediğinizde bazı ışıklarda ve hız kameralarının olduğu yerde cihaz sinyal veriyor sesli olarak hız kamerası eds. var diye bu durum yanlış anlaşılmasın. cihaz durumu algılamaz sadece zaten önceden belirli kamera ve benzeri uygulamaları olduğunu hatırlatır..

3-denemedim ama anladığım o bahsettiğiniz kablo ile tv ye bağlayıp cihazdaki medya ya ulaşmak için olabilir..

4-cihaz en fazla 8 gb micro sd destekler. ama fazlasını bilmiyorum. ayrıca micro sd alırkende class 4 ve yukarısını tercih edin.. class 2 de çalışır ama veri aktarma hızı daha yavaştır. bilginiz olsun..

yukarıdaki bilgiler tamamen benim araştırma ve deneyimlerimdir.. eksik yada yanlış olduğunu düşünenler düzeltebilir..

son olarak ta bahsettiğiniz cihazla fuga arasında elbette bazı farklar var ama bu birazda sizin beklentinize kalmış. para önemli değil en iyisi olsun derseniz alınır. ama benim temel ihtiyacımı karşılasın video müzik navigasyon hepsi olsun yeter fazla detaya gerenk yok derseniz. fuga size yeter..

ben şu an alacak olsam yine fuga yı alırdım..

sertaç 73 kusura bakma . emin ol görseydim soruna kesin cevap verirdim. sen sorunu bana pm at . bazen nete giremiyorum geriye dönük konularada bakamıyorum. cevabın içinde çok teşekkür ederim sana.

• ben cihazı aldığımda 1 yıl ücretsiz harita güncellemesi vardı, şu an ömür boyu olmuş..
  • aynen benimki de omur boyu guncellemeli olmus.piranha sitesinde omur boyu harita guncellemeli cihazların seri kodları verilmis.onların icin de benimkide dahildi.toolbox sitesine girdigimde gercekten omur boyu harita guncellemeli oldugunu gorunce cok sevindim.bence alet gercekten fiyatına nazaran iyi.
  • USB girişi standart mı, micro ya da mini mi ? USB üzerinden medya dosyalarına ulaşmak mümkün mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgoze1
    aynen benimki de omur boyu guncellemeli olmus.piranha sitesinde omur boyu harita guncellemeli cihazların seri kodları verilmis.onların icin de benimkide dahildi.toolbox sitesine girdigimde gercekten omur boyu harita guncellemeli oldugunu gorunce cok sevindim.bence alet gercekten fiyatına nazaran iyi.

nerden bakılır ömür boyu mu diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

quote:

Orijinalden alıntı: hgoze1
    aynen benimki de omur boyu guncellemeli olmus.piranha sitesinde omur boyu harita guncellemeli cihazların seri kodları verilmis.onların icin de benimkide dahildi.toolbox sitesine girdigimde gercekten omur boyu harita guncellemeli oldugunu gorunce cok sevindim.bence alet gercekten fiyatına nazaran iyi.

nerden bakılır ömür boyu mu diye

cihaz sizde mevcutsa toolbox. sitesinde cihazı bağlıyken oturum açtığınızda gerenk li bilgileri görürsünüz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertac-73 -- 6 Şubat 2011; 17:22:55 >

• quote:

USB girişi standart mı, micro ya da mini mi ? USB üzerinden medya dosyalarına ulaşmak mümkün mü ?

usb girişi benim anladığma göre mini yani standart usb girişinden bir küçük olanı.

bu girişe fişi takıp pc ye bağlayıp cihaz içeriğini ve takılıysa micro sd kartınıza ulaşıp veri transferi yaparsınız.

harici usb bellek bağlama imkanı yok benim bildiğim kladarıyla. sadece micro sd kartınızı takıp onu ve cihazın kendi belleği 2 gb sinin 1 kısmını kullanabilirsiniz.
  • bir iki resimde ekleyelimde forum şenlensin..

• Benim cihazı toolbox a bağlayınca 11 ay 9 gün civarı süre kaldı diyordu,hatta bununla ilgili firmanın müşteri hizmetleri sorunlu olmasına rağmen inatla radım Ahmet Dölek adında bir yetkilileri var çözüleceğini söyledi üstünden yaklaışk 1 ay geçtikten sonra toolbox ta tekrar denedim,yüklenebilir güncellemelr arasında ömür boyu güncelleştirme de vardı:)tabii çok sevindim,çünkü bayağı kızmış ve bağırıp çağırmıştım,öyle ki güncelleme olmadıktan sonra özellikle de İstanbul gibi neredeyse 1 ayda yolların değiştiği bir şehirde bu cihazlar çöpten ibaret olurdu,sonuç olarak Piranha toolbox aracılığıyla bu işi çözdü olarak görünüyor,almak isteyip de tereddüt edednlere duyurulur.
  • bluetooth nasıl çalışıyor e51 nokia ve e63 nokia ile birtürlü bağlantı kuramadım kuran varsa bana bi yardımcı olsun bilgisayarlarla bağlanıyor ama telefon nasıl oluyor anlamadım gitti
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.