Sakalı olmayana sakal çıkaran ilaç (Minoxidil)
28 Cevap50436 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

482 Mesaj
27 Temmuz 2010; 2:30:53 

Direk forum linkini vereyim isteyen incelesin.
Kesinlikle reklam amaçlı değildir. Satış yapan şahısla uzaktan yakından bir alakam yok. Sadece o forumun bir üyesiyim. Zaten üye olmayanlarda görebiliyor konuları.

http://www.r10.net/alis...-icinde-kullanilir.html

Hadi bakalım sakalsız üye kalmasın!

╔══════════════════════════════╗
|Facebook|Twitter|Formspring|Blog|
╚══════════════════════════════╝

DH Twitter Topluluğu Ana Konu Twitter'a dair ipuçları
Karton maketlerle kendi figürünüzü yapın

180 Mesaj
27 Temmuz 2010; 2:31:59 

Çıkarmayanıda Var Mı

109 Mesaj
27 Temmuz 2010; 2:32:28 

Arkadaşlar sakın kayganlaştırıcı olarak kullanmayın, çok pişmanım, etek traşına yeni bir boyut getirdim.

30 Mesaj
27 Temmuz 2010; 2:44:47 

Bende %5 olanından 3 aydır kullanıyorum sakallarımda gözle görülür bir değişim oldu..Ancak 4 ila 6 ay arası kullanılması gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

494 Mesaj
27 Temmuz 2010; 2:49:47 

Almak lazım.

Take a look to the sky just before you die, it's the last time you will!

482 Mesaj
27 Temmuz 2010; 2:57:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Robert Langdon

Arkadaşlar sakın kayganlaştırıcı olarak kullanmayın, çok pişmanım, etek traşına yeni bir boyut getirdim.

╔══════════════════════════════╗
|Facebook|Twitter|Formspring|Blog|
╚══════════════════════════════╝

DH Twitter Topluluğu Ana Konu Twitter'a dair ipuçları
Karton maketlerle kendi figürünüzü yapın

1511 Mesaj
2 Ağustos 2010; 20:16:13 

Küçük Yiyen imde Denedim işte Son Halı

http://www.facebook.com...id=4787369&id=788183499

Web Blog Sitem :http://pspicin.blogspot.com.tr/
1 byte olsam,aksam nette bit bit ...

540 Mesaj
2 Ağustos 2010; 20:20:09 

0

Eski nick:Kurosaki Ichigo

22 Mesaj
2 Ağustos 2010; 23:22:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Robert Langdon

Hahahahaha

1 Mesaj
25 Ocak 2011; 14:12:11 

evet 4 ay kullanman gerek en az

1 Mesaj
25 Ocak 2011; 14:14:29 

saç ve sakal göğüs kılı kıl olmasını istediğiniz heryere sürebilirsiniz isteyen arkadaşlar hertürlü yardımcı oluruz

destek@minoxidilsatis.org

www.minoxidilsatis.org

38 Mesaj
25 Ocak 2011; 14:17:09 

http://www.youtube.com/watch?v=bd64dsNlvMQ

kıvırcık mıvırcık idare edersiniz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plusC -- 25 Ocak 2011; 14:18:48 >

8 Mesaj
8 Mart 2011; 1:25:24 

bende kullandım sakallarda gerçekten çok fark oldu benim araları boştu iza koyamıyordum 3 aydan beri kullanıyorum sonuç çok iyi ama sahtelere dikkat edelim arkadaşlar ben www.minoxidilturkiye.com sitesinden aldım tavsiye ederim ilaçları orjinal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mummy1990 -- 8 Mart 2011; 1:26:57 >

KuMPaS

135 Mesaj
8 Mart 2011; 1:33:06 

sürekli kullanmak gerekiyor benim bildiğim

ama tabi bu sadece saç için olabilir.

sakallara ne şekilde etki ediyor bilmiyorum.

bazen çılgınca dans etmek istiyorum

60 Mesaj
8 Mart 2011; 1:36:49 

abi yarıldım ya inanmayın böle şeylere lütfen :)

www.tibbiyardim.com
www.ozgunweb.org
www.tvizle.com

333 Mesaj
8 Mart 2011; 1:40:00 

Kullanınca çıkartır da bırakınca eski hale dönebilir. Bir de nereden kıl çıkartacağı belli olmaz. Ben daha çok saçlar için kullanıldığını zannediyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bionicle -- 8 Mart 2011; 1:41:03 >

5143 Mesaj
8 Mart 2011; 1:40:05 

Küçültücüde var mı?

b€$t@mi; Tonight your soul sleeps, but one day you will feel real pain,
    maybe then you will see me as I am,
    A fragile wreck on a storm of emotion

60 Mesaj
8 Mart 2011; 1:45:49 

quote:

Orijinalden alıntı: bionicle

Kullanınca çıkartır da bırakınca eski hale dönebilir. Bir de nereden kıl çıkartacağı belli olmaz. Ben daha çok saçlar için kullanıldığını zannediyordum.

bionicle haklısın bu tip farmakolojik ilaçlar özellikle saç ekim işlerinde kullanıyor ama gördüğün gibi günümüzde suyunu iyice çıkarmışlar artık sakallara felanda sürmeye başlamışlar bide arkadaşlar bu ilaçlar hormon dengelerini bozduğu için fazla ve uzun süreli kullanmamak gerekiyor daha geçen gün hoca farmakoloji dersinde bahsetti bu ilaçlardan... Saç çıkartıyim derken göz çıkartmayın kendinizde ...

www.tibbiyardim.com
www.ozgunweb.org
www.tvizle.com

3415 Mesaj
8 Mart 2011; 2:17:04 

bi ara psikolojik bunalıma girmiştim artık çevremdeki herkes neden çıkmadığını soruyordu.Bende araştırıp minoxidil almıştım bi kutunun 3/4ünü kadar kullandım ve gözle görülür sonuç aldım. SS'de koyabilirim

2013 Astra J Sport / 34 UV 0537

2003 Otokar M2000 / 34 M 0537

YILDIZ 24

60 Mesaj
8 Mart 2011; 2:29:06 

Hocam yaşın gelmiştir ondan çıkmıştır az sabredin ya öle sakal dediğiniz hemen çıkmaz kiminde 22 sinde sonra çıkar kiminde 15 inde çıkar kimi ortaokulda tıraşa başlar yapmayın etmeyin az doğalına bırakın işleri bu ne acele? sakal çıkınca ne oluyosunuz erkekliğe adım mı atılıyo yani sakalla ? Tövbe tövbe :) Güldürdünüz yine gece gece

www.tibbiyardim.com
www.ozgunweb.org
www.tvizle.com

8111 Mesaj
8 Mart 2011; 2:32:41 

Genetik olan birşeyi ilaç nasıl değiştiriyor anlamadım.

bahadir258

İnsanların sırıtarak sizinle dalga geçmesi üzüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 8 Mart 2011; 2:34:07 >

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Samsung Galaxy Young S6310

3415 Mesaj
8 Mart 2011; 2:34:31 

şimdi hocam öyle diyorsun da 18-20+ yaşına gelmiş adamın hiç sakalı falan olmayınca moral olarak çöküntü içine giriyor.Aslında çok saçma birşey ama herşey tamam yüz baby face insana dokunuyo valla allahtan artık öyle bi derdim yok çok sık olmasada güzel sakalım var yanii

2013 Astra J Sport / 34 UV 0537

2003 Otokar M2000 / 34 M 0537

YILDIZ 24

60 Mesaj
8 Mart 2011; 2:45:10 

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Genetik olan birşeyi ilaç nasıl değiştiriyor anlamadım.

bahadir258

İnsanların sırıtarak sizinle dalga geçmesi üzüyor.

Genetik olan çıkma zamanı hocam yani ailesel ırksa mesela benim babamın sakalları 20 yaşında çıkmış ben hiç panik yapmadım zamanı geldiğinde tam 20 yaşında çıktı sakallarım şimdi hergün tıraş olmaktan bıktım :) . Genetik olması değiştirilemiyeceği anlamına gelmiyor hormon metabolizmasıyla oynayarak erken çıkartabilirsiniz ancak bu hormon replasman tedavisine girer ve kemik gelişiminizi, sekonder karakter gelişimlerinizi olumsuz yönde etkileyebilir, yani bu bir kızı hormon vererek 8 yaşında adet döngüsüne sokmak gibi bişey, yada bir erkeği 10 yaşında pubertaya sokmak gibi bişey vücudunuzun bunu zamanında yapmasına izin verin yoksa istemediğiniz bi çok durumla karşılaşabilirsinz benden uyarması...

www.tibbiyardim.com
www.ozgunweb.org
www.tvizle.com

8111 Mesaj
8 Mart 2011; 2:48:41 

quote:

Orijinalden alıntı: bahadir258

Genetik olan çıkma zamanı hocam yani ailesel ırksa mesela benim babamın sakalları 20 yaşında çıkmış ben hiç panik yapmadım zamanı geldiğinde tam 20 yaşında çıktı sakallarım şimdi hergün tıraş olmaktan bıktım :) . Genetik olması değiştirilemiyeceği anlamına gelmiyor hormon metabolizmasıyla oynayarak erken çıkartabilirsiniz ancak bu hormon replasman tedavisine girer ve kemik gelişiminizi, sekonder karakter gelişimlerinizi olumsuz yönde etkileyebilir, yani bu bir kızı hormon vererek 8 yaşında adet döngüsüne sokmak gibi bişey, yada bir erkeği 10 yaşında pubertaya sokmak gibi bişey vücudunuzun bunu zamanında yapmasına izin verin yoksa istemediğiniz bi çok durumla karşılaşabilirsinz benden uyarması...

Ama benim babamda da çok sakal yokki. Sadece çenede çıkıyor diyebilirim. Bende mi aynısı olucam? Gerçekten koyuyor abi 20 yaşındaki adamla senden küçüklerin gelip dalga geçmesi. Hormon değerlerinide ölçtürdüm normal çıktı.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

60 Mesaj
8 Mart 2011; 2:52:30 

[/quote]
Ama benim babamda da çok sakal yokki. Sadece çenede çıkıyor diyebilirim. Bende mi aynısı olucam? Gerçekten koyuyor abi 20 yaşındaki adamla senden küçüklerin gelip dalga geçmesi. Hormon değerlerinide ölçtürdüm normal çıktı.
[/quote]

Normal çıkar tabiki değerler :) Dediğim gibi bazı şeyler aileseldir bunu bi problem olarak düşünmeyin dostum. Sonuç olarak sexual aktivitelerinizde bir sorununuz yok sizde diğer insanlar gibisiniz tek farkınız yanağınızda bir tutam sakalın az olması :O) Allah başka dert vermesin, gel bi gün onkolojide gezdiriyim seni o zaman anlarsın ne kadar şanslı olduğunu :)...

www.tibbiyardim.com
www.ozgunweb.org
www.tvizle.com

8111 Mesaj
8 Mart 2011; 2:59:43 

quote:

Orijinalden alıntı: bahadir258

Normal çıkar tabiki değerler :) Dediğim gibi bazı şeyler aileseldir bunu bi problem olarak düşünmeyin dostum. Sonuç olarak sexual aktivitelerinizde bir sorununuz yok sizde diğer insanlar gibisiniz tek farkınız yanağınızda bir tutam sakalın az olması :O) Allah başka dert vermesin, gel bi gün onkolojide gezdiriyim seni o zaman anlarsın ne kadar şanslı olduğunu :)...

Tabiki o kadar tedavisi olmayan, hatta ölüme sürükleyen hastalık varken benim bu bir tutam kılı dert etmem hata olur ama insan işte. Nankör. Herşey tam olsun istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 8 Mart 2011; 3:01:37 >

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

954 Mesaj
8 Mart 2011; 3:03:09 

benim yaş 22 hala bendede yok.. sadece çenede var azcik
ya ben napiyim :)
ilaç falan kesinlikle düşünmüyorum herşeyin doğalı güzel

2 Mesaj
31 Mayıs 2013; 10:35:32 

sarımsakla minoxille sakal çıkarma tedavi yapan arkadaşlar burda gelin bakın http://www.sacimtedavis...mak-icin-100-cozum.html

86 Mesaj
2 Mart 2014; 20:15:02 

iran malı pakdarou minoxidil işe yarar. forumdan temin edebilirsiniz.

http://forum.donanimhab...013/f_//tm.htm#39071013

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilisim_06 -- 2 Mart 2014; 20:15:30 >
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Sakalı olmayana sakal çıkaran ilaç (Minoxidil)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.500