Şimdi Ara

FİAT PUNTO EVO HAKKINDA HER ŞEY (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
12
Favori
172.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lektonstar

quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spytr

Bende punto bakıyorum ama şöyle bir çelişkide kaldım, ilanlarında çoğunda evo olmayıpta evo kategorisinde araç mevcut. Evo olup olmadığını nereden anlamam gerekiyor. Ayrıca evonun paketlerini dışardan veya içeriden ayırabiliyor muyuz? Skydom paket var yok denileblir mi?
    Teşekkürler

Evo yu GP den ayıran en önemli noktalar , evonun tamponlarında bulunan siyah bölümler ve öndeki fiat armasının iki yanına uzanan krom parça. Ayrıca ledli stoplar da evoyu ayırır. Eğer punto alacaksanız tercihiniz evodan yana olsun. Esp li skydome lu beyaz renk bir evo harika olur.

AYNEN BENDE COK BAKINIYORUM OZELLIKLE EVOLARA SAHIBINDEN COMA AMA BIR TURLU EVOLARIN HANGI KATOGORIDE VEDE NASIL BIR ARAC ALMAM gerektıgını hala cozemedım ???*

Misal full dediğin böyle olur.Bence çok iyi bir araç.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-en-full-evo-sunroof-blue-me-evo-kitli-hiz-sabitleyici-hatasiz-87900895/detay/

araç harıka tam ıstedıgım arac derken fiyat benı bıraz asıyor....
    benım dusundugum rakamlar 26-27 arası

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende punto bakıyorum ama şöyle bir çelişkide kaldım, ilanlarında çoğunda evo olmayıpta evo kategorisinde araç mevcut. Evo olup olmadığını nereden anlamam gerekiyor. Ayrıca evonun paketlerini dışardan veya içeriden ayırabiliyor muyuz? Skydom paket var yok denileblir mi?
    Teşekkürler

Evo yu GP den ayıran en önemli noktalar , evonun tamponlarında bulunan siyah bölümler ve öndeki fiat armasının iki yanına uzanan krom parça. Ayrıca ledli stoplar da evoyu ayırır. Eğer punto alacaksanız tercihiniz evodan yana olsun. Esp li skydome lu beyaz renk bir evo harika olur.

AYNEN BENDE COK BAKINIYORUM OZELLIKLE EVOLARA SAHIBINDEN COMA AMA BIR TURLU EVOLARIN HANGI KATOGORIDE VEDE NASIL BIR ARAC ALMAM gerektıgını hala cozemedım ???*

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-en-full-evo-sunroof-blue-me-evo-kitli-hiz-sabitleyici-hatasiz-87900895/detay/

O fiyata dizel evo bulmanız çok çok zor. Ancak benzinli olabilir. Sizi Punto Türkiye forum sitemize bekliyorum. Orada da aracını satan bir kaç arkadaşımız var . Belki yardımcı olurlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

O fiyata dizel evo bulmanız çok çok zor. Ancak benzinli olabilir. Sizi Punto Türkiye forum sitemize bekliyorum. Orada da aracını satan bir kaç arkadaşımız var . Belki yardımcı olurlar.

teşekkürler....
    üye oldum bile tanışma bölümüne konu bıle actım :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

teşekkürler....
    üye oldum bile tanışma bölümüne konu bıle actım :)

SÜPERSİN

• quote:

Orijinalden alıntı: ThKrkmz!

quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

quote:

quote:

sadece cruise control mü.peki nerde taktırabilirim.servis takarmı.fiyat konusunda bir bilginiz varmı?

Sizi forum sitemiz Punto Türkiye ye davet ediyorum.Sitede bir çok sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Burasıda bir forum sitesi!!!

@lektonstar

Başkan sincise ilerliyorsun :D (SuSabRi)

@ThKrkmz!

Davet edilen siteye girdiğinde birbirinden ayıran farkları görebilirsin, ezbere burasıda forum sitesi yazmakla olmaz o iş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

quote:

quote:

sadece cruise control mü.peki nerde taktırabilirim.servis takarmı.fiyat konusunda bir bilginiz varmı?

Sizi forum sitemiz Punto Türkiye ye davet ediyorum.Sitede bir çok sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Burasıda bir forum sitesi!!!

@lektonstar

Başkan sincise ilerliyorsun :D (SuSabRi)

@ThKrkmz!

Davet edilen siteye girdiğinde birbirinden ayıran farkları görebilirsin, ezbere burasıda forum sitesi yazmakla olmaz o iş :)

Amacım ailemize yeni arkadaşlar katmak. Herkes görmeli punto kardeşliğini. Bu arada plakalıklarımız da geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lektonstar -- 25 Temmuz 2013; 1:53:57 >

• quote:

demek istediğim bir bilginiz varsa buradada paylaşmanız dı ama yanlış anlaşıldı herhalde ¿¿
  • quote:

quote:

demek istediğim bir bilginiz varsa buradada paylaşmanız dı ama yanlış anlaşıldı herhalde ¿¿

Yanlış anlama yok. Sadece arkadaş, punto Türkiye forum sitesinin daha kapsamlı , her konuda sohbetlerin ve çözümlerin olduğu, Punto ve diger fiat modelleri hakkında uzman büyüklerimizin olduğu bir forum sitesi olduğunu anlatmak istedi.
  • quote:

quote:

quote:

Yanlış anlama yok. Sadece arkadaş, punto Türkiye forum sitesinin daha kapsamlı , her konuda sohbetlerin ve çözümlerin olduğu, Punto ve diger fiat modelleri hakkında uzman büyüklerimizin olduğu bir forum sitesi olduğunu anlatmak istedi.

• Herkese selam 2011 punto evo 1.3 mjetim var 19850 kmde 20 bin bakımı yaptırmam lazım önereceğiniz yetkili servis var mı? İstanbul Anadolu yakası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axi2934

Herkese selam 2011 punto evo 1.3 mjetim var 19850 kmde 20 bin bakımı yaptırmam lazım önereceğiniz yetkili servis var mı? İstanbul Anadolu yakası.

Kırmağa gitmede nereye gidersen git. :)

Medos olabilir cevizlide.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: axi2934

Herkese selam 2011 punto evo 1.3 mjetim var 19850 kmde 20 bin bakımı yaptırmam lazım önereceğiniz yetkili servis var mı? İstanbul Anadolu yakası.

Kırmağa gitmede nereye gidersen git. :)

Medos olabilir cevizlide.

Aynen kırmak burnundan kıl aldırmıyor evime 500 metre mesafede ama önünden geçmiyorum. Adamlar sanki bedava iş yapıyorlar. Öyle garip bir tavırları varki Resmen kendimi suçlu hissediyorum. Var mı tanıdık cevizlide yonlendirebileceğin.

• Boya konusunda beş para etmez para verseler kırmakla işim olmaz artık.

Benim araç 0 daha o yüzden medostan tanışıklığım yok ama, puntoturkiye forumuna takılan engin diye bi arkadaş medosun aksesuar bölümünden sorumlu. Onunla görüşerek yönlendirme isteyebilirsin.
  • Arkadaşlar hepimiz bu araçları kullanıyoruz ve bir şekilde servise ihtiyacımız oluyor. Bir elin nesi var iki elin sesi var atasozunden yola çıkarak bir araya gelip guçlerimizi birleştirmeli ve servislere bize avantaj saglamaları konusunda istekte bulunabiliriz. Aynı şehirden 10-20 ve daha fazla kişi bir araya gelerek ciddi avantaj saglayabiliriz diye duşunuyorum. Sizce yanlışmı duşunuyorum. Ne yapabiliriz veya boyle bir orgutlenme var benim mi haberim yok?

• arkadaşlar,2010 punto evo 1,3 75hp kullanıyorum ama dedikleri gibi şehirdışı 3,5lt yakıt tüketimini çok şükür bugüne kadar hiç göremedim, bir de benim şanssızlığım mıdır bilmiyorum sürekli ön far ampulleri patlıyor,aracım 47binde ve şu ana kadar 3 defa ampul değişti (1 gündüz + 2 normal far) ayrıca 2 defa da kalorifer kumanda aydınlatma ampulü patladı,servistekiler artık tanıyor beni. bir de ist- ataşehirdeki yetkili servise götürüyorum sürekli ama adamlardan hiç memnun değilim,anadolu yakasında tavsiye edeceğiniz servis var mıdır (özel-yetkili farketmez garantisi geçen ay doldu )
    öncelikle şehirdışı düşük tüketimi kaç km ile giderken yakaladınız onu merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm_runner

arkadaşlar,2010 punto evo 1,3 75hp kullanıyorum ama dedikleri gibi şehirdışı 3,5lt yakıt tüketimini çok şükür bugüne kadar hiç göremedim, bir de benim şanssızlığım mıdır bilmiyorum sürekli ön far ampulleri patlıyor,aracım 47binde ve şu ana kadar 3 defa ampul değişti (1 gündüz + 2 normal far) ayrıca 2 defa da kalorifer kumanda aydınlatma ampulü patladı,servistekiler artık tanıyor beni. bir de ist- ataşehirdeki yetkili servise götürüyorum sürekli ama adamlardan hiç memnun değilim,anadolu yakasında tavsiye edeceğiniz servis var mıdır (özel-yetkili farketmez garantisi geçen ay doldu )
    öncelikle şehirdışı düşük tüketimi kaç km ile giderken yakaladınız onu merak ediyorum

33.000 km de 2011 model multijet evo var bende de, hiç ampul değişmedi henüz. Sanırım sizin şansızlığınız. Ankara'da olsaydınız tanımaktan memnun olacağınız servis önerisi verebilirdim...
    Şehir dışında 80-100 arası cogunlukla hiz sabitleyici ile giderek 3,7 lt ortalama tutturmuştum 360 km yolda. Bir daha da denemedim hiç.

• Arkadaşlar Trakya bölgesinde olup orjinal CRUISE kolu taktırmak isteyen varsa bana ulaşsın kol temini montajı ve programlama konusunda yardımcı olurum..
    şimdilik kendi evo aracıma ve arkadaşın active aracına taktık.
    Ayrıca elm327 modifikasyonu ve yazılım temini kullanımı konularında da bana ulaşabilirsiniz..
  • arkadaşlar sürekli uzun yola çıkmak zorunda kalıyorum. arabam 2011 75000 de evo dizel, hiç bir problem yok fakat bahsedilen yakıtlar bana çok az geldi.
    90-120 arası gidersem 5lt/100 km
    120-140 arası gidersem 5.9lt/100 km yakıyor.

özellikle bir arkadaş 3000 devir üstünde yakıt azalıyor yazmış bende aksine 3000 devirin üstüne çıkarsam 7lt yi geçiyor. Anormalmi sizce yakıt miktarı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm_runner

arkadaşlar,2010 punto evo 1,3 75hp kullanıyorum ama dedikleri gibi şehirdışı 3,5lt yakıt tüketimini çok şükür bugüne kadar hiç göremedim, bir de benim şanssızlığım mıdır bilmiyorum sürekli ön far ampulleri patlıyor,aracım 47binde ve şu ana kadar 3 defa ampul değişti (1 gündüz + 2 normal far) ayrıca 2 defa da kalorifer kumanda aydınlatma ampulü patladı,servistekiler artık tanıyor beni. bir de ist- ataşehirdeki yetkili servise götürüyorum sürekli ama adamlardan hiç memnun değilim,anadolu yakasında tavsiye edeceğiniz servis var mıdır (özel-yetkili farketmez garantisi geçen ay doldu )

Aracım 2010 evo dizel dynamik. İlk aldığım yıl şehirler arası yolda bir depo ile 1150 km yok yaptım. İstanbul içinde bir defasında , tabi dikkatli kullanmak suretiyle 800 km yol yaptım. Bir hafta önce memleketim Çanakkaleye 60 TL ye geldim. Yaptığım yol 340 km. Sorun var mı bilemiyorum ama bu değerleri yakalamak mucize değil. Servis konusunda yardım edeyim. Anadolu yakasında MEDOS otomotivi öneririm , o olmazsa Göztepe servisi öneririm. Avrupa yakasında DEHA otomotivi tek geçerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: snlayd

arkadaşlar sürekli uzun yola çıkmak zorunda kalıyorum. arabam 2011 75000 de evo dizel, hiç bir problem yok fakat bahsedilen yakıtlar bana çok az geldi.
    90-120 arası gidersem 5lt/100 km
    120-140 arası gidersem 5.9lt/100 km yakıyor.

özellikle bir arkadaş 3000 devir üstünde yakıt azalıyor yazmış bende aksine 3000 devirin üstüne çıkarsam 7lt yi geçiyor. Anormalmi sizce yakıt miktarı??

Bizim araçlarda en ideal ve tasarruflu devir 2000 devirdir. Özellikle 2500 devirden sonrası yakıt artar, kesinlikle azalmaz. 2000 devir 90 km hız en tasarruflu değerlerdir. Bir tavsiye , aracınızla yolda giderken yol bilgisayarınızda anlık tüketim hep açık olsun. Ara sıra gözünüzle kontrol edin. Bizim araçların gaz pedalı çok hassas, milim değişiklik ne kadar fark ediyor anlık tüketimi takip ederek görebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.