Şimdi Ara

FİAT PUNTO EVO HAKKINDA HER ŞEY (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
12
Favori
172.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün fiat Punto Lounge Petrol yeşili açık gri iç döşeme 75bg dizel+skydome+ESP paket dahil siparişi verilmiştir.Aralık ayında teslim edecekler ama ocakta alırsam bandrolü de ödeyeceklermiş...Showroom da benzinli modeli vardı tek fark dizelini sipariş ettim. Gayet başarılı iç konforu ve iç mekan genişliği. Dizel 95bg dualogic olanın yakında üretimi bitecekmiş. Sanırım sıkıntıları varmış. O sebepten düz vites aldım. Arabayı alınca izlenimlerimi yazarım.
  • geçen haftasonu adanaya gitme fırsatım oldu. dikkatimi çeken bir nokta oldu. araç 2000-3000 devir arasında 3000 devir üzerindekinden daha çok yakıyor. 90 km/h ile giderken daha az yakması gerekirken, 110 km/h da daha az yakmaya başlıyor. anlamadım!!! ama araçtan inanılmaz memnunum. o kadar yolu klima ilke gittim geldim. ilk depom 730km de ve içinde 60lt gösteriyor. bu da bana sanırım yeter. :D eğer klima kullanmasaydım daha da düşerdi diye düşünüyorum...
  • bir de ek olarak acaba puntolara sonradan hız sabitleme takılabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anakhaa

bir de ek olarak acaba puntolara sonradan hız sabitleme takılabiliyor mu?

hız sabitleme sonradan takılamıyor maalesef
  • arkadaşlar bu arabanın 1.3 multijet dualogic modeli nasıl şanzımanında problem çıkarmı yardım
  • Herkese iyi akşamlar. Benim yeni fiat punto ile ilgili birşey dikkatimi çekti. Bugün 2 tane yeni kasa punto gördüm ve ikisinde de iç tasarım Grande Punto ile hemen hemen aynı tasarım vardı ve ikinci el ilanlarına baktığımda da bir kısımında evo ile aynı olan tasarım bir kısımında ise gp ile aynı olan tasarım var. ' farklı tasarımın olma sebebi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hungrywolf

Herkese iyi akşamlar. Benim yeni fiat punto ile ilgili birşey dikkatimi çekti. Bugün 2 tane yeni kasa punto gördüm ve ikisinde de iç tasarım Grande Punto ile hemen hemen aynı tasarım vardı ve ikinci el ilanlarına baktığımda da bir kısımında evo ile aynı olan tasarım bir kısımında ise gp ile aynı olan tasarım var. ' farklı tasarımın olma sebebi nedir?

Pop donanım eski grande punto ile aynı iç tasarım, easy ve lounge evo ile aynı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

quote:

Orijinalden alıntı: hungrywolf

Herkese iyi akşamlar. Benim yeni fiat punto ile ilgili birşey dikkatimi çekti. Bugün 2 tane yeni kasa punto gördüm ve ikisinde de iç tasarım Grande Punto ile hemen hemen aynı tasarım vardı ve ikinci el ilanlarına baktığımda da bir kısımında evo ile aynı olan tasarım bir kısımında ise gp ile aynı olan tasarım var. ' farklı tasarımın olma sebebi nedir?

Pop donanım eski grande punto ile aynı iç tasarım, easy ve lounge evo ile aynı..

anladım bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
  • dualogic olanların motorunun üretimi durdurulacakmış ve galerideki bayan zaman zaman otomatik vitesin problem olduğundan bahsetti...otomatik vites işini bence mercedes bmw gibi abilere bırakmak lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desire1999 -- 14 Ekim 2012; 16:51:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desire1999

dualogic olanların motorunun üretimi durdurulacakmış ve galerideki bayan zaman zaman otomatik vitesin problem olduğundan bahsetti...otomatik vites işini bence mercedes bmw gibi abilere bırakmak lazım...

Bayan haltetmiş ya şu arabadan anlamayanlar niye otururki galerilerin satış kısmında bir türlü çözemedim.dualogic şanzuman, muadilleri içinde en az sorun çıkartan tek kavrama otomatikleiştirilmiş şanzumandır.Maalesef iş bilmez servisler zamanında yağ değişimi, yazılım güncellemesi ,baskı balata volan kontrolü vb gibi rutin işlemleri ihmal ederek uzun vadede şanzuman problemi oluşmasına sebep oluyorlar.ayrıca bmv ve mercedes şanzuman geliştirmiyor ihtiyaçlarına göre getrag veyaz zf den alabiliyorlar.o yüzden oraya satıcı diye oturan kişi bilip bilmeden sallamayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comanchee -- 16 Ekim 2012; 14:05:41 >

• arkadaşlar iyi günler,
    size sormak istediğim bir kaç soru var.
    bir araç almak üzereyim ve de seçeneklerim içerisinde fiat punto 5K LOUNGE 1.3 MULTIJET 75HP + ESP/MSR/ASR/HBA/HILLHOLDER bulunmakta.
    size sormak istediğim bu aracı satın aldıktan 1-2 yıl içerisinde iç konsol malzemeleri çabuk yıpranıyor mu?
    aldıktan bir zaman sonra ortaya çıkan herhangi bir kronik sorunu var mı?
    kendi segmentindeki diğer araçlara göre + ları ve - leri nelerdir?
    yakıt olarak herkes kullanıcısı tatmin edeceğini söylemiş bu konuda herhangi bir şüphem yok.
    markanın fiat olmasından ötürü çekincelerim var sadece, aracı genel olarak beğendim.
    aklımda ki araçlar yeni clio ve yeni punto fakat fiyat politikasından dolayı punto ağır basıyor.Benim endişem aracı aldıktan sonra keşke 2-3 kuruş fazla verip clio alsaydım dememek.
    şuanki kredi koşulları ve donanım olarak en mantıklı araç bana yeni punto gibi geldi ama tek çekincem aracı aldıktan sonra zaman içinde diğer markalara göre çabuk deforme olması ve ya kendi sınıfına göre daha kalitesi düsük malzeme kullanımış mıdır acaba sorusu.
    bu konu hakkında genel olarak beni bilgilendirebilirmisiniz?
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Punto evo araç var hoparlörü tatmin etmiyor nasıl bir çözüm yapabiliriz orjinalliği bozulmadan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: comanchee

quote:

dualogic olanların motorunun üretimi durdurulacakmış ve galerideki bayan zaman zaman otomatik vitesin problem olduğundan bahsetti...otomatik vites işini bence mercedes bmw gibi abilere bırakmak lazım...

Bayan haltetmiş ya şu arabadan anlamayanlar niye otururki galerilerin satış kısmında bir türlü çözemedim.dualogic şanzuman, muadilleri içinde en az sorun çıkartan tek kavrama otomatikleiştirilmiş şanzumandır.Maalesef iş bilmez servisler zamanında yağ değişimi, yazılım güncellemesi ,baskı balata volan kontrolü vb gibi rutin işlemleri ihmal ederek uzun vadede şanzuman problemi oluşmasına sebep oluyorlar.ayrıca bmv ve mercedes şanzuman geliştirmiyor ihtiyaçlarına göre getrag veyaz zf den alabiliyorlar.o yüzden oraya satıcı diye oturan kişi bilip bilmeden sallamayacak.

Haltetmiş satıcı doğru söylüyor sanırım komançero....Dizel otomatik üretimi durdurulmuş...Stoklar bitince gelmeyecekmiş Türkiye ye...

• quote:

quote:

quote:

Haltetmiş satıcı doğru söylüyor sanırım komançero....Dizel otomatik üretimi durdurulmuş...Stoklar bitince gelmeyecekmiş Türkiye ye...

Üstad satıcı ne biliyor eğer dualogic kalkarsa alfa mitoda uzun zamandır hem satılan hemde bir nevi denen daha iyi çift kavarama tct şanzuman gelir.ayrıca 1,3 mjt 95 hp motorun sanırım 85 hp versiyonu var muhtemelen o getirilecek başka bir rivayete göre 1,6 90 hplik mjt ünite konulacak ve tryede bu model getirilecek.bende 2 sene 35.000 km dir dulaogic kullanıyom daha tık demedi sayın disiri

• quote:

quote:

quote:

quote:

Üstad satıcı ne biliyor eğer dualogic kalkarsa alfa mitoda uzun zamandır hem satılan hemde bir nevi denen daha iyi çift kavarama tct şanzuman gelir.ayrıca 1,3 mjt 95 hp motorun sanırım 85 hp versiyonu var muhtemelen o getirilecek başka bir rivayete göre 1,6 90 hplik mjt ünite konulacak ve tryede bu model getirilecek.bende 2 sene 35.000 km dir dulaogic kullanıyom daha tık demedi sayın disiri

Ben annamam....abla gayet güzeldi ve dualogic in üretilmeyeceğini söylemişti...O yüzden düz vites sipariş ettim...komançeroBu arada arabam da İtalya dan gelmişş..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben annamam....abla gayet güzeldi ve dualogic in üretilmeyeceğini söylemişti...O yüzden düz vites sipariş ettim...komançeroBu arada arabam da İtalya dan gelmişş..

Hayırlı olsun heyacanınızı ve s evincinizi tahemin etmek zor değil bende aynı heyacanı 2 yıl önce yaşadım.ailenizle sevdiklerinizle güle güle binersiniz inşallah rabbim kaza bela vermesin.Ha birde ruhsat çıkmadan gidin bir bakın hat vb olmasın ruhsat çıktıkdan sonra ferkedince sıkıntı oluyor.ben bordo döşeme sipariş etmiştim ama maalesef gri döşeme gelince ruhsat çıktığı için teslim aldım.neticede zararı oradaki personel ödeyecekti onada gönlüm razı olmadı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun heyacanınızı ve s evincinizi tahemin etmek zor değil bende aynı heyacanı 2 yıl önce yaşadım.ailenizle sevdiklerinizle güle güle binersiniz inşallah rabbim kaza bela vermesin.Ha birde ruhsat çıkmadan gidin bir bakın hat vb olmasın ruhsat çıktıkdan sonra ferkedince sıkıntı oluyor.ben bordo döşeme sipariş etmiştim ama maalesef gri döşeme gelince ruhsat çıktığı için teslim aldım.neticede zararı oradaki personel ödeyecekti onada gönlüm razı olmadı

teşekkür ederim. bakalım yarın alabilirsem alacağım. darısı yakın zamanda başınıza demek geliyor içimden. hazır güzel kampanya yapıyorken fiat, nasiplenelim dedik.benimkisi de gri döşeme...özellikle seçtik...o kadar kötü olmasa gerek. petrol yeşili renk...skdome a beyaz kadar yakışıyor...

• arkadaşlar , EASY 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC S&S almayı düşünüyorum sizlerin yorumlarıda bu araç için gayet olumlu olduğunu gördüm. yalnızca sizden ricam kullanan arkadaşlar varsa lütfen şehir içi gerçekçi yakıt tüketimini yazabilirmisiniz.

• Nasıl olur?..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika olur.Bu iş ile ilgili bazı Fiat bayilerinin bi çalışması var.Şuan test aşamasındaymış.Ayrıca bazı elektronik firmaları bunu Türkiye pazarına sürmeyi planlıyor.Sanırım ocak 15 gibi piyasada olucak.Fiyat konusunda rakam tam kesin değil ama 1400 TL dolayında olması muhtemel.

Cihaz Özellikleri:

LCD 16:9 (800x480) dokunmatik ekran 6,5'' açılış
    RDS sistemi ile AM / FM radyo
    DVD, CD, CD-R/RW, MP3, WMA, MPEG4, DivX, VCD, SVCD, JPG
    Bluetooth ahizesiz medya
    Fonksiyon A2DP (Bluetooth üzerinden Müzik)
    Digiale karasal TV (built-in)
    Direksiyon simidi kontrolleri ile uyumlu
    Elektronik anti-şok sistem
    4x50 watt güç amplifikatörü
    Dahili mikrofon
    Çok dilli menü
    İşletim Sistemi Windows CE 6.0 (suppporta Tom Tom, igo vb gibi tüm ticari yazılım).
    Aux girişi, 2x video çıkışı, 4x Ses çıkışı, subwoofer çıkışı
    2 mikro SD kart yuvası (navigasyon + multimedia) # sırada
    Usb girişi
    Girişi iPod, iPhone
    Çift bölge fonksiyonu (tarayıcı kullanarak ses çalma)
    Arka görüş kamerası için otomatik geçiş
    Anahtar açık turuncu
    2012 Fiat Punto ve Punto Evo ile uyumlu
    Bakım Blue & me arabada zaten varsa
    Araba park sensörleri Bakım varsa
    10 cd kadar saklamak için dahili sabit disk (cd sanal)
    Değişiklik yapmadan orijinal hava nozulları Bakımı

Birlikte Verilen Aksesuarlar

Özel kablolama kurulum
    Otobüs direksiyon simidi kontrolleri Can
    GPS anteni
    TV anten DVB-T
    USB kablosu ve iPod
    Kabloları RCA giriş / çıkış video
    uzaktan kumanda
    Manuel
    Dokunmatik ekran için Stylus

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.