Şimdi Ara

FİAT PUNTO EVO HAKKINDA HER ŞEY (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
12
Favori
172.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu bayiilerdeki tanıdık arkadaşlar, acele etmeyin diyorlar. Demek ki piyasaya yeni özellikli araçlar sürülecek. Bursa Ban Oto'da çalışan bir arkadaşım var, 'Sabret.' diyor. Bu arada para biriktirsem iyi olacak belki de. 2011 geldiğinde de 2012'yi beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClavicuLa NoX -- 28 Aralık 2010; 0:46:20 >
  • Ta grande punto'nun çıktığı zamandan beri, punto'ya karşı bir sempatim var zaten. Şimdi üstüne evo çıktı. Forumdaki bazı arkadaşların aksine, dış görünüş olarak da çok daha fazla hoşuma gidiyor benim yeni evo.
  • işin gerçeği punto evo almak gibi bir planımız yoktu. şirkete araç lazım olduğu için ve bu aracın da hem fiyatı hemde yakıtı olarak ekonomik olduğu için bir anda karar kıldık. aslında hobi olarak genelde araç fiyatlarına bakarım ve fiat markası bana genelde cazip gelir en azından volkswagenden daha sıcakkanlı geliyor bana. şirkete araç planımız s40 d2 gibi birşeydi uzun ödeme planı ile. fakat son anda bunu gördük, fiyatı da uygun yani ödeme de kafamızda soru işareti olmayacaktı (biliyorum iki araç çok farklı yerlerde) hemen en yakındaki kartaş oto ya gittik ve istediğim donanımda tek araç olduğun ve yılbaşı olayı olduğunu öğrendim. eve gelip şimdi yorumlarınızı alıyorum. galiba yarın tan oto ya gideceğim bir arkadaş da orayı tavsiye etti bana. izleyip göreceğiz. şu an tek sıkıntı 2. elinin çok düşük olması volvo bile bu kadar değer kaybetmiyor kardeşim yaaa....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClavicuLa NoX

Yahu bayiilerdeki tanıdık arkadaşlar, acele etmeyin diyorlar. Demek ki piyasaya yeni özellikli araçlar sürülecek. Bursa Ban Oto'da çalışan bir arkadaşım var, 'Sabret.' diyor. Bu arada para biriktirsem iyi olacak belki de. 2011 geldiğinde de 2012'yi beklerim.

95 Hp lik multijet motorları gelecek onun için bekle diyordur..
  • Bence yılbaşı vb. muhabbetlere çok fazla güvenmeyin, yaklaşık 8 aydır fiyatlara bakıyorum indirim yapacakları zaman fiyatları arttırıyorlar sonra kampanya falan var diye insanların ilgisini çekmeye çalışıyorlar. nisan 2010'da punto evo 1.3 dynamic satış fiyatı 32binlerdeyken eylülde fiyatlara bin tl zam yaptılar 2011 araçlar yeni geldiği için, daha sonra ekimde bu zammı geri aldılar. Şu anda 36binlerde olan liste satış fiyatı iki ay önce 34binlerdeydi. Bir bayi zaten araba kampanyasız satılmaz hep bir kampanya olur demişti. Bayilerle yaptığınız pazarlık sonucu son bir fiyat var onu tutturmaya gayret edin.
  • Genel olarak Punto Evo alanlar, memnun gibi görünüyor. Yeni gelecek motor için de bekleyenler olmalı.
  • Grande punto 1.4 active dualogic 77hp satıp
    Punto EVO 1.4 dynamic dualogic 77hp aldım
    Skydome + assist kit 30.000 TL
    İnanın sanki kamyondan inip otomobile bindim
    Punto evo çok keyifli çok konforlu
    Sürürüşüvar insana güven veriyor
    Viraj içi aydınlatma + yağmur sensörü + iç karartmalı ayna + (hill holder) geri kaydırmama özelliği + start&stop motor ve son olarak yol tutuşu çok başarılı Almanızı tavsiye ederim
  • Selam arkadaşlar bende aranıza katıldım FIAT PUNTO EVO 1.4 DYNAMIC 2011 (SKYDOME + ASSIST KIT + POP KIT ) METALİK EVO BEYAZI yılbaşından sonraki hafta teslim alıcam kısmetse
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIVERPLATE

Selam arkadaşlar bende aranıza katıldım FIAT PUNTO EVO 1.4 DYNAMIC 2011 (SKYDOME + ASSIST KIT + POP KIT ) METALİK EVO BEYAZI yılbaşından sonraki hafta teslim alıcam kısmetse

hayırlı olsun.kaça aldınız acaba sakıncası yoksa,aynı donanımı düşünüyorum.dualogic mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetefendi

Bence yılbaşı vb. muhabbetlere çok fazla güvenmeyin, yaklaşık 8 aydır fiyatlara bakıyorum indirim yapacakları zaman fiyatları arttırıyorlar sonra kampanya falan var diye insanların ilgisini çekmeye çalışıyorlar. nisan 2010'da punto evo 1.3 dynamic satış fiyatı 32binlerdeyken eylülde fiyatlara bin tl zam yaptılar 2011 araçlar yeni geldiği için, daha sonra ekimde bu zammı geri aldılar. Şu anda 36binlerde olan liste satış fiyatı iki ay önce 34binlerdeydi. Bir bayi zaten araba kampanyasız satılmaz hep bir kampanya olur demişti. Bayilerle yaptığınız pazarlık sonucu son bir fiyat var onu tutturmaya gayret edin.

valla onu bunu bilmemde otomatik ve d sınıfında standart olan guvenlık ozellikli bir arabayı 27.200 e alabiliyorsan(punto evo active dualogic)o markada indirim vardır.puto evodan baska bu fiyatta bu ozellikleri veren araba yok...

• 27800 tl düz vites sayın hkn8107 herkeze iyi seneler sağlık ve mutlulukla
  • Sevgili EVO cular bizim niye kendimize ait bir PUNTO EVO grubu\klubü yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: golgebir

Sevgili EVO cular bizim niye kendimize ait bir PUNTO EVO grubu\klubü yok ?

valla arabayı almadan önce dh deki kulublere imrenerek bakıyordum millet nasıl böyle kaynaşıyor diye 3-4 ay önceden kendime demiştim araba aldımgımda ilk dh deki araba kulubune girecem sansıma kulubu olmayan arabayı almak nasipmiş şimdi arabayı satmayı düşünüyorum i10 kulubüne girmek için şaka bi yana daihatsu cuorelerin bile bizden daha fazla kulub+ üyesi var internette bi tane evo külubüne rastalayamdım.

Bu arada 1-2 gün önce arabayı aldıgım yere sordum fiyatlara zam gelecekmiş 1.5-2 bin tlcik.evo almak isteyenler için fiyatlar çok uygun düşünüyosanız hemen alın derim

• Burayı görünce Fiat almaya karar verdim.
  • Arkadaşlar, muhtemelen bu hafta sonu Bursa Banoto'ya tekrar gideceğim. Bu 77 hp'lik 1.4 motor dynamic dualogic, otomatik şanzıman klasmanında tatmin edici mi? Acemi kullanıcı olarak soruyorum. Şu anda Punto Evo ile Suzuki Swift arasında kaldım, alıma çok yakınım.
  • 1 Ay Önce Fiat Punto Evo 2011 Dynamic Model 1,4 Multiair 105 Ps'lik Modelini Aldım,Aslında İlk Gittiğimde Farklı Bir Araç İçin Gitmiştim.Kapıdan İlk İçeri Girdiğimde Gördüğüm Bu Beyaz Araç Direk Dikkatimi Çekti,Bir Bakıyım Dedim Ve Bakmakla Kalmadım :D Araç Bana Yıl Sonu Kampanyası İle 28,500 Ytl Anahtar Teslim Denildi,Ekstre Olarak Kasko'sunu da Eklersek 30,500 e filan geldi.. Biraz Araçtan Bahsetmek Gerekirse; Alırken Aklımda Performans Açısından Soru İşaretleri Vardı Ama Hepsinin Yersiz Olduğunu Anladım..

Araçın Artı Kısımları;

-Araç İçi Konfor'u Mükemmel Sağlamışlar,Sizi Şehrin Dışındaymış Gibi Hissettiriyor

-Kokpitteki Bütün Düğmelerin Kullanımı Kolay,Hepsi Anlasılır Bir Şekilde Yerleştirilmiş

-City Modu Daha Da Geliştirilmiş,Eski Punto Ya Göre

-Muzik Sistemi Bence Yeterli(Kişiye Göre Değişebilir)

-Klima Gerçekten Hakkını Veriyo

-İç Tasarımda Renk Seçimini Muhakkak Bordo Olarak Kullanın

-4-5 Kişilik Bir Aile İçin Çok İdeal Bir Genişliğe Sahip

-Bagaj Kısmı Bana Göre ii,Çünkü Sonuçta Yük Taşıma Aracı Değil,

-Ön Kol Dayama Cidden Rahatlık Veriyo

Performansa Gelicek Olursak

-1,4 Multiair Motor 105 Ps'nin Hakkını Her Viteste Veriyor Arkadaşlar,

-1,2,3,4 hatta 5 Vitesde Bile Araba Resmen Gaza Baz Diye Bagırıyor,Eğerki Araba'yı Kendi İradenizle 4 bin devirlerde kullanırsanız yarış arabası hissi alırsınız,motordan çıkan o ses için bile bu araçı alan ve düşünen arkadaşlarım var.

-İstanbul Tekirdağ Yolunda 2011 Model A3 1,4 Tsi 125 Beygir Araçla Son Ana Kadar Kafa Kafaya Gitti,Taki 20 ps lik Motor Farkı Hissedilinceye Kadar,Eğer Motoru Sağlam Ve Dikkatli Açarsanız Piyasadaki Aynı Segmenteki Araç Sadece Stop Lampanızı Görür...

-Yakıt Olarak Aracım Suan 510 km 'de ve 1/100km de 10 Lt Yaktıgını Gösteriyor Yol Bilgisayarı,Fakat Ben Şu Ana Kadar,190 Ytl Lik Benzin Koydum Arkdaşlar,Ve Aracın Motoru Açılsın Diye Yüksek Devirlerde Vites Değişikliği Yaptım,Biraz'da Bunun da Etkisi Vardır...

Kısaca Anlatıcak Olursak,2007 Kasa Opel Astra'dan Sonra Bu Araç Bana Çok Daha İii Geldi,Zaman Zaman Araçta Vites Değiştirmeye Yetişemiyorum Motorun Ataklığından,Şu An Piyasa Bu Segmentte Bu Fiyata Alınıcak Olan En İyi Araçtır Bence,Fiat Bu Sefer Yapmış Arkadaşlar...

• valla helal olsun ne diyim yarın büyük ihtimal aracımı alıcam 2 hafta önce almıstım arabayı 2 hafta inanın 2 ay gibi geçti 200 lira az veriyim dedim ama beklenmiyor arkadaslar... inşallah kazasız belasız hayırlı olur herşey ben 1.4 fire ective dualogic aldım 3 hafta kadar test ettikten sonra arabayla ilgili deneyimlerimi burda paylaşıcam

quote:

Orijinalden alıntı: Alp Yıldırım

1 Ay Önce Fiat Punto Evo 2011 Dynamic Model 1,4 Multiair 105 Ps'lik Modelini Aldım,Aslında İlk Gittiğimde Farklı Bir Araç İçin Gitmiştim.Kapıdan İlk İçeri Girdiğimde Gördüğüm Bu Beyaz Araç Direk Dikkatimi Çekti,Bir Bakıyım Dedim Ve Bakmakla Kalmadım :D Araç Bana Yıl Sonu Kampanyası İle 28,500 Ytl Anahtar Teslim Denildi,Ekstre Olarak Kasko'sunu da Eklersek 30,500 e filan geldi.. Biraz Araçtan Bahsetmek Gerekirse; Alırken Aklımda Performans Açısından Soru İşaretleri Vardı Ama Hepsinin Yersiz Olduğunu Anladım..

Araçın Artı Kısımları;

-Araç İçi Konfor'u Mükemmel Sağlamışlar,Sizi Şehrin Dışındaymış Gibi Hissettiriyor

-Kokpitteki Bütün Düğmelerin Kullanımı Kolay,Hepsi Anlasılır Bir Şekilde Yerleştirilmiş

-City Modu Daha Da Geliştirilmiş,Eski Punto Ya Göre

-Muzik Sistemi Bence Yeterli(Kişiye Göre Değişebilir)

-Klima Gerçekten Hakkını Veriyo

-İç Tasarımda Renk Seçimini Muhakkak Bordo Olarak Kullanın

-4-5 Kişilik Bir Aile İçin Çok İdeal Bir Genişliğe Sahip

-Bagaj Kısmı Bana Göre ii,Çünkü Sonuçta Yük Taşıma Aracı Değil,

-Ön Kol Dayama Cidden Rahatlık Veriyo

Performansa Gelicek Olursak

-1,4 Multiair Motor 105 Ps'nin Hakkını Her Viteste Veriyor Arkadaşlar,

-1,2,3,4 hatta 5 Vitesde Bile Araba Resmen Gaza Baz Diye Bagırıyor,Eğerki Araba'yı Kendi İradenizle 4 bin devirlerde kullanırsanız yarış arabası hissi alırsınız,motordan çıkan o ses için bile bu araçı alan ve düşünen arkadaşlarım var.

-İstanbul Tekirdağ Yolunda 2011 Model A3 1,4 Tsi 125 Beygir Araçla Son Ana Kadar Kafa Kafaya Gitti,Taki 20 ps lik Motor Farkı Hissedilinceye Kadar,Eğer Motoru Sağlam Ve Dikkatli Açarsanız Piyasadaki Aynı Segmenteki Araç Sadece Stop Lampanızı Görür...

-Yakıt Olarak Aracım Suan 510 km 'de ve 1/100km de 10 Lt Yaktıgını Gösteriyor Yol Bilgisayarı,Fakat Ben Şu Ana Kadar,190 Ytl Lik Benzin Koydum Arkdaşlar,Ve Aracın Motoru Açılsın Diye Yüksek Devirlerde Vites Değişikliği Yaptım,Biraz'da Bunun da Etkisi Vardır...

Kısaca Anlatıcak Olursak,2007 Kasa Opel Astra'dan Sonra Bu Araç Bana Çok Daha İii Geldi,Zaman Zaman Araçta Vites Değiştirmeye Yetişemiyorum Motorun Ataklığından,Şu An Piyasa Bu Segmentte Bu Fiyata Alınıcak Olan En İyi Araçtır Bence,Fiat Bu Sefer Yapmış Arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalyente11 -- 6 Ocak 2011; 19:38:19 >

• arkadaslar fiat punto evo kulubu kurulmustur herkesi ve katkılarınızı bekliyorum kulube giriş için TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalyente11 -- 9 Ocak 2011; 23:46:20 >
  • Evo sahibi arkadaşlar... Araçlarınızın fotoğraflarını ekleseniz çok iyi olur konu biraz daha renklenir...
  • Arkadaşlar Evo 1.3 multijet Dynamic ne kadara kasgo yaptırdınız ve hangi firmaya yaptırdınız.ergo isviçre 1050 fiyat verdi.bu çok pahalı değil mi?
    Herkese hayırlı olsun..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.