- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
iphone fabrika ayarlarından sonra açılmıyor çok acil yardım
3 Cevap1867 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

810 Mesaj
26 Temmuz 2010; 23:36:36 

arkadaşlar iphoneu servise götürmeden önce bilgilerim olduğu için fabrika ayarlarına dönüp götüreyim dedim. backupımı aldıktan sonra cihazın ayarlarından fabrika ayarlarına geri dön dedim 2 saat sürecek uyarısı vs gösterdi tamam dedim sonra telefon bir şeyler yapmaya devam etti en sonunda ise elma ve aşşağısında bir yükleniyor işareti (şu yuvarlak olan) belirdi ve bir türlü gitmek bilmedi 3-4 saat bekledikten sonra cihazın şarjı bitti ve kapandı. sonra 5dk şarja taktım ve açmaya çalıştım yine aynı hareketi yaptı. açılmıyor alet. home tuşu basmadığı için götürecektim servise (ve içimde bir umut vardı acaba restoredan sonra düzelir mi diye ) şimdi recovery mode'a dönemiyorum ve açılmıyor. servise götürdüğüm zaman kullanıcı hatası deyip garanti dışına çıkaracaklarından korkuyorum ne yapabilirim?? itunes da görmüyor tabii bir türlü cihaz açılmadığı için.

810 Mesaj
26 Temmuz 2010; 23:38:38 

bu arada iphone 3g 3.1.3 yüklüydü

181 Mesaj
27 Temmuz 2010; 0:01:53 

home + power kombinasyonunu denediniz mi ?

810 Mesaj
27 Temmuz 2010; 0:11:10 

quote:

Orijinalden alıntı: phlegmTR

arkadaşlar iphoneu servise götürmeden önce bilgilerim olduğu için fabrika ayarlarına dönüp götüreyim dedim. backupımı aldıktan sonra cihazın ayarlarından fabrika ayarlarına geri dön dedim 2 saat sürecek uyarısı vs gösterdi tamam dedim sonra telefon bir şeyler yapmaya devam etti en sonunda ise elma ve aşşağısında bir yükleniyor işareti (şu yuvarlak olan) belirdi ve bir türlü gitmek bilmedi 3-4 saat bekledikten sonra cihazın şarjı bitti ve kapandı. sonra 5dk şarja taktım ve açmaya çalıştım yine aynı hareketi yaptı. açılmıyor alet. home tuşu basmadığı için götürecektim servise (ve içimde bir umut vardı acaba restoredan sonra düzelir mi diye ) şimdi recovery mode'a dönemiyorum ve açılmıyor. servise götürdüğüm zaman kullanıcı hatası deyip garanti dışına çıkaracaklarından korkuyorum ne yapabilirim?? itunes da görmüyor tabii bir türlü cihaz açılmadığı için.

olmuyor ki
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. » iphone fabrika ayarlarından sonra açılmıyor çok acil yardım
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328