- x
başka yerde oy kullanma
3 Cevap2286 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

202 Mesaj
26 Temmuz 2010; 23:35:03 

Herkese selamlar
12 eylülde yapılacak seçimler için listeler çıktığında ben yurtdışındaydım. Kontrol ettim oyumu ikamet ettiğim mersinde oy kullanmam gerek fakat o tarihte ben kocaeli de olacağım. Oyumu orada kullanma imkanım varmı. Varsa bu işi nasıl yapacağım
teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

395 Mesaj
15 Mayıs 2011; 23:48:20 

Degerli kardeşim bende 2 saattir sanalda bunu arıyorum o kadar bilği kirliliği varki bende anlamadım basit bir sorunun cevabını bulamadım pess bulursam sana pm atarım sayğılar

İnsan, "İnsanların yaşamları boyunca işledikleri tüm fiiller muhakkak Allah'ın adaletine göre değerlendirilecektir. Zulüm yapanların zulümlerinin elbette karşılıksız kalmayacağını, iyi tek bir sözün bile mükafatının verileceğini, Allah Kuran'da bize haber vermektedir. Tüm bunların adilce değerlendirileceği yer ahirettir; Allah'ın sonsuz adaletinin tecelli edeceği yer ahirettir.

Alış veriş yaptıklarım:visceroid-(izmir)/&ordulu5234(istanbul)/&oKsEAt-(kocaeli)&The_WeB-(ankara)&Acizim(erzurum)&asymmetric(ist)&nod15(konya)&Şahin Abi(ist)3t3rnal(giresun)yılmaz196(ankara)

327 Mesaj
15 Mayıs 2011; 23:49:46 

quote:

Orijinalden alıntı: WarLord_52

Degerli kardeşim bende 2 saattir sanalda bunu arıyorum o kadar bilği kirliliği varki bende anlamadım basit bir sorunun cevabını bulamadım pess bulursam sana pm atarım sayğılar

İnsan konunun açıldığı tarihe bakar.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

395 Mesaj
15 Mayıs 2011; 23:56:06 

haklısın hiçbakmadım bi tatil yapalım dedik zehir oldu..bunun yüzünden ama önümüz seçim www.ysk.com Seçmenler, Nüfus Müdürlüğüne devamlı olarak oturduklarını bildirdikleri yerleşim yeri adresinde oylarını kullanmak zorundadır. Askı süresi içinde adres değişikliğini yapmayan seçmenler kayıtlı oldukları sandık dışında oylarını kullanamazlar.

İnsan, "İnsanların yaşamları boyunca işledikleri tüm fiiller muhakkak Allah'ın adaletine göre değerlendirilecektir. Zulüm yapanların zulümlerinin elbette karşılıksız kalmayacağını, iyi tek bir sözün bile mükafatının verileceğini, Allah Kuran'da bize haber vermektedir. Tüm bunların adilce değerlendirileceği yer ahirettir; Allah'ın sonsuz adaletinin tecelli edeceği yer ahirettir.

Alış veriş yaptıklarım:visceroid-(izmir)/&ordulu5234(istanbul)/&oKsEAt-(kocaeli)&The_WeB-(ankara)&Acizim(erzurum)&asymmetric(ist)&nod15(konya)&Şahin Abi(ist)3t3rnal(giresun)yılmaz196(ankara)
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » başka yerde oy kullanma
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219