Şimdi Ara

Stuart Hughes, 24 ayar altın kaplama iPhone 4'ü ile karşımızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
8.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Cep telefonu, MP3 çalar, dizüstü bilgisayar ve hatta oyun konsollarını değerli materyallerle süsleyip kendince yeniden yorumlayan Stuart Hughes'ın 480.000$'lık fiyatıyla dudak uçuklatan MacBook'undan sonra altın kaplama iPhone 4'ü karşımıza çıktı.

MacBook'un aksine sınırlı sayıda üretilmeyen iPhone 4'ün arka yüzeyinde ve çerçevesinde yaklaşık 150 gram ağırlığında 24 ayar altın kaplama kullanıldığını görüyoruz. 32 GB depolama seçeneğiyle 21.995 Pound'a satılan telefonla beraber gerçek devekuşu ayağından yapılmış cüzdan hediye ediliyor ve cüzdanda 4 kredi kartı taşınabildiği belirtiliyor. Böyle bir telefonun sahibi olmak için pek çok kredi kartının gerekeceği kesin.

• İğrenç ötesi..
  • Evet, mat.
  • utanç verici
  • eee anten problemi =))

kılıf kullanmak istemez bunun sahibi sanırım X)
  • quote:

Böyle bir telefonun sahibi olmak için pek çok kredi kartının gerekeceği kesin.

BUNA ÇOK GÜLDÜM :D
  • Benim telefonu sarı yaldız boyayla boyasam çakılırmı acaba
  • çizilir bu
  • alana hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: scot

eee anten problemi =))

problemli kısımda altın kaplı o yüzden sorun olacağını sanmıyorum
  • Telefonu bankayamı koyucaz yanımızdamı taşıycaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

quote:

eee anten problemi =))

altın iletkendir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arctura -- 27 Temmuz 2010; 4:57:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arctura

quote:

quote:

eee anten problemi =))

altın iletkendir

aliminyum iletken değil mi? yada işte orjinali neyle kaplı ise... çok umutlanmamak lazım eşeğe altın semer bağlasan eşek yine eşek
    not: iphone düşmanı veya başka telefon fanı değilim ama insanların 6 aylık maaşına karşın alabildikleri TELEFONUN telefon görevini görememesi eleştirilmesi haklı bir durum bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murettep -- 27 Temmuz 2010; 11:14:11 >

• Altın kaplama ile çok zarif olmuş. Beğendim.
  • quote:

Cep telefonu, MP3 çalar, dizüstü bilgisayar ve hatta oyun konsollarını değerli materyallerle süsleyip kendince yeniden yorumlayan Stuart Hughes...

:-D
  • Gümüş veya titanyum olsa çok klas oludu ama böyle biraz mat olmuş. Hele önü siyahken daha da kötü durmuş. Olmadı Hughes olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: murettep

quote:

Orijinalden alıntı: arctura

quote:

quote:

eee anten problemi =))

altın iletkendir

aliminyum iletken değil mi? yada işte orjinali neyle kaplı ise... çok umutlanmamak lazım eşeğe altın semer bağlasan eşek yine eşek
    not: iphone düşmanı veya başka telefon fanı değilim ama insanların 6 aylık maaşına karşın alabildikleri TELEFONUN telefon görevini görememesi eleştirilmesi haklı bir durum bence.

telefonu kullanıyormusunda telefon görevi görmediğini biliyorsun. ha eğer kullanıyorsan neden 6 aylık maaşını bağladın telefona ha eğer kullanmıyorsan ne gelip burada gürültü yapıyorsun...

• Biz normal versiyonunu almaya can atarız millet neyin peşinde yahu, ayrıca o telefona o parayı verdikten sonra ceplerine koyacakları cüzdan için kaç devekuşu daha heba olcak acaba, yakında hayvan hakları konseyi tarafından da steve jobs'a bir haykırış gelir..
  • o paraya gider külçe altın alırım be yuh ..
    £21,995.00
  • Goldentouch firmasında gördüm. Gayette güzel görünüyor. http://www.goldentouchturkey.com adresinden görebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.