Şimdi Ara

QWERTY klavyeli BlackBerry 9780 kameralara yakalandı (?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
6.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Akıllı telefon pazarının önemli oyuncularından RIM, iş dünyasına yönelik birbirinden farklı çözümler sunmaya tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde BlackBerry 9780'e ait olduğu belirtilen fotoğraf internete gizlice sızdırıldı.

BlackBerry'nin alışılmış tasarım çizgilerine sahip QWERTY klavyeli ve monoblok tasarımlı 9780, rivayetlere göre BlackBerry 6.0 işletim sistemiyle birlikte gelecek ve 320x480 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olacak. GSM ve 3G şebekeleriyle uyumlu çalışacağı belirtilen telefonda RAM'in 256 MB'dan 512 MB'a yükseltiği ve telefonun bünyesinde 5 megapiksel kamera ile WI-FI 802.11 b/g bağlantısını barındıracağı söylentiler arasında yer alıyor. Her zamanki gibi RIM cephesinden gelişmeleri merakla bekliyoruz, rivayetlerin doğru çıkmasını diliyoruz.

• bu benim bold 9700 yahu
  • dış görünüşü çok değişmemiş, ama içeriği iyi gibi geldi
  • Evet görünüşte pek bi radikal değişim yok en son radikal oalrak 9000 ile başlamıştı zanendersem sonra bir büyük değişiklikle telefonları küçültmeyi akıl ettiler bakalım o furya sürüyor
  • os 6 nedeniyle ram yükseltilmiş 9700 bu yüzden os6 kullanamayabilir. birde 5mp kamera eklemişler çünkü os6 da fotoğraf makinasında yüz tanıma sistemi ekli. yoksa 9700'dan bir farkı yok.
  • 2010 yılında hala 700-800 lira aralığında klavyeli tel kaldımı yaw
  • 1-2 güne kadar Bold 9700 almayı planlıyordum ancak 9780 haberi aklımı karıştırdı. Cihazın çıkış tarihi belli mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: whynot00

1-2 güne kadar Bold 9700 almayı planlıyordum ancak 9780 haberi aklımı karıştırdı. Cihazın çıkış tarihi belli mi acaba?

Hemen geleceğini hiç sanmıyorum bende bold 9700 alıp geçicem
  • 9700 almayı düşünenler 1 ay sabredin üst versiyon cihazı alın. sonra kafanızı taşlara vurmayın. " yok arkadaş bende para çok" diyorsanız diyecek lafım yok. hayırlı olsun.
  • blackberry'nin sonunda telefonlara 5 mp kamera konulabildiğini farketmesi ne güzel değil mi arkadaşlar
  • Yabancı forumlarda RIM in bu hafta 9780 ile ilgili bir açıklama yapabileceği söyleniyor. Tabi Türkiye de Blackberry nin ya da bazı servislerinin yasaklanıp yasaklanmayacağı da ayrı bir konu. BTK konunun 1-2 hafta içinde açıklığa kavuşacağını belirtti. Bekleyip görelim.
  • türkiyede ne zaman çıkıyor bu telefon arkadaşlar?
  • haftaya gelioo sipişş verdim ben ön sipariş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

haftaya gelioo sipişş verdim ben ön sipariş

Nerden sipariş verdiniz? Daha resmi olarak bile çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

quote:

• 9700 ün aynısı bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***NightGuardian*** -- 12 Eylül 2010; 23:50:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***NightGuardian***

9700 ün aynısı bu

Evet tek farkı 5 mp kamera ve 512 mb hafıza olması.
  • Şahsen bu cihazla,iphone 4 arasında seçim yapamam gerekicek :)
  • Cihazın resmi tanıtımı yapılmasa da 21 Ekim de Kanada da ve yine yakın tarihlerde Amerika da çıkacağı söyleniyor.
    Kaynakhttp://blog.wirelessground.com/blackberry-bold-9780-canadian-release/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.