Şimdi Ara

Street Fighter X Tekken'in Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Sadece ComicCon'un değil son döneminde en ilginç ve büyük duyurularından biri haline gelen Street Fighter X Tekken'in ilk ekran görüntüleri yayınlandı.

Hatırlayacağınız gibi dün iki farklı oyunun duyurusu ile karşılaşmıştık. İlki Capcom tarafının yapacağı Street Fighter X Tekken, ikinci oyun ise Namco Bandai'nin yapacağı Tekken X Street Fighter idi. İkinci oyunu her ne kadar şimdilik göremesekte, Street Fighter X Tekken şimdiden beklenen ilgiyi yakalamışa benziyor.

Oyunun ekran görüntüleride dün yayınlanan oynanış ve taıtım videolarından alınmış. Bu görüntülerde 2 vs 2 modu ile birlikte Ryu, Kazuma, Nina ve Chun-Li karakterlerini görüyoruz. Tabi videonun başındaki komik sahnesi ile Dan'ı da unutmayalım.

Oyunun ilk tanıtım videosunda bulunan sahnelere ait bu ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. 2012'den önce gelemeyecek olan oyunun ilk videosuna ise http://buradan ulaşabilirsiniz.

• SF ile Tekken arasındaki dengeyi nasıl kuracaklar bakalım çok merak ediyorum.
  • SF tarzında bir oyun olcak galiba
  • SF tarzında olacak gibi görünüyor.

Sabırsızlanıyorum valla :D
  • oyun her iki firma içnde çıkıcak
    namco tekken x strret fighter yne tekken tarzı
    capcon strret fighter x tekken street tarzı qzl olr bnce
    xd
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.