Şimdi Ara

Cooler Master'ın sadece iki adet ürettiği HAF X Gold gün ışığına çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Cooler Master, popüler kasa modeli HAF X'in özel bir versiyonu olan HAF X Gold'u resmi internet sitesi üzerinden gösterdi. Özel bir çalışmayla hazırlanan HAF X Gold, Altın sarısı tasarımı dışında mevcut HAF X modeliyle aynı teknik özellikleri paylaşırken, Cooler Master'ın sadece iki adet hazırladığı bu kasa, satışa sunulmayacak.

Eğer Cooler Master'ın sınırlı sayıda üretilen (2 adet) HAF X Gold kasalarından birine sahip olmak istiyorsanız, firmanın Gold yarışmasında şansınızı deneyebilirsiniz.

• çok feci duruyor :)
    haber için teşekkürler.
  • Kasa harika görünüyor
  • walla.. ii para eder satsan..:D
  • haf-x zaten abd da 200 dolar bu kaç para eder Allah bilir:)
  • Petrol zengini Araplar bundan bol miktarda sipariş eder.Dubai deki Burj Al Arab oteli için de lazım.
  • Evet, Arap petrolcülerin yeğenleri, torunları için alacağı hediye olmuş(gerçek altın olsa idi).Brushed aluminium favorim.
  • normali bi gelsede alsak
  • Reklama devam
  • sevsinler.. yaptınızda ne oldu.. kıymetemi bindiniz... amaç sadece marka değerini yükseltip kazık fiyattan ürün satmaya devam etmek...
  • Eğer gerçek altından değilse ki ben pek ihtimal vermiyorum basitçe yapılabilecek bir mod..
  • Rengini beğenmedim... Altın rengi bilgisayar kasası, kroların boynuna astığı altın takıları ne kadar hoşsa o kadar hoş bence.
  • ben altın rengini pek sevmiyorum.yaşlı işi gibi
  • cok hos
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Eğer gerçek altından değilse ki ben pek ihtimal vermiyorum basitçe yapılabilecek bir mod..

gerçek altın değil elbette...
    magnum gold altın mı?
  • madem 2 adet yaptınız insan altın kaplamalı yapar demi
  • aynı kasayı alıp altın rengine boyasak oldu bitti işte çok özel birşey gibi göstermemeleri gerekirdi sırf reklam
  • http://www.caseking.de/shop/catalog/popup_image.php?pID=14776&imgID=0
    Bu kasanin altin sarisi degilmi?
    Reklam yapiyor kendi aklinca
  • Eve hırsız girse kasanın içini boşaltır galiba ;)
  • kazanan eritip külçe olarak satar artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.