- x
NTV'deki ekşınmen(doğada tekbaşına)
60 Cevap3404 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Temmuz 2010; 11:36:23 

Dün kanallar arası zap yaparken denk geldi Biraz baktım ve dahada izlemem galiba. adam bi dal buldu saatlerce mızrak yapmaya uğraştı küçücük bi derede (bence o balığı kendileri koydu) orta boy balığa fırlattı ama balığı eliyle yakaladı çünkü ucunu salamlaştırdığı idda ettiği mızrak ilk atışta kırılmıştı Birde bi böcük buldu yenilebilir falan dedi bi ısırık aldı tadını beyenmedi kısaca ultimate survival çakması gibi birşey olmuş.

2693 Mesaj
25 Temmuz 2010; 11:40:31 

gerçekten çok saçmaydı

340 Mesaj
25 Temmuz 2010; 11:43:55 

Geçen hafta yılan yemiş sanırım bugün babam söyledi.

Bu hafta da o yılanın derisiyle ateş yaktı. Benim biraz ilgimi çekti bakalım, haftaya gelecek olan bölüme bakarım. Ona göre ya hep izlerim yada artık hiç izlemem

6152 Mesaj
25 Temmuz 2010; 11:49:47 

adı ne bu programın ve hangi gün hangi saatte

Bilincin her türlüsü hastalıktır.

6 Mesaj
25 Temmuz 2010; 11:50:02 

bildiğin çakma bear grylls olmaya çalışmış fakat çakması bile olamamış

1061 Mesaj
25 Temmuz 2010; 11:53:03 

yahu neden destek olacağımıza hep köstek oluyoruz. yok onun çakması yok bunun çakması.
programı izledim. gayet işe yarar bilgiler veriyor. ön yargıyla yaklaşmasak da zevk almaya baksak ne olur sanki. bu yüzden bizim ülkemizde iyi şeyler olmuyor. hep eleştiri, hep karalama.

340 Mesaj
25 Temmuz 2010; 11:55:07 

Programın adı "Doğada Tek Başına"

Dün akşam NTV'de saat 22:00 gibi vardı (Net hatırlamıyorum)

Adamın bıçakla ateş yakması - kendine sal yapıp yerleşim yerlerine yönelmesi vs. benimde hoşuma gitti.

845 Mesaj
25 Temmuz 2010; 11:55:27 

quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*
yahu neden destek olacağımıza hep köstek oluyoruz. yok onun çakması yok bunun çakması.
programı izledim. gayet işe yarar bilgiler veriyor. ön yargıyla yaklaşmasak da zevk almaya baksak ne olur sanki. bu yüzden bizim ülkemizde iyi şeyler olmuyor. hep eleştiri, hep karalama.

Bence de her yeni sey de kotulememek gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

557 Mesaj
25 Temmuz 2010; 11:55:42 

Aslında onlar bizim doğada tek başıma kaldığımızda yapacaklarımızın yansıması.

808 Mesaj
25 Temmuz 2010; 11:57:31 

Siz Türkiyede bu tür yapılmış bir program daha gördünüzmü? Gayet güzeldi program.Türkiye standartlarında böyle bir program yapmak hem farklı hemde ilginç oluyor.Bıktık artık hergün carkıfelek izlemekten

Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler. Napoléon Bonaparte

302 Mesaj
25 Temmuz 2010; 12:10:04 

lan burdan atıp tutmanız kolay hanginiz pusula kullanmayı biliyor yada harita okumayı yada su bulmayı yada ağaçlara göre yön bulmayı yada yıldızlara göre karınca yuvaları nereyi gösteriyor?

Destek olacağınıza köstek oluyorsunuz çok biliyorsanız çakma diye siz yapsaydınız sizi izleseydik burdan konuşanların çoğu zaten navy seal komando bordo bereli filandır

Uzaklaştırılmış
25 Temmuz 2010; 12:25:40 

quote:

Orijinalden alıntı: FREE-4

lan burdan atıp tutmanız kolay hanginiz pusula kullanmayı biliyor yada harita okumayı yada su bulmayı yada ağaçlara göre yön bulmayı yada yıldızlara göre karınca yuvaları nereyi gösteriyor?

Destek olacağınıza köstek oluyorsunuz çok biliyorsanız çakma diye siz yapsaydınız sizi izleseydik burdan konuşanların çoğu zaten navy seal komando bordo bereli filandır

Ben pusula kullanmayı harita okumayı iyi kötü biliyorum. Kuzey yıldızınıda bilmeyen yoktur herhalde ama ne kadar karınca yuvasına baktıysam kumları her yere çıkarıyorlar. kısaca sanırım doğada tek başımıza kaldığımızda yapmamamız gerekenleri gösteriyor. Balığı elle yakalayacaksan saatlerce mızrak yaparak neden zaman kaybedesinki. Şimdi programı izledikten sonra kaç tane akıllı engenek yılanını yemeye kalkar? Ağaç kabuklarını kemirmeyi tercih ederim. Bence hala çakmadır. "Bu böcek yenilebilir, ıyy tadı kötüymüş"

Uzaklaştırılmış
25 Temmuz 2010; 12:37:18 

severek izliyoruz

1080 Mesaj
25 Temmuz 2010; 12:43:20 

dinimiz amin..

Wehrmacht

160 Mesaj
25 Temmuz 2010; 12:50:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Mw2

Geçen hafta yılan yemiş sanırım bugün babam söyledi.

Bu hafta da o yılanın derisiyle ateş yaktı. Benim biraz ilgimi çekti bakalım, haftaya gelecek olan bölüme bakarım. Ona göre ya hep izlerim yada artık hiç izlemem

hocam imzandaki film ne by the way?

340 Mesaj
25 Temmuz 2010; 12:55:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Sosyal Mario

Léon

10322 Mesaj
25 Temmuz 2010; 12:56:31 

Man vs. Wild veya Ultimate Survival çakması...

Ama yinede Türkiye standartlarında iyi...

241 Mesaj
25 Temmuz 2010; 13:08:52 

quote:

Orijinalden alıntı: winchester

Dün kanallar arası zap yaparken denk geldi Biraz baktım ve dahada izlemem galiba. adam bi dal buldu saatlerce mızrak yapmaya uğraştı küçücük bi derede (bence o balığı kendileri koydu) orta boy balığa fırlattı ama balığı eliyle yakaladı çünkü ucunu salamlaştırdığı idda ettiği mızrak ilk atışta kırılmıştı Birde bi böcük buldu yenilebilir falan dedi bi ısırık aldı tadını beyenmedi kısaca ultimate survival çakması gibi birşey olmuş.

ilk atışta kırılmadı adam kaç kere fırlattı en sonunda da burnundan vurdu balığı ondan sonra üstüne atladı.

ama adamın bi canlı görmesinde ''hey hey hey hey'' demesi beni bitiriyor. :D
ben sevdim önemli bilgilerde veriyor bi önceki bölümde karınca larvası, kurbağa ,yılan yedi

''The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Feel Tomorrow''

Uzaklaştırılmış
25 Temmuz 2010; 13:35:40 

http://video.ntvmsnbc.c...ina-21-temmuz-2010.html

şurdan izledim sizin yorumlarınıza dayanarak. Yabancı bır adam vardı onun elıne su dokemez malesef. Cunku bocek bıle yıyemıyo :D bı tane yedı kusuyodu. yediği bocek agaç solucanı yaklasık 0,5 mm boyunda:D

3170 Mesaj
25 Temmuz 2010; 13:37:13 

insan ac kaldigi zaman gozu hic birsey gormez adam bunu anlatmaya calisiyor ,askerligini komando olarak yapanlar varsa ordada ogretiliyor bunlar

458 Mesaj
25 Temmuz 2010; 13:39:34 

Program hangi günler çıkıyor?

Victoria Concordia Crescit

230 Mesaj
25 Temmuz 2010; 13:39:36 

Bozmayın be adamı,TR de başka hangi kanal böyle doğa programları yapıyor

geo!! geo!!geo!! http://nelerolmus.net/

2119 Mesaj
25 Temmuz 2010; 13:45:35 

http://video.ntvmsnbc.c...ina-14-temmuz-2010.html

Burdan izleyebilirsiniz.Bence gayet güzel izlenir yani..NTVden kötü bir yapım çıkmaz zaten

P4 3.2Ghz HT LGA775 | MSI 865PE Neo3-F/ FS |2 X 512MB DDR400Kingston+1 GB DDR 400 Buffalo | Sapphire X1950GT
| 320 GB SAMSUNG Spinpoint T HD321KJ---500 GB WD MYBOOK---2 X 1,5 TB Samsung Story---1 TB Seagate |

Uzaklaştırılmış
25 Temmuz 2010; 13:49:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Rolll

http://video.ntvmsnbc.c...ina-21-temmuz-2010.html

şurdan izledim sizin yorumlarınıza dayanarak. Yabancı bır adam vardı onun elıne su dokemez malesef. Cunku bocek bıle yıyemıyo :D bı tane yedı kusuyodu. yediği bocek agaç solucanı yaklasık 0,5 mm boyunda:D

ABOOOOOOOOO

711 Mesaj
25 Temmuz 2010; 14:01:15 

:) aklıma bu video geldi sıkıysa böylebirşey esin

http://www.youtube.com/watch?v=Uj9CysSSsps

1062 Mesaj
25 Temmuz 2010; 14:27:15 

nickime bakın yeter

4371 Mesaj
25 Temmuz 2010; 17:04:41 

quote:

Orijinalden alıntı: winchester

Ben pusula kullanmayı harita okumayı iyi kötü biliyorum. Kuzey yıldızınıda bilmeyen yoktur herhalde ama ne kadar karınca yuvasına baktıysam kumları her yere çıkarıyorlar. kısaca sanırım doğada tek başımıza kaldığımızda yapmamamız gerekenleri gösteriyor. Balığı elle yakalayacaksan saatlerce mızrak yaparak neden zaman kaybedesinki. Şimdi programı izledikten sonra kaç tane akıllı engenek yılanını yemeye kalkar? Ağaç kabuklarını kemirmeyi tercih ederim. Bence hala çakmadır. "Bu böcek yenilebilir, ıyy tadı kötüymüş"

Adam bu böcek yenebilir demiyor, bu böcek hakkında bi fikrim yok, aslında yemek istemiyorum, ama 3 hafta aç kalmış bi insan bunu düşünmeden yer ve bnde şimdi 3 hafta aç kalmış biri gibi yicem diyor.. hatta pişiripte yiyebilirim ama aç kalan bi insanın ateş yakmaya vakti olmaz falan diyor.. sen çok takılmışın o böceğe

Ayrıca ben programı çok beğendim.. Evet belki fikir diğer yapımlardan alınmıştır bi nevi çakmadır ama olsun sonuçta yararlı bilgiler veriyo adam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 25 Temmuz 2010; 17:06:02 >

COMINGSOON

Mercedes A180 AMG
Nikon D5100 18-55 VR Kit / Sony PS3 slim 120gb
 MacBook Air Z0MGQ / iPhone 5 / Apple TV / iPod nano 6 / iPod Photo 

1983 Mesaj
25 Temmuz 2010; 17:42:24 

quote:

Orijinalden alıntı: nextmaster

:) aklıma bu video geldi sıkıysa böylebirşey esin

http://www.youtube.com/watch?v=Uj9CysSSsps

D-smart da hergün izliyorum bu adamı
Geçen arılar tarafından sokuldu gözleri arnı felan bolon gibi şişmişti ama buna rağmen adam çıngıraklı yılanı avlamayı başarmıştı gerçekten helal olsun adama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Win River Win -- 25 Temmuz 2010; 17:44:24 >

azizim Çino.Tut ki sen bir sisesin,bir sarap sisesi.
Ve Aspirin Osman’in elindesin.Aspirinin zulmüne dayanamayip havaya uçtun.Artik benim için ölüsün Çino....

2221 Mesaj
25 Temmuz 2010; 17:49:43 

Beğeniyle izliyorum.Çok güzel.Hangi kanal yaptı şu ana kadar söyleyin bana.Çakmaysa çakma.Türkiye'nin görmediğimiz güzel yerlerini görüyoruz,tanıyoruz daha ne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 25 Temmuz 2010; 17:52:27 >

4116 Mesaj
25 Temmuz 2010; 17:52:23 

ultimate survivalın yerini tutamaz , ultimate survivalda dün gece kalahara çölündeydi adam harika bölümdü

Bu kullanıcı ek$i sözlük yazarı
Kişisel blogum - Enteresaninsan.
Twitter - Okisht
Cokteknolojik.net
Formspring me! - Okisht
Alkışlarla yaşıyorum - Okisht

Uzaklaştırılmış
25 Temmuz 2010; 18:01:01 

umarım kısa sürmez yayın hayatı, severek izliyoruz

31 Mesaj
15 Ağustos 2010; 0:20:49 

Çakma, olmamış vs diyenler;
daha önce skyturkte yaptığı "içimdeki doğa" isimli programın bir bölümünde Uludağ'da, karın buzun içinde, (-) bilmem kaç derece odunları sürterek nasıl ateş yaktığını izlerseniz belki fikriniz değişir.

Şu sıcak yaz gününde elinize iki odun alıp deneme yaparsanız, ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız

Uzaklaştırılmış
15 Ağustos 2010; 0:31:00 

Bence gayet güzel.Dediğiniz diğer programlar tabii ki daha güzel ama gayet eğlenceli ve yararlı bilgiler veriyor.

413 Mesaj
17 Ağustos 2010; 19:05:13 

quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

ewt bencede. Türkiye de kac adam var böyle. Kac kanal var böyle yararlı bilgiler veren. Evlilik programimi izliyecez ??

495 Mesaj
17 Ağustos 2010; 19:25:33 

ultimate survivor daki herifte çoğu yerde bizi kekliyor onu neden söylemiyorsunuz ?

582 Mesaj
17 Ağustos 2010; 19:30:26 

quote:

Orijinalden alıntı: 50Cal

Çakma, olmamış vs diyenler;
daha önce skyturkte yaptığı "içimdeki doğa" isimli programın bir bölümünde Uludağ'da, karın buzun içinde, (-) bilmem kaç derece odunları sürterek nasıl ateş yaktığını izlerseniz belki fikriniz değişir.

Şu sıcak yaz gününde elinize iki odun alıp deneme yaparsanız, ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız

Aynen o adama hayran olduğum bir bölümdür. Harbiden o bölümü süperdi. Yok çakmaymış yok oymuş yok buymuş. Gerekli mi değil mi onu söylesene kardeşim? Güzel m değil mi? Güzel ve gerekli. Daha ne o zaman. Hem mis gibi bilgiler veriyor hem de o harika yerleri görmüş oluyoruz

5483 Mesaj
17 Ağustos 2010; 19:34:16 

arkadaşlar acaba bunun gibi yabancı programlar hangileri ? Tam ismi lazım.

8170 Mesaj
17 Ağustos 2010; 19:36:11 

Bir programını izledim Ankara'nın dağlarında çekiliyordu. Git amazonda çekte daha inandırıcı olsun.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Samsung Galaxy Young S6310

340 Mesaj
17 Ağustos 2010; 19:49:57 

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Bir programını izledim Ankara'nın dağlarında çekiliyordu. Git amazonda çekte daha inandırıcı olsun.

"İnandırıcı" olsun derken, sanırım size yaptığı işler palavra geldi..

Geçen haftaki bölümü izleyin ve ateş yakma olayından sonra tekrar düşünün

822 Mesaj
17 Ağustos 2010; 19:51:56 

benim hoşuma gitti. adam su buldu geçen dağın yamacında

Go Long, Go Deep, Go State!

Uzaklaştırılmış
17 Ağustos 2010; 20:00:26 

quote:

Kastamonu'nun Küre dağlarında çekiliyor

Uzaklaştırılmış
17 Ağustos 2010; 20:02:51 

bear grylls çakması demişler

Adamı bir araştırın bakalım neler yapmış göründe gözünüz açılsın

9865 Mesaj
17 Ağustos 2010; 20:08:48 

quote:

Nedir bu yurt dışı sevdası? Türk yapımı bir programda Türkiye'mizi görmek hakkımız. Türkiye'mizin doğal güzelliklerini görmeyelim mi?

"Erkeklik ve dişilik cinsiyettir. Adamlık ve kadınlık ise meziyettir. Bu yüzden her erkeğe ADAM denilmediği gibi, her dişiye de KADIN denilmez. Adamlık, dişiliğin zıttı olarak erkekliğin yerine konulamıyorsa, kadınlık da erkekliğin zıttı olarak dişiliğin yerine konulamaz. Öte yandan, erkeklik hormonuna `adamlık hormonu´ denilmezken, dişilik hormonuna `kadınlık hormonu´ denilmesi kadınlığa yapılmış en büyük hakarettir." -nForcer
DH Adana Grubu | Midnight Club Serisi Hayranı...

8170 Mesaj
17 Ağustos 2010; 20:23:24 

quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

edir bu yurt dışı sevdası? Türk yapımı bir programda Türkiye'mizi görmek hakkımız. Türkiye'mizin doğal güzelliklerini görmeyelim mi?

Yurtdışı sevdalısı olduğum için söylemedim. Ankara'nın dağlarında kim kaybolur ki? Yada kim yaşam mücadelesi verir? Gidipte dönemeyeceğiniz yerlerde çekinde ortam gerçekçi olsun diye söylüyorum.

Ayrıca benim izlediğim program Ankara'da çekiliyordu. Geçen haftaki program Kastamonu'da çekilmiş.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Samsung Galaxy Young S6310

2889 Mesaj
17 Ağustos 2010; 20:29:08 

İzliyeceğim bakalım nasıl bir şey ortaya çıkarmışlar merak ettim doğrusu.

4492 Mesaj
17 Ağustos 2010; 20:36:37 

[font="Comic Sans MS"]Arkadaşlar yapmayın böyle..yok çakmaymış yok takmaymış...Birinci olarak bir Türk yapımıni desteklemek gerekir.İkinci olarak ise hepsini izleyelim Bilgimiz artsın fenamı yani..ha siz evlilik programı istiyorsanız o başka..

Ultimate Survival çok güzeldir..Bu da çok güzel ..sonuçta bilgi veriyor

"ENTERESAN SİTELER" için TIKLA !

326 Mesaj
17 Ağustos 2010; 20:42:05 

adam meşale yapıp mağaragirdi sonra meşale söndu ve kameranın ışıgıyla magaradncıktılar dogada tek basına nasıl hayatta kalınır onu anlatıyor gırdıgı magaradan kameranın ışıgla cıkıyor

herkes hep köstek oluyorsunuz ülkemiz sartlarına göre iyi vb yyorumlar yapmıs ortada daha önce yapılmıs 2 tane bunun aynısı program var çakmasını yapıyorsun barı aynı cızgıde yap yaptıgın işin hakkını ver

Ben Tek Siz Hepiniz

3824 Mesaj
17 Ağustos 2010; 21:14:24 

quote:

Yurtdışı sevdalısı olduğum için söylemedim. Ankara'nın dağlarında kim kaybolur ki? Yada kim yaşam mücadelesi verir? Gidipte dönemeyeceğiniz yerlerde çekinde ortam gerçekçi olsun diye söylüyorum.

Ayrıca benim izlediğim program Ankara'da çekiliyordu. Geçen haftaki program Kastamonu'da çekilmiş.

seni fox tv ye alalaım yada evcilik oyununu seyret

“Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Apartmanından dışarı çık. Karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl. Bir kavga başlat. Yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın."
Artık uyarıldın.

1600 Mesaj
17 Ağustos 2010; 21:21:21 

aman siz çarkıfellek izleyin yaa bırakın bunları

8467 Mesaj
17 Ağustos 2010; 21:26:13 

Orijinalinin yanında çok sönük kalıyor.Hanım evladı gibi.

LosT - Prison Break - Chuck - Heroes - Gossip Girl - FlashForward - The Pacific - Terminatör:Sarah Connor Chonicles - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand - Human Target - Band Of Brothers - Blue Mountain State - Persons Unknown - Pretty Little Liars - The Prisoner - The It Crowd - Hung - The Lost Room-Breaking Bad - V - The Big Bang Theory - The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire - The Event - The Vampire Diaries - The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova - Arrow - Vikings -The Originals - Defiance - Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock

1881 Mesaj
17 Ağustos 2010; 21:36:19 

[font="Trebuchet MS"]Mesela geçen program da eline pusula çizmeyi falan gösterdi. Arıtma sistemini yaptı. Etkilendim açıkcası. Öte yandan elbette bazı yerleri saçma ama en azından Türkiye'min güzelliklerini görüyorum.[/font]

1st Galactic Empire
Imperial IT Officer

Uzaklaştırılmış
17 Ağustos 2010; 21:43:32 

yiyosa amazon ormanlarına,and dağlarıan gitsin orda hayatta kalsın bende ülkemin coğrafyasında fink atarım bizim ülkemizde doğada tehliek yok ki çok az amazon ormanlarında o adam tek başına 1 gece bile kalamaz

Uzaklaştırılmış
17 Ağustos 2010; 22:02:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Bidam

yiyosa amazon ormanlarına,and dağlarıan gitsin orda hayatta kalsın bende ülkemin coğrafyasında fink atarım bizim ülkemizde doğada tehliek yok ki çok az amazon ormanlarında o adam tek başına 1 gece bile kalamaz

Yapmadığını nerden biliyorsun?

Herkez bilmeden atıp tutmuş

2941 Mesaj
17 Ağustos 2010; 22:06:47 

quote:

Bakayım Türkiye'de karşına ayı,kurt,tilki falan çıksa napacaksın?

3039 Mesaj
17 Ağustos 2010; 22:30:24 

programı bende izledim adam deli ya ama pek inandırıcı gelmiyor ya yardım almadan falan öyle takılcak oralarda

benim izlediğim bölümde yengeç yemişti

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

121 Mesaj
17 Ağustos 2010; 22:40:17 

Bu adam ilk skytürkde çıkmıştı.O zamanlar programın adı İçimdeki Doğa'ydı
Şimdi NTV'ye transfer olmuş emek ki

Dokuz Eylül Üniversitesi - İşletme™ 2016

340 Mesaj
17 Ağustos 2010; 23:44:11 

quote:

http://www.facebook.com...?v=1416744792375&ref=mf

Bu videoyu izledikten sonra bu kadar emin konuştuğunuza pişman olacaksınız

86 Mesaj
17 Ağustos 2010; 23:48:13 

quote:

Orijinalden alıntı: FREE-4

devrim arabacılarının karşıt mantığı yerli bişi var karala gitsin bu kadar düşman olunur kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagokesh -- 17 Ağustos 2010; 23:49:49 >

1620 Mesaj
17 Ağustos 2010; 23:49:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Sosyal Mario

Bu ne lan vatan haini?

Kimilerini boğan deniz, kimilerine yeni kıtalar gösterir.

5334 Mesaj
17 Ağustos 2010; 23:57:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

ultimate survivalın yerini tutamaz , ultimate survivalda dün gece kalahara çölündeydi adam harika bölümdü

dediğin gibi yerini tutmaz ama yinede güzeldi bence doğada tek başına. bizim kanallarda böyle yayınları görmek güzel oluyor

Sayfa:   [1]      >>
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » NTV'deki ekşınmen(doğada tekbaşına)
Sayfa: [1]      >>