Şimdi Ara

NTV'deki ekşınmen(doğada tekbaşına)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün kanallar arası zap yaparken denk geldi Biraz baktım ve dahada izlemem galiba. adam bi dal buldu saatlerce mızrak yapmaya uğraştı küçücük bi derede (bence o balığı kendileri koydu) orta boy balığa fırlattı ama balığı eliyle yakaladı çünkü ucunu salamlaştırdığı idda ettiği mızrak ilk atışta kırılmıştı Birde bi böcük buldu yenilebilir falan dedi bi ısırık aldı tadını beyenmedi kısaca ultimate survival çakması gibi birşey olmuş.

• gerçekten çok saçmaydı
  • Geçen hafta yılan yemiş sanırım bugün babam söyledi.

Bu hafta da o yılanın derisiyle ateş yaktı. Benim biraz ilgimi çekti bakalım, haftaya gelecek olan bölüme bakarım. Ona göre ya hep izlerim yada artık hiç izlemem
  • adı ne bu programın ve hangi gün hangi saatte
  • bildiğin çakma bear grylls olmaya çalışmış fakat çakması bile olamamış
  • yahu neden destek olacağımıza hep köstek oluyoruz. yok onun çakması yok bunun çakması.
    programı izledim. gayet işe yarar bilgiler veriyor. ön yargıyla yaklaşmasak da zevk almaya baksak ne olur sanki. bu yüzden bizim ülkemizde iyi şeyler olmuyor. hep eleştiri, hep karalama.
  • Programın adı "Doğada Tek Başına"

Dün akşam NTV'de saat 22:00 gibi vardı (Net hatırlamıyorum)

Adamın bıçakla ateş yakması - kendine sal yapıp yerleşim yerlerine yönelmesi vs. benimde hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*
    yahu neden destek olacağımıza hep köstek oluyoruz. yok onun çakması yok bunun çakması.
    programı izledim. gayet işe yarar bilgiler veriyor. ön yargıyla yaklaşmasak da zevk almaya baksak ne olur sanki. bu yüzden bizim ülkemizde iyi şeyler olmuyor. hep eleştiri, hep karalama.

Bence de her yeni sey de kotulememek gerekir.
  • Aslında onlar bizim doğada tek başıma kaldığımızda yapacaklarımızın yansıması.
  • Siz Türkiyede bu tür yapılmış bir program daha gördünüzmü? Gayet güzeldi program.Türkiye standartlarında böyle bir program yapmak hem farklı hemde ilginç oluyor.Bıktık artık hergün carkıfelek izlemekten
  • lan burdan atıp tutmanız kolay hanginiz pusula kullanmayı biliyor yada harita okumayı yada su bulmayı yada ağaçlara göre yön bulmayı yada yıldızlara göre karınca yuvaları nereyi gösteriyor?

Destek olacağınıza köstek oluyorsunuz çok biliyorsanız çakma diye siz yapsaydınız sizi izleseydik burdan konuşanların çoğu zaten navy seal komando bordo bereli filandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: FREE-4

lan burdan atıp tutmanız kolay hanginiz pusula kullanmayı biliyor yada harita okumayı yada su bulmayı yada ağaçlara göre yön bulmayı yada yıldızlara göre karınca yuvaları nereyi gösteriyor?

Destek olacağınıza köstek oluyorsunuz çok biliyorsanız çakma diye siz yapsaydınız sizi izleseydik burdan konuşanların çoğu zaten navy seal komando bordo bereli filandır

Ben pusula kullanmayı harita okumayı iyi kötü biliyorum. Kuzey yıldızınıda bilmeyen yoktur herhalde ama ne kadar karınca yuvasına baktıysam kumları her yere çıkarıyorlar. kısaca sanırım doğada tek başımıza kaldığımızda yapmamamız gerekenleri gösteriyor. Balığı elle yakalayacaksan saatlerce mızrak yaparak neden zaman kaybedesinki. Şimdi programı izledikten sonra kaç tane akıllı engenek yılanını yemeye kalkar? Ağaç kabuklarını kemirmeyi tercih ederim. Bence hala çakmadır. "Bu böcek yenilebilir, ıyy tadı kötüymüş"

• severek izliyoruz
  • dinimiz amin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Mw2

Geçen hafta yılan yemiş sanırım bugün babam söyledi.

Bu hafta da o yılanın derisiyle ateş yaktı. Benim biraz ilgimi çekti bakalım, haftaya gelecek olan bölüme bakarım. Ona göre ya hep izlerim yada artık hiç izlemem

hocam imzandaki film ne by the way?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sosyal Mario

hocam imzandaki film ne by the way?

Léon
  • Man vs. Wild veya Ultimate Survival çakması...

Ama yinede Türkiye standartlarında iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: winchester

Dün kanallar arası zap yaparken denk geldi Biraz baktım ve dahada izlemem galiba. adam bi dal buldu saatlerce mızrak yapmaya uğraştı küçücük bi derede (bence o balığı kendileri koydu) orta boy balığa fırlattı ama balığı eliyle yakaladı çünkü ucunu salamlaştırdığı idda ettiği mızrak ilk atışta kırılmıştı Birde bi böcük buldu yenilebilir falan dedi bi ısırık aldı tadını beyenmedi kısaca ultimate survival çakması gibi birşey olmuş.

ilk atışta kırılmadı adam kaç kere fırlattı en sonunda da burnundan vurdu balığı ondan sonra üstüne atladı.

ama adamın bi canlı görmesinde ''hey hey hey hey'' demesi beni bitiriyor. :D
    ben sevdim önemli bilgilerde veriyor bi önceki bölümde karınca larvası, kurbağa ,yılan yedi

• http://video.ntvmsnbc.com/dogada-tek-basina-21-temmuz-2010.html

şurdan izledim sizin yorumlarınıza dayanarak. Yabancı bır adam vardı onun elıne su dokemez malesef. Cunku bocek bıle yıyemıyo :D bı tane yedı kusuyodu. yediği bocek agaç solucanı yaklasık 0,5 mm boyunda:D
  • insan ac kaldigi zaman gozu hic birsey gormez adam bunu anlatmaya calisiyor ,askerligini komando olarak yapanlar varsa ordada ogretiliyor bunlar
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.