Şimdi Ara

Ecogenie Ball çamaşır topu kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
8.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.topshop.com.tr/index.asp?tn=productview&pid=96694&c=0&ils=18

bu ürünün böyle bir özelliği var mı? alıp deneyen oldu mu?

• Bende az önce televizyonda gördüm ama doğru düzgün bilgi verilmiyor, pazarlama hilesi diyesim geliyor.
  • Ürünümüzü deneyen bir çok ev hanımı ilk yıkama sonuçlarını gördüklerinde gözlerine inanamadıklarını dile getirdiler.

Çok sıradışı özellikleri olsa da, bilimin sürekli geliştiğini ve sonsuza kadar standart çözümlere bağlı kalmayacağımızın göstergesidir.

Gönül rahatlığı ile kullanabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ayrıca iade garantisi ile taklitleri arasındaki kalite farkını ortaya koymaktadır.

Müşteri temsilcilerimizi arayarak ürün hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • Bende hem alerjim yüzünden hemde yeni gelen bebeğimiz yüzünden denemek isterdim ama 120 lira verip denemek istemem. Ürünü iade edersiniz gibi laflarada artık inanmıyorum. O yüzden soruyorum. Bu ürünün 10 yıkamalık vs ufak bir demo versiyonu yokmu ? yoksa neden yok ?

çözüm öneriniz nedir ?

Birde bu ütünün reklamının tamamında söz konusu çamaşır makinaları merdaneli.. Tamburlu dediğimiz bizim kullandığımız makinalarda performansı ne derece olabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalimor -- 30 Temmuz 2010; 23:54:22 >
  • Merhaba Arkadaşlar bende ecogenie topunu görünce bir bakayım dedim ve internette aşağıdaki web sitesini buldum ve ürünün yurt dışı değeri 9 sterlin yani yaklasık 20 TL , şimdi tv de çıkan reklamlarda ise 120 civarında ürünü pazarlamaya çalışıyorlar almadan önce piyasayı incelemenizi tavsiye ederim demo olarak kullanmak isteyenler belki yurt dışından getirtip deneyebilirler .

http://www.householdinnovations.co.uk/shop/index.php?main_page=product_reviews_info&products_id=994&reviews_id=277&zenid=0knrsrfpgl4eatgc64pr6qhdg1

• Esimin israrlari uzerine bir alisveris merkezinden bu toplardan aldim.
    Malesef urun hayal kirikligi.Soylenildigi gibi 1000 yikama falan yalan.Sadece 5 yikama ise yariyor daha sonra ise ozelligini yitiriyor. Sanirim o bes yikama da memnun kalinmazsa iade sureci dolsun amaciyla...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.