Şimdi Ara

Arctic Cooling yeni kasa modeli Silentium T11 ve disk soğutucusu HC 01-TC'i duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yüksek performanslı soğutucularıyla tanınan Arctic Cooling, ürün gamını farklı segmentlere yönelik yeni modellerle güncellemeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda oyun konsolu lanse eden firma, yaptığı yeni bir açıklamayla Silentium T11 isimli mid-tower bilgisayar kasasını ve HC 01-TC isimli sabit disk soğutucusunu duyurdu.

Arctic Cooling'in 49 x 43 x 19 cm boyutlarındaki yeni kasa modeli, dört adet 5.25-inç sürücüye ev sahipliği yapabiliyor. Giriş-çıkış panelinde USB ve ses portlarına yer verilen kasa, optik sürücüler için ve sabit diskler için alet gerektirmeden kuruluma olanak tanıyor ve 120mm çapında iki adet fan ile serinletiliyor.

Tasarım anlamında çok şey vaad etmeyen Siletium T11, Ekim ayı içerisinde iki yıllık garanti ve 60$ seviyesindeki etiket fiyatıyla kullanıma sunulacak. Arctic Cooling'in yeni disk soğutucusu HC 01-TC ise 147 x 42 x 187mm boyutlarında. 5.25-inç slotunda kullanılabilen ve 3.5-inç boyutundaik SATA disk veya SSD'lerle kullanılabilen yeni soğutucu, 1600-4600 devir/dakika hızlarında çalışan 40mm fan ile serinletiliyor.

Arctic Cooling, yeni disk soğutucusu HC 01-TC'yi iki yıllık garanti ve 22.95$ seviyesindeki etiket fiyatıyla Ağustos ayında satışa sunacak.

• kasa ayrı bi güzel ama hdd kutusu mest etti
  • kasanın soğutmasının iyi olacağına eminim fakat tipini sevmedim sanırım şeffaf yan panel yok o eksi olmş kasa adına ama hdd cooler iyi görünüyor
  • cirkin ve zevksiz
  • bunu alacagıma Nzxt Beta evo alırım çok daha iyi
  • hdd kutusuna verdikleri özeni kasaya göstermemişler.50 tl lik ucuz kasalara benziyor
  • HDD SOĞUTUCUDAKİ 4 CM'LİK FANIN 4600 DEVİRDE DÖNERKEN ÇIKARDIĞI SESİ TAHMİN ETMEK İSTEMİYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeloAngelo

bunu alacagıma Nzxt Beta evo alırım çok daha iyi

Bende Nzxt Beta evo almayı planlıyorum. Tam bir F/P ürünü.
  • çok akıllıca hdd kutusu fakat beyazı kötü duruyo
  • Soğutma konusunda çok başarılı olan bir firma, daha iyisini beklerdim açıkçası özellikle kasa da...
  • Evet tasarım olarak daha şık bir kasa olabilirdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.