Sahibinden.com satış yapmak hakkında
9 Cevap4655 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

207 Mesaj
24 Temmuz 2010; 2:57:57 

merhaba arkadaşlar sahibinden com dan telefonumu satmak istiyorum yalnız burdaki işleyiş nedir ?

ödemeyi mi önce alıyoruz ürün mü önce gidiyor ?

ne tavsiye edersiniz daha önce netten çok alışveriş yaptım ama ilk defa ürün satıyorum..

ters bir durumda sahibinden com bana yardımcı olabilir mi ?

tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim..

Zerotimer

207 Mesaj
24 Temmuz 2010; 3:09:14 

bilgisi olan sadece oraya mı takılıyor ?

Zerotimer

93 Mesaj
24 Temmuz 2010; 3:10:32 

quote:

Orijinalden alıntı: rockerconur

Burası bunun yeri değil burası konu dışı burası anca bunun yeri

konu dışı özele

İmzam kural dışıymış

207 Mesaj
24 Temmuz 2010; 3:12:55 

bi bilenden cevap gelecek inanıyorum

Zerotimer

1268 Mesaj
24 Temmuz 2010; 3:18:49 

Get kullanırsan ürün önce gidiyor karşıdaki onay verirse para hesabına onay verdiği anda yatıyor. onay vermezse ürünü geri iade ederse para hesabına yatmıyor ürün geri geliyor. onay vermeyipte ürünü yollamazsa yanlış hatırlamıyorsam 3 gün sonra para hesabına yatıyor. Bir de ptt kargo ile kapıda ödeme yapılıyor bunu tavsiye ederim. ürünü yolluyorsunuz ptt ile 3 gün içinde karşı tarafa ürün ulaşıyor. karşı taraf kargoyu alırken istediğiniz ücreti verdiği taktirde ürünü alıyor ve ptt size parayı yolluyor ya da hesabınıza yatırıyor son kısmını tam bilmiyorum ben hiç yollamadım ama böyle duydum.

Well done. Here come the test results: 'You are a horrible person.' That's what it says. We weren't even testing for that.

1163 Mesaj
24 Temmuz 2010; 3:18:55 

Güvenli ticaret seçeneğini işaretlersen, site aracı konuma geçiyor. alıcı ödemeyi yapıyor. para sahibinden.com hesabına geçiyor sende ürünü kargoluyosun , alıcının eline geçince onay veriyor site %7 komisyonu kesip kalan parayı senın hesabına aktarıyor. diyeceksinki alıcı onay vermezse ne olur? largo süresi kadar onay süresi oluyor , onay vermezse alıcı, site parayı otomatik olarak senın hesabına aktarıyor

S.S.S

.- Evet benim

2789 Mesaj
24 Temmuz 2010; 3:42:59 

Ben sahibinden.com u elden alışveriş için kullanıyorum :)

Ama GeT sisteminin gg'deki sistemden farkı yok.

.
AMD x4 965|Sunbeam CCFU|Gigabyte 990XA-UD3|Corsair Veng 1600/9 2x4|5850 Xtreme
WD Caviar Black 500 GB|OCZ Fatal1ty 550W|Asus DVD-RAM|TT Spedo

LG E2360V|Edifier X600|Asus VULCAN Anc|Razer DA v2|Logitech G15v2|ASUS DSL-N12E
Notebook: HP HDX18|18.4"|P8600|9600M GT|500+250GB|2x2 GB 800MHz CL5|Logitech M705

207 Mesaj
24 Temmuz 2010; 5:14:58 

cevap veren arkadaslara tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3078 Mesaj

[5 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

24 Temmuz 2010; 6:30:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Inflictum

Get kullanırsan ürün önce gidiyor karşıdaki onay verirse para hesabına onay verdiği anda yatıyor. onay vermezse ürünü geri iade ederse para hesabına yatmıyor ürün geri geliyor. onay vermeyipte ürünü yollamazsa yanlış hatırlamıyorsam 3 gün sonra para hesabına yatıyor. Bir de ptt kargo ile kapıda ödeme yapılıyor bunu tavsiye ederim. ürünü yolluyorsunuz ptt ile 3 gün içinde karşı tarafa ürün ulaşıyor. karşı taraf kargoyu alırken istediğiniz ücreti verdiği taktirde ürünü alıyor ve ptt size parayı yolluyor ya da hesabınıza yatırıyor son kısmını tam bilmiyorum ben hiç yollamadım ama böyle duydum.

ürünü alıp sonra geri iade edeyim diyerek,boş kutuyu kargolayanlar ve para onayı vermeyenleride söyle

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1268 Mesaj
24 Temmuz 2010; 14:05:21 

quote:

Orijinalden alıntı: baris195

ürünü alıp sonra geri iade edeyim diyerek,boş kutuyu kargolayanlar ve para onayı vermeyenleride söyle

Daha önce hiç get kullanmadığımdan o kadarını bilmiyorum hep elden alış veriş yaptım

Well done. Here come the test results: 'You are a horrible person.' That's what it says. We weren't even testing for that.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Sahibinden.com satış yapmak hakkında
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297