Şimdi Ara

iRacing (2010-2015) [ANA KONU] (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.562
Cevap
47
Favori
119.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz de 3 saat kalaya kadar 3. lük garanti iken busstop çıkışında busstopu direk kesen bir DP nin kurbanı olduk. Yarışı anca 7.likle kurtarabildik.

Dayanıklılık yarışlarının bu denli heyecanlı olduğu yaşadıkça daha iyi anlaşılıyor.

Umarım iracing Türkiye de daha da yaygınlaşır ve bu tür etkinliklerde temsil sayımız artar.
  • teşekkürler

bu da bizi kurban eden Ruf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 26 Ocak 2016; 13:27:38 >

• ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Çok fena bir kaza olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Arkadaşlar T500 setimi satıyorum ilgilenenler mesaj atsın

Hayırdır enis ?
    -
    Kaza çok kötü olmuş tekrar geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAYAQ -- 26 Ocak 2016; 18:22:27 >
  • Abi şu sıralar soğudum oyundan satıp farklı hobilere yönelicem zaten ilerde dayanamayıp daha iyi bir sistemle geri dönerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Abi şu sıralar soğudum oyundan satıp farklı hobilere yönelicem zaten ilerde dayanamayıp daha iyi bir sistemle geri dönerim.

Anladım hayırlısı enis

Bende 3 lü monitörden vazgeçtim 2 monitörü de satışa koydum.
    Tekrar Ps4 aldım.
    Bende de var soğukluk belli zaman sonra sıkılıyor insan.
  • bu hafta Daytona var sıkılmak yok

foto finiş oldu, son tura 3. girdim lider çıktım, adamlar hayal kırıklığına uğradı

• Bu akşam Iracing dünyasına ben de katılmış oldum, iki mx-5 ve bir nascar yarışı yaptım, nascar yarışlarının bu kadar zevkli olacağını hiç düşünmezdim meğer müthiş bir adrenalin varmış yav bu işte Sanal dikiz aynasının aynı project carsdaki gibi yerinin ayarlanabilmesine de bayıldım, bu güzelliğin assetto corsa'ya da acilen gelmesi lazım
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin kardeşim. Oval çok eğlencelidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci günümde ilk galibiyetimi aldım. Resmi yarış değildi ama olsun, Silveradoyla Daytonadaki birinciliğimi görmek isterdim kariyerde
  • kazandığım yarışı mücadele ettiğim bir kişi kaydetmiş, sondaki tepkiler müthiş

• @ozan_26 Adamların aklını almışssın kardeşim
    adamların dediğim biri opanak biri j.hall :D:D
    tebrikler canlı seyretme imkanına nail olanlardanım :D
  • Tebrikler ozan Arap atı gibi son 200 de 3 boy farkı kapatmışsın helal olsun :)
    simracingTürkey takımı haraca bağladı daytona pistini :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

kazandığım yarışı mücadele ettiğim bir kişi kaydetmiş, sondaki tepkiler müthiş

Aferim tam yerinde müthiş olmuş.

• D klasa geçtikten sonra Okoyama'da pontiac vs miata yarışlarına girdim, cidden çok zevkli ve temiz yarışlar oluyor, hiç oval'deki gibi saçma sapan kazalar da yok
    Tebrikler Ozan, baktım da adamların birinin ireytingi 5000 civarı, diğeri 6000 küsur. İyi iş.
  • Arkadaşlar, şu an devam eden seriler kısmında akış bölümündeki yarışlarda pistler hiçbir zaman değişmeyecek mi ? Mesela street stock yarışları her zaman charlotte pistinde, mazda cup phoenix'de mi yapılacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Arkadaşlar, şu an devam eden seriler kısmında akış bölümündeki yarışlarda pistler hiçbir zaman değişmeyecek mi ? Mesela street stock yarışları her zaman charlotte pistinde, mazda cup phoenix'de mi yapılacak ?

Bahsetmiş olduğun seriler çaylak klasman ve giriş paketindeki içerikler ile oluşturulduğu için 12 hafta boyunca 3-4 pist dönüyor.
    Burada belirtilen pist ve araçların hepsine ilk üyeliğiniz ile beraber sahip oluyorsunuz. Klasman yükseldikçe yeni araç veya pist almanız gerekiyor. Aslında yine almanıza gerek yok ama D-C - ve B-A klasmanlarında 8 hafta yarışırsanız iracing size geri ödeme yapıyor. Bu kredilere sahip olmak için elinizdeki pistler yeterli olmaz. Bundan dolayı pist alımı yapmanız gerekiyor.

Street Stock Fixed

Charlotte Motor Speedway - Oval
    USA International Speedway

Production Car Challenge

Okayama International Circuit - Short
    Summit Point Raceway - Jefferson Reverse
    Charlotte Motor Speedway - Road Course
    Summit Point Raceway - Short
    Lime Rock Park - Full Course
    Mazda Raceway Laguna Seca - Full Course

Mazda Cup Fixed

Summit Point Raceway - Summit Point Raceway
    Okayama International Circuit - Full Course
    Lime Rock Park - Full Course
    Mazda Raceway Laguna Seca - Full Course
    Charlotte Motor Speedway - Road Course
    Phoenix International Raceway - 2008 - Road Course

Vay anasını sayın seyirciler Sende resmen kendimi gördüm Ozan reiss

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok teşekkürler Schedule kısmında yarışlarda kullanılan pistler ve o pistlerin tarihleri yazıyormuş zaten, ben oraya hiç bakmadan nedense her hafta başı pazartesi günü değişim gerçekleşecek diye düşünmüşüm, meğerse salıdan salıya değişiyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.