Şimdi Ara

iRacing (2010-2015) [ANA KONU] (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.561
Cevap
47
Favori
119.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

quote:

yeni üye olacaklar için 3 ay 5$

kampanya kodu ; PR-SROMG

referred kısmına ozanulkugil@gmail.com yazarsanız sevinirim

Ozan abi ben bu direksiyon sorununu çözemedim ya ffb vermiyor uygun driver yok logiyle mesajlaştım onlardanda sonuç çıkmadı

sitedekiler çalıştırmıyorsa bilmiyorum Enis :(

DFGT kullanan birini de tanımadığımdan ( senden başka,iracing de ) duymadım böyle bir sorun

bilgisayarından kaynaklı olmasın ?

Yok abi driver kıramıyorum işte bütün sürümleri denedim şeytan diyo git ecci al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

kampanya kodu ; PR-SROMG

Ozan abi ben bu direksiyon sorununu çözemedim ya ffb vermiyor uygun driver yok logiyle mesajlaştım onlardanda sonuç çıkmadı

DFGT kullanan birini de tanımadığımdan ( senden başka,iracing de ) duymadım böyle bir sorun

piyango vurduysa tüm takıma al

• quote:

quote:

quote:

quote:

kampanya kodu ; PR-SROMG

dfgt den ecci ye geçiş adamı öldürür

• quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

quote:

quote:

quote:

quote:

kampanya kodu ; PR-SROMG

dfgt den ecci ye geçiş adamı öldürür

Valla nasıl olur acaba ya hahaha

Ozan abi gönül isterki herkese alıyım ama maddi imkanlarım el vermiyor

• Hayret Ozan bu haberi koymayı unutmuş.

Iracing in şu anda en popüler serilerinden biri olan GT3 Challenge artık Ingilterenin en büyük pist organizasyonlarından biri olan Blacpain Sprint ve Blacpain Endurence serisi olarak adlandıralacak. Hatırlarsanız geçen sene iracing blacpain serisini ring ayağından sponsordu ve hemen ardından ring in laser scan olarak iracing e dahil olacağı açıklanmış. Aslında böyle bir anlaşmanın yapılacağı o zamandan belli olmuştu ama yeni sezon ile birlikte açıklandı. Bu anlaşma ile beraber yeni bir markanın GT3 modeli de iracing e dahil olacak. Blacpain serisinde güncel olarak yarışan ve iracing de bullunan BMW , Mclaren , Ford ( Geçen sezonlarda yarışıyordu ) , Ruf ( Porsche ) ve yeni gelecek Aston Martin GT3 modeli ile beraber, açıklanacak olan marka Bentley ( bence ) Mercedes , Audi ya da Nissan olabilir .

http://www.iracing.com/iracingnews/iracing-news/sro-iracing-com-announce-blancpain-gt-sim-racing-series

• Fransız direksiyon üreticisi Thrustmaster, T3PA-PRO adında yeni bir pedal seti çıkarıyor.

Fiyat: 170 EUR (Amerika fiyatı $150)

Ürünün linki http://www.thrustmaster.com/fr_FR/presse/le-nouveau-pedalier-3-pedales-au-design-unique-et-100-metal-de-l-ecosysteme-racing-thrustmast

iRacing (2010-2015) [ANA KONU]

Yurt dışında yaşayan, çok değerli bir arkadaşımın paylaştığı bilgiye göre, çok yakında, T500 dışındaki modeller için tam uyumlu ve tam metal aksamlı, kaliteli yeni pedal seti çıkıyormuş, Avrupa fiyatı 170EUR, Amerika fiyatı $150

Bilindiği gibi, T500'ün metal aksamlı, kaliteli pedal seti T500 dışındaki hiç bir modele uymuyordu. Ara adaptör falan gerekiyordu, tam uyum sağlamıyordu, pahalıya geliyordu, vs.

T3PA diye bir pedal seti çıkardılar. Fakat, bu pedal setide tam metal aksam olmadığı için yeterince talep görmedi.

Bunun üzerine Thrustmaster şirketi, T300 ve diğer modellerin kullanıcıları mağdur olmasın diye, T3PA-PRO adında tıpkı T500 pedalı gibi tam metal aksamlı pedal seti çıkarıyor. Üstelik, T500 pedal seti gibi iki yönlü kullanılabiliyor. Aslında T500'ün pedal setinin bire bir aynısı, tek farkı ara adaptör olmadan, T300 ve diğer modellere takılıyor ve tam uyumlu oluyor.

Aşağıdaki linklerde ve videoda detaylı incelemeleri var.

http://www.isrtv.com/reviews/thrustmaster-t3pa-pro-pedal-set-review/

http://www.thrustmaster.com/en_US/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%B0/new-3-pedal-pedal-set-thrustmaster-s-racing-product-ecosystem-100-metal-and-featuring-unique-

• Bütün konulara aynı mesajı atmasaydınız daha iyi olurmuş. Böyle bir haber verecekseniz yeni bir konu açabilirsiniz.
  • quote:

Bütün konulara aynı mesajı atmasaydınız daha iyi olurmuş. Böyle bir haber verecekseniz yeni bir konu açabilirsiniz.

Hüsnü abi sen bilgilisin , şimdi bu pedal benim kafamı karıştırdı Yakın zamanda PS4 ü satıcam elime 1400 civarı para geçecek. Sence direk olarak T500 mü sipariş vermeliyim yoksa pedal direksiyon ayrımı toplamalıyım? Mesela bu yeni çıkan pedalı alıp geri kalan parayla şunu alırsan daha iyi olur dediğin bir direksiyon varmıdır abi?

• quote:

quote:

Bütün konulara aynı mesajı atmasaydınız daha iyi olurmuş. Böyle bir haber verecekseniz yeni bir konu açabilirsiniz.

Hüsnü abi sen bilgilisin , şimdi bu pedal benim kafamı karıştırdı Yakın zamanda PS4 ü satıcam elime 1400 civarı para geçecek. Sence direk olarak T500 mü sipariş vermeliyim yoksa pedal direksiyon ayrımı toplamalıyım? Mesela bu yeni çıkan pedalı alıp geri kalan parayla şunu alırsan daha iyi olur dediğin bir direksiyon varmıdır abi?

Kardeşim şu an fiyat performans olarak T500 çok mantıklı ama döviz kurlarından dolayı toplamda biraz pahalıya geliyor galiba. Şu an amazonda 350 € fiyat var . Express gönderi ile 450 € ye geliyor. Bildiğim kadarı ile vergiler dahil olması lazım. g27 lere istenen paraya bakılırsa yine de mantıklı.
    .
    http://www.amazon.de/gp/product/B004GNG2MW?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

• quote:

quote:

quote:

Kardeşim şu an fiyat performans olarak T500 çok mantıklı ama döviz kurlarından dolayı toplamda biraz pahalıya geliyor galiba. Şu an amazonda 350 € fiyat var . Express gönderi ile 450 € ye geliyor. Bildiğim kadarı ile vergiler dahil olması lazım. g27 lere istenen paraya bakılırsa yine de mantıklı.
    .
    http://www.amazon.de/gp/product/B004GNG2MW?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

Biraz araştırma yaptımda zaten tek olarak alabileceğim daha olumlu direksiyon varsa bodnar yada ecci En iyi seçenek dediğin gibi T500 alıp birdahada arkama bakmamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senatus -- 19 Mart 2015; 18:20:56 >

• quote:

Haklısın üstat, heyecan yaptım mazur gör. Siz yarış simülasyonlarına benden daha hakimsiniz. Sizin grubun komple haberi olsun istedim. Türkiye de bu işi en iyi yürütenlerin başında geliyorsunuz.

Heyecanımda birazda şundan, T500 de F1 vites kulakçıkları sabit, direksiyonla birlikte dönmüyor, viraj içinde vitesle oynayamam diye soğuk bakıyorum. T300 bu konuda daha iyi ama onunda pedal seti T500 kadar kaliteli değil. İnsan hangisine yöneleceğine karar veremiyor. T500 dışındaki direksiyonlar ile uyumlu bu yeni metal pedal seti ilaç gibi geldi. Döviz bu kadar yüksek olmasa, gözüm kapalı T300 direksiyon + T3PA PRO pedal setini alırdım.

T500 den daha mantıklı bir ikili olur diye düşünüyorum. Tabi siz üstatlar daha iyi bilirsiniz.

• Rica ederim. Ayrı bir donanım konusu açabilir, hep beraber güncel tutabiliriz. T500 e vites patlarini hareketli hale getirmek çok basit. Aşağıda kendi uygulamamı görebilirsin. Ayrıca yeni çıkan simitlerde vites padı mevcut. Orjinaş padi söküp simit üzerindeki padi kullanıyorsunuz.

https://www.youtube.com/watch?v=p5mTttw12Z4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MtkP HuSnU -- 20 Mart 2015; 9:31:51 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 20 Mart 2015; 22:48:19 >
  • şaka mı gerçek mi anlamadım :) mobile gelirse kim oynar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 1 Nisan 2015; 13:27:18 >
  • Umarım gerçek değildir. Eğer gerçekse bence doğru gittikleri çizgiden uzaklaşırlar!!!
  • başlıkta april fools yazıyor tamamen şaka mevzu.
  • Aston Martin GT1 bir sonraki sezon büyük bir ihtimal bizlerle.

• İngiltere'deki Rockingham'ın lisansı alınmış.

Silverstone,Brands Hatch,Donington Park ve Oulton Park'tan sonra 5. İngiltere pisti
  • Sonbaharda

• Diğer pistleri 15 dolara satıyorlarken nordschleife'yi 50 dolardan aşşağı bırakmazlar gibime geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.