Şimdi Ara

iRacing (2010-2015) [ANA KONU] (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.562
Cevap
47
Favori
119.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlginiz için teşekkürler. Eski iracing hesabımdaki emailimi değiştirip yeni açtığım hesabımda kullandım eski mailimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erulu

quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

iRacing'den Daytona 500'e özel kampanya

3 aylık üyelikten daha az fiyata 2 araç ( 1 fiyatına 2 araç sayarsak 3 araç ) ve 1 pist hediye gelmiş oluyor.

Ford GT ( GT2 ve GT3 ) , Chevrolet SS Gen6 Nascar Sprint Cup Car ve Daytona International Speedway

Sadece yeni üyeliklerde geçerlidir.

Referred kısmına ozanulkugil@gmail.com yazarsanız makbule geçer :)

https://members.iracing.com/membersite/SubscriptionSelection.do?promotion_code=PR-2015NASCARDAYTONA

Ozan 3 ay 10 dolarmış. Şimdi alsam, 3 ay sonra yenileme yapmasam offline oynamaya devam edebilir miyim?

offline diye bir seçeneğin yok abi oyunda

en kötü ihtimalle test yaparsın fakat üyeliğini yenilemek zorundasın,aksi taktirde üye girişi dahi yapamıyorsun

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 12 Şubat 2015; 19:22:57 >
  • iRacing (2010-2015) [ANA KONU]

iRacing (2010-2015) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

Tarih belli mi?

• Bu sene sonu ya da 2016 başı gibi büyük bir ihtimal. Monza ise 2015 S2 de kullanıma sunulacak.
  • Steam,iRacing üzerinden satın alan kullanıcılar içinde kullanılabilir durumda.

My Account kısmındaki Generate Steam Key tuşuna tıklayıp Steam'den Oyunlar > Steam'de ürün etkinleştir kısmından keyi girmeniz gerekiyor.

Steam arayüzünü oyunda kullanabilmek içinse Program Files / iRacing altındaki useSteam metin belgesinin içindeki " 0 " değerini " 1 " olarak değiştirmeniz gerekmekte...
  • quote:

Steam,iRacing üzerinden satın alan kullanıcılar içinde kullanılabilir durumda.

My Account kısmındaki Generate Steam Key tuşuna tıklayıp Steam'den Oyunlar > Steam'de ürün etkinleştir kısmından keyi girmeniz gerekiyor.

Steam arayüzünü oyunda kullanabilmek içinse Program Files / iRacing altındaki useSteam metin belgesinin içindeki " 0 " değerini " 1 " olarak değiştirmeniz gerekmekte...

Steam'de üyelik ücretleri daha mı ucuz? 6 aylık 79TL diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Computeus

quote:

Steam,iRacing üzerinden satın alan kullanıcılar içinde kullanılabilir durumda.

Steam'de üyelik ücretleri daha mı ucuz? 6 aylık 79TL diyor.

yeni üyeler için geçerli sadece

• 2015 Sezon 2 takvimi açıklandı. Değişiklikler;

- Nascar C Class serilerinde yeni Chevrolet Silverado ve Toyota Tundra kullanılacak.
    - Corvette Challenge,20 turdan 25 dakikaya düşürüldü.
    - GT3,40 dakikaya çıkarıldı.
    - Team GT3, Cumartesi ve Pazar 1'er yaris olmak üzere 3 saate çıkarıldı.
    - Indy Oval Open Setup ve Indy Road birleştirildi.2 farklı yaris türünde 6'şar hafta yarışılacak.

http://members.iracing.com/jforum/posts/list/3301829.page

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 28 Şubat 2015; 3:53:15 >

• Serilerdeki değişiklikler yerinde olmuş. GT3 serisinin 40 dakika olması çok iyi olmuş. Keşke 1 saat olsaydı da pite de girilseydi.
    Team GT3 tam benim kafamdaki uygulama olmuş.
  • https://www.youtube.com/watch?v=Envwzztyx2U

• GranTurismo, Assetto Corsa, derken iracing ile de tanışıp aranıza katıldım.
    Bugüne kadar nasıl tanışmadım diye kızıyorum kendime.

AC ile arada fizik olarak fark olsa da rekabet sistemi beni acayip bağladı. Çok beğendim.
    Zaten AC dekilerde biraz akıl olsa sistemi free to play hale getirip, rekabet sistemini oturtup oyun içi gelir modeline çevirmiş olsalar clash of clans gibi hasılat rekoru kırarlardı.

Burada bir liste yapıyor yada iracing içinde arkadaş listesine almak isterseniz hesap adım: Erol KOROGLU
  • erolkoroglu kullanıcısına yanıt
    Hoş gelmişsin dostum.

Ben de 3 aylık ücretsiz sürümü ile üye oldum. Rekabet sisteminden ziyade diğer oyunlardaki gibi yarış aramakla uğraşmamak büyük rahatlık. Oyun direkt on-line tabanlı olması ve seninle yarışacak yarışları bulması çok iyi bir düşünce. Yarışlardaki aldığın sonuçlara göre sana puan veriyor(irating) ve bir sonraki yarışlarda sana yakın yetenekteki yarışçılarla yarışıyorsun. Asetto'nun fizikleri bana daha iyi geliyor ama hangi oyunu tercih edersin diye sorsalar iracing derim. İracing'in de dezavantajı herkesin dediği gibi fiyatı. Benzerlerine göre çok çok pahalı. Avantajlarına rağmen bu fiyatın fazla olduğunu düşündüğümden lisansımı çıkarabildiğim kadar çıkaracağım, sonra ilerde fiyatlarda bir güzellik yaparlarsa (ki çok düşük ihtimal) devam edeceğim.

Dostum yeni başlamışsın, sana naçizane tavsiyede bulunayım ki konunun üstünde aynı tavsiyeler var-ben de bu tavsiyelere uydum. Daha herhangi bir pist veya araba almadığını düşünüyorum. Yarışlara gir ama sakın derece almaya çalışma, hedefin kazasız belasız yarışları bitirmek olsun. Yol dışına bile çıkma, puan kesiyor. Road yarışlarında devam etmek istersen (ben oval yarışları sevmedim) önce R serisindeki yarışlara gireceksin. Bu yarışları kazasız belasız bitir, hatta yarışlara pit yolunda başla. sen pit yolunda başladığında öndekiler ilk turda birbirine girmiş oluyor ve pite tamire giriyorlar sen de çoğunu geçiyorsun. Bir an önce D lisansı al (lisans derecen 4.00 olduğunda D lisansına geçersin, D lisansına 3.00'dan başlarsın) D lisansı aldıktan sonra D serilerine katıl ki pist ve araba almadıysan bu gece 2'de yarış haftası atlıyor 12. haftaya geçiyor(son hafta). Bu geceden itibaren oyunun başta verdiği araba ve pistlerle D klasında 3 yarış serisinde de yarışa bilirsin. D serilerinde de herhangibir seride 4 yarış(yarışların yarısını bitirmen lazım) veya 4 "zaman turu-time trial" tamamlayıp lisans puanını da 4'ün üzerinde tutarsan C lisansını alıyorsun (C'ye geçince yine 3.00'dan başlıyor). Yine yarışarak C lisansını 4.00'ın üzerinde tut. 13. haftadan (ki 13. hafta eğlence haftası, herhangi bir puan artımı, düşümü olmuyor) sonra yeni seriye geçildiğinden bonus yapmışlar, 4 yarış yapmadan otomatik seni B lisansına çıkartacak (bu en son söylediğimden tam emin değilim, yanlış ise uyarılırsa düzeltirim).

Bunları yapman için bir haftan var. 1 haftada R serisinden B serisine şipşak geçebilirsin.

Tabi sen lisans atlamak için zorlamadan sürdüğün için "irating"in düşecek, fazla sorun etme, lisansı yükselttikten sonra yavaş yavaş düzeltirsin. Oyundaki "klas"lar (R, D, C, B, A, PRO) o klaslardaki yarışlara katılabilmen için önemli, "irating" ise yarışlarda benzer "irating"e sahip oyuncularla beraber yarışman için. doğaldır ki düşük "irating"e sahip yarışçılar daha kasap oluyor.

• Önerileriniz için çok teşekkür ederim.
    iracing de karalı bir şekilde lisansı arttırabilmeyi umuyorum.
  • Arkadaşlar seriye katılma nasıl oluyor ve o seriye herkes gibi sıfır puandan başladığımızı nasıl anlıyoruz ve takip ediyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 Mclaren F1 aracı,MP4-30 iRacing'de...

ERS ve DRS teknolojilerine sahip MP4-30,yaz sonunda iRacing'e katılacak.

---

McLaren Racing and iRacing.com today announced plans to create a digital version of the 2015 McLaren Formula One car for iRacing’s popular online motorsports game. iRacing’s version of the McLaren-Honda MP4-30, featuring virtual Kinetic Energy Recovery and Drag Reduction System, will join the McLaren MP4-12C GT3 and more than 50 other virtual race cars available on iRacing by late summer.

“This is great news for iRacing and the more than 60,000 iRacers around the world,” said Steve Myers, Executive Vice President and Executive Producer at iRacing.com. “In addition to making current technology from one of Formula One’s most successful teams available to our members, this project strengthens our relationship with McLaren Racing which already includes the McLaren MP4-12C GT3 and McLaren Electronics’ Atlas Express data acquisition system.”

Myers and iRacing chief executive/chief technical officer Dave Kaemmer, recently visited McLaren Racing headquarters in England to meet with Jonathan Neale, Chief Operating Officer and Steve Houghton, Head of Vehicle Dynamics at McLaren Racing for an in-depth discussion of the technical aspects of building the MP4-30 to ensure the creation of an authentic version of the car.

“McLaren Racing is pleased to be working with iRacing in developing a digital version of the McLaren MP4-30,” said Neale. “This is the next logical step in what has proven to be a successful relationship between two leaders in the motorsports industry, and everyone at McLaren Racing is looking forward to seeing the McLaren MP4-30 on the virtual tracks of iRacing.”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 2 Mart 2015; 21:36:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: K@r@K@L3M

Arkadaşlar seriye katılma nasıl oluyor ve o seriye herkes gibi sıfır puandan başladığımızı nasıl anlıyoruz ve takip ediyoruz.

Arkadaşlar seriye katılma nasıl oluyor ve o seriye herkes gibi sıfır puandan başladığımızı nasıl anlıyoruz ve takip ediyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.