Şimdi Ara

iRacing (2010-2015) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.562
Cevap
47
Favori
119.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önde cam var zaten ne gerek var böyle şeylere
  • Bildiğin Live for speed çakması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

Adamlar ne kadar ilginç şey varsa uğraşıp buluyorlar.

• Yakında egzoz gazı salan birşey de yaparlar
  • İ Racing e katılmak isteyen arkadaşlar ve yeni katılan arkadaşların kesinlikle okuması gereken bir yazı. İracing de bilmeniz gereken herşey bu yazıda mevcut

İracing e Giriş
  • Uzun süredir sim oyunlarını takip eden biri olarak bu oyun ilgimi çekti. Ucretsiz deneme sürümü falan var mı? Para vermeden önce denemek istiyorum açıkçası.
  • Valla forumdaki arkadaşlar normalde olmayan bir sürüm ile oyunu deniyorlardı. Eğer ücretli olarak satın almak istersen 3 aylık bir kampanya var 12 $ 6 araç ve 8 piste sahip oluyorsun.

Bu arada mclaren ile daha önce telemetri verileri ile alakalı ortak bir çalışma yapılmıştı . Şimdide MP4 12C GT3 oyuna eklenecek

http://www.iracing.com/inracingnews/category/iracing-news/

iRacing (2010-2015) [ANA KONU]

• Hocam bu 3 aylık kampanyayı tam anlamadım.Satın aldığın araç ve pistlerin daima kullanma hakkına sahipmi oluyorsun yoksa 3 ay sonunda kullanmaya devam etmek

için ayrıca ücret ödemenmi gerekiyor,şu İracing olayını bir türlü çözemedim gitti
  • Şimdi bu kampanya 3 aylık üyeliği kapsıyor. Bu paketi satın aldığında 6 araç ve 8 piste sahip oluyorsun ve üyelik süren boyunca kullanabiliyorsun ( 3 ay ) . Bu sürenin bitiminde üyelik süreni istediğin zaman uzat orası sana kalmış. Pist ve araçların yine senin ama yarışamıyorsun tabiki üyeliği uzattıktan sonra devam edebiliyorsun.

Aslında İracing ile tanışmak isteyenler için yapılmış bir kampanya . Bir önceki sayfada birkaç tane kampanya kodu vermiştim. Bu 3 aylık ( 12 $ ) kampanyayı uzatmak istersen bu kodları kullanarak üyelik süreni uzatabilirsin. Hemde hediye araç veya pistlere sahip oluyorsun. Kampanya kodlarının detaylarında yazıyor hangi araç veya piste sahip olacağın.

" İracing e Giriş " linkine tıklarsan iracing in sistemi ile alakalı daha detaylı bilgiye ulaşırsın.
  • Kampanyalar sürekli oluyor,1 sene önce baktığımda da çok uygun fiyatlar vardı.Ama sanıyorum 3 aylık üyelik yeni fizikleri kapsamıyor,tam emin değilim.
  • 3 aylık paketteki araçlarda yeni lastik fiziği yok doğru. Fakat bu senenin sonuna kadar eklenecek diye biliyorum.
  • Skip Barber serisi Lime Rock'dayken kaçırdım ya, şu araçla yarışamadan üyeliğim bitecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Sky

Skip Barber serisi Lime Rock'dayken kaçırdım ya, şu araçla yarışamadan üyeliğim bitecek

Valla bu hafta skip barber de " News Hampshire Road " pistinde 22 turluk yarışlar var. Bu pistte ilk defa çok fazla antreman yapmadan dün akşam yarıştım . Tabiki pek iyi bir yarış olmadı benim için Ama skipy de çok zevkli yarışlar oluyor. Önümüzdeki sezon amacım daha çok antreman yapıp hatasız yarışlar çıkarmak olacak. İyi yarışlar çıkarmak için ciddi antreman yapmak gerekiyor.

• get 2 months free ne oluyor? 3 aylık 12$, 5 ay mı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

get 2 months free ne oluyor? 3 aylık 12$, 5 ay mı oluyor?

1 aylık üyeliğe 2 ay bedava :) 3 ay
  • Lime Rock ile kafayı bozmuş bulunuyorum, MX-5 de görmek istemiyorum artık.
    Haftaya Okayama'da şov yapmam lazım
    Bu Rookie sınıfındaki kaçıklardan da bezdim, biran önce çıkmam lazım D klasına
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.