Şimdi Ara

iRacing (2010-2015) [ANA KONU] (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.561
Cevap
47
Favori
119.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 1 aylik alin , zaten ilk basta bedave pist ve araç veriliyor. Bunlarla D class yapabilirsiniz, buarada da oyun hakkında fikriniz oluşur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Hocam 1 aylik alin , zaten ilk basta bedave pist ve araç veriliyor. Bunlarla D class yapabilirsiniz, buarada da oyun hakkında fikriniz oluşur.

tesekkurler hocam

bi sure bekleyip ucretsiz deneme firsati bulamazsam

1 aylik satin alabilirim

bu oyunun bir offline surumunun nette olmamasi cok ilginc geldi bana

• http://www.iracing.com/nurburgring1000/

süresi dolmuş gözükmesine rağmen hala geçerli galiba,3 aylık bedava

activate promotion a tıklayınca bilgileri istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 2 Ocak 2015; 14:55:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

http://www.iracing.com/nurburgring1000/

süresi dolmuş gözükmesine rağmen hala geçerli galiba,3 aylık bedava

activate promotion a tıklayınca bilgileri istiyor

tesekkurler hocam bu cok iyi oldu benim icin

• Bişey daha sormak istiyorum. Oyundaa araclrın setupları serbestmi yoksa herkes setupsız araclarlamı yarısıyo. Bu PRO turnuvalarındada aynısı geçerlimi? Yani setup sistemi nasıl? OneMake (stock) mu?
  • Ayhancan1998 A kullanıcısına yanıt
    PRO yarislarinda setup serbest. Bazi fixed seriler var onda oyunun verdiği setup lar kullaniliyor. Ama çoğu önemli seride açik setup var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senatus -- 2 Ocak 2015; 17:33:01 >
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Ooo hocam şimdi damarıma bastın, Richard Burns efsanedir onun yeri zor dolar hocam, öyle bir sim bir daha gelir mi bilmem ama gelirse de pc ye gelir zaten. Iracing de hardsimlerden lerden keyif alırsın lfs in bir tık altı online olarak da rakipsiz mükemmel.
    Hayalim Richard Burns rallinin aynı fizikler ile grid 3 grafiklerine sahip yeni versiyonunun yapılması,hiçbir simden bu kadar keyif almadım şimdiye kadar.

• Mazda yarışındaki pistler ucretsiz olanlar.
    1 aylık üyelik ile mazda yarışıyla başlanabilinir.
    ben ilk başta 6 dolara 1 aylık aldım. sonra 3 aylık ücretsiz üyelikten yararlandım sonrasında iracing hoşuma gitti ve 1 yıllık üyelik aldım 99 dolara.
    herkes gibi mazda ile yarıştım.
    sonra skip barberde yarıştım ve yeni sezonda BMW Z4 ile Gt3 yarışlarına giriyorum.
    GT3 de gerekli olan pistleri aldım ve başka exstra pist almama gerek kalmadı.
    iracing için maliyeti azaltmak istiyorsan her arabayı ve her pisti almak zorunda değilsin.
    Gt3 de 12 hafta var ve 12 hafta 12 pist demek bunun 8 haftası yarışmak zorundasın. benim ise GT3 serisinde 9 pistim var diğer kalan pistleri almam gerekmiyor.
    gelecek sezon 8 hafta , 8 pistim varsa tekrar almam gerekmiyor. bu şekilde 2 sezonda yani 6 ay boynca araç ve pist alma ihtiyacım olmuyor.
    gelecek hafta Gt3 de daytona pistinde yarış var ve ben gelecek haftayı pistim olmadığı için es geçecem. istersem 15 dolar verir yarışırım. ama almıcam 1 hafta yarışmıcam.
    uzun vadeye vurduğun zaman iracing daha güzel bence. iracing uzun yıllar oynamayı planlıyorsan fiyat olarak çok çok uygun fıyata geliyor...
    maliyetini kenra bırakırsak sürüş hissi çok çok iyi.
    Disiplinli sürmek zorundasın... oyun herşeyiyle seni ve diğer sürücülerin daha güzel sürmesi için çok güzel disiplin dengesi var...

• quote:

Orijinalden alıntı: amlodis

Ooo hocam şimdi damarıma bastın, Richard Burns efsanedir onun yeri zor dolar hocam, öyle bir sim bir daha gelir mi bilmem ama gelirse de pc ye gelir zaten. Iracing de hardsimlerden lerden keyif alırsın lfs in bir tık altı online olarak da rakipsiz mükemmel.
    Hayalim Richard Burns rallinin aynı fizikler ile grid 3 grafiklerine sahip yeni versiyonunun yapılması,hiçbir simden bu kadar keyif almadım şimdiye kadar.

hocam inanki aynı hayale bende sahibim

Rbr den bahsedilmesi bile beni mutlu ediyor

ondaki gerginliği ve keyfi hiçbir yarış-sürüş oyununda yaşamadım

keşke devamı gelse...
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben ümidi kestim, 10 seneden fazla oldu çıkalı daha çıkmaz, allahtan komunite desteği var yeni araçlar ve etaplar ekleniyor sürekli, rallysim sağolsun.

• ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Ozan dostum, ne zamandır promosyon devam ediyor mu diye bakmak istesem kendimi engelledim, boş ver çalışmıyordur diye. Sen söyleyince girdim üye oldum, gerçekten de devam ediyormuş. Bu oyuna bağımlı olmayayım diye ilk başta bile bile promosyona dahil olmamıştım ama bu sefer bir deneyelim dedik. İnşallah bağımlısı olmayız, çünkü diğer oyunlara göre çok pahalı.. Tüm pistleri alsan 700 dolar civarı bir para yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daryusdaryus

Ozan dostum, ne zamandır promosyon devam ediyor mu diye bakmak istesem kendimi engelledim, boş ver çalışmıyordur diye. Sen söyleyince girdim üye oldum, gerçekten de devam ediyormuş. Bu oyuna bağımlı olmayayım diye ilk başta bile bile promosyona dahil olmamıştım ama bu sefer bir deneyelim dedik. İnşallah bağımlısı olmayız, çünkü diğer oyunlara göre çok pahalı.. Tüm pistleri alsan 700 dolar civarı bir para yapıyor.

araçlar da eklenince baya yapıyor

seriye karar verip gerekli olanları alırsanız ileriki zamanlarda amorti eder
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    hafta arası bir bakayım bakalım. sağolasın
  • iRacing'in yeni lazer sistemi

yeni sistemle taranacak ilk araçlar Nascar Camping World Truck Series araçları Chevrolet Silverado ile Toyota Tundra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 7 Ocak 2015; 23:05:57 >
  • TTM ekibi olarak Master Of Endurence serisine katılıyoruz . Spa pistinde 24 saat sürecek yarışta ekipten 4 pilot olacak. Ben gece direksiyon başında olacağım ve 3 saatlik bir seans olacak. Takip etmek isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten yarışı izleyebilir. Yarış TR saati ile 18:00 de başlıyor. 24 saatlik bir dayanınıklılık yarışında ilk deneyimimiz olacak. Bakalım nasıl bir sonuç alacağız. Gelişmeleri blogumuzdan ve buradan takip edebilirsiniz.

Mastersofendurance.net/live
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

TTM ekibi olarak Master Of Endurence serisine katılıyoruz . Spa pistinde 24 saat sürecek yarışta ekipten 4 pilot olacak. Ben gece direksiyon başında olacağım ve 3 saatlik bir seans olacak. Takip etmek isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten yarışı izleyebilir. Yarış TR saati ile 18:00 de başlıyor. 24 saatlik bir dayanınıklılık yarışında ilk deneyimimiz olacak. Bakalım nasıl bir sonuç alacağız. Gelişmeleri blogumuzdan ve buradan takip edebilirsiniz.

seni uzun zaman sonra yarışta göreceğiz abi o da resmi değil

başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

TTM ekibi olarak Master Of Endurence serisine katılıyoruz . Spa pistinde 24 saat sürecek yarışta ekipten 4 pilot olacak. Ben gece direksiyon başında olacağım ve 3 saatlik bir seans olacak. Takip etmek isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten yarışı izleyebilir. Yarış TR saati ile 18:00 de başlıyor. 24 saatlik bir dayanınıklılık yarışında ilk deneyimimiz olacak. Bakalım nasıl bir sonuç alacağız. Gelişmeleri blogumuzdan ve buradan takip edebilirsiniz.

seni uzun zaman sonra yarışta göreceğiz abi o da resmi değil

başarılar

Ben böyleyim kardeşim Dururum dururum en baba yarışa katılırım. Ama kariyerimi de etkilemez Bakalım inşallah bir aksilik yaşamayız.

• MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    Abi kaza falan olmadigi surece ilk 10 yerimiz bence hadi utandirmayin bizi

• 24 saat sonunda sıkıntılı da olsa 60 kişi arasında 54. başlayıp 32. olarak yarışı tamamlamayı başardık. Bizim için mükemmel bir deneyim. Sonraki yarışlarda çok daha iyi yerlerde olacağımıza eminim. Emeği geçen takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bekir , Fevzican ve Elegan abi herşey için çok teşekkürler . Sizler ile yarışmak bir zevkti .

Bu arada 24 saat Spa da 581 tur sonunda TTM BMW Z4 GT3 bu haldeydi. Çok kahrımızı çekti ama bizi yarı yolda bırakmadı ve finish çizgisini geçebildik.

https://www.youtube.com/watch?v=eu85Hk0B1lE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MtkP HuSnU -- 12 Ocak 2015; 10:19:53 >

• MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    Bu yarışı bitirmek bile başlı başına bir başarı tebrikler.
    Zaman zaman izleme fırsatım oldu müthiş bir organizasyon gerçekten.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.