Şimdi Ara

Mafia II'nin Demosundan Bilgiler[Güncelleme]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Güncelleme: 2K Games, Mafia II'nin resmi sitesinde oyunun demosunun PC'ye de çıkacağını yazdı. Ayrıca oyunun demosunun içeriği hakkında ilk bilgiler de açıklandı. 

Yapılan açıklamaya göre demonun "Buzzsaw" bölümünde 50'li yılların yazını yaşayacağız, kahramanlarımız Joe ve Henry, "The Fat Man" adındaki birini öldürmeye çalışacak. Ayrıca demoda, Empire Bay'i keşfetme imkanı da bizlere sunulacak.

Verdiğimiz karışıklıktan dolayı özür dilerken, bizleri uyaran BSC takipçilerine de teşekkür ederiz.

OrjinalMerakla beklenilen Mafia II'nin demosundan bilgiler de gün ışığına çıkmaya başladı. Ancak baştan söyleyelim, PC oyuncularını bu haber biraz üzebilir...

2K Games, Mafia II'nin demosunun çıkış tarihini açıkladı. Mafia II'nin demosunun, 10 Ağustos'da Xbox 360 ve PS3 için çıkacağı açıklandı. PC demosu için ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Mafia II, 24 Ağustos'da Amerika'da, 27 Ağustos'da ise Avrupa'da PC, Xbox360 ve PS3 için çıkışını yapacak. 

• pc için olan demo damı ayın 10 unda
  • quote:

Orijinalden alıntı: waltran

pc için olan demo damı ayın 10 unda

Evet
  • şöyle pc ye de önem veren oyun firmalarına hayranım.
  • hata düzeltiniz için teşekkürler bsc
  • @akabeyss hayransın bende hayranım tabide bide orjinal alıp desteklesek daha iyi olucak:)
  • Şimdi biz bu demo yu çıkdıgında nereden indirebileceğiz beyler bi bilgisi olan varmı ?
  • @Dewilmacry.
    Kendi sitesinden indirilcek
  • bazı firmalar gibi erteleyip erteleyip uvey evlat muamelesı yapmadıgınız ıcın tesekkurler 2k ya arkdaşlar bıde bı sorum olucak benim pc de ekran kartı ati hd 4600 series diye geçiyor ne demek oluyor bu birde mafyada kasarmı bu kart 4 gb ddr3 ram i5 750(4 çekirdekli) full ayarda kasarmı şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
  • quote:

bazı firmalar gibi erteleyip erteleyip uvey evlat muamelesı yapmadıgınız ıcın tesekkurler 2k ya arkdaşlar bıde bı sorum olucak benim pc de ekran kartı ati hd 4600 series diye geçiyor ne demek oluyor bu birde mafyada kasarmı bu kart 4 gb ddr3 ram i5 750(4 çekirdekli) full ayarda kasarmı şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

benim bilgisayarla aynı özellkli bilgisayarın kasmaz heralde bnm ekran kartıda ati hd 4670 1 gb i5 750 4 çekirdek şu ana kadar çoğu oyunu oynadım bunuda oynarız heralde :D
  • Demoyu bulup oynayabilen varmi ? varsa banada yardımcı olabilirmi?
  • arkadaslar demo cıktımı sıtesıne hala bısey yoq :S googleden baqtım ama bısey buldum bı torent ınıo bakalım ıns. o dur 1.5 GB boyutu. mafıa 2 demo usa versıyonu yazıodu ındırmeye basladım...

bourneprice arkadasım ınsın ben sana haber verırırım... :)
  • @BSC Misafiri

Bn oyunu indirdim steam.com dan çok hızlı ve rahat şekilde inio. Saol krdşm yardımcı olmak istedeğin için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.