Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (553. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.621
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar...digitürk play web tv şebekesindeki kanal sayısının artması için aboneler olarak bizler daha kaç ay geçmesini bekleyeceğiz merak ediyorum...bilgisayar üzerinden izlenebilen tv sayısı sadece otuz beş kanal yazıklar olsun diyorum zira gerçekten canımı sıkıyor vaziyet...eutelsat uydu anteniyle televizyon ve receiver üzerinden izleyebildiğimiz bütün kanalları bilgisayar üzerinden seyredebilmeliyiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

Digitürk 2013-2014 yılı digitürk play üzerinden izlenmesi için ortak;

Ben aldım bugün ve Beşiktaş maçlarını ben izleyeceğim. Ciddi olan FB ve TS li arkadaşları sisteme dahil edebilirim.

GS li arkadaş sisteme dahil olmuştur.

KOŞULLAR:
    1-) Ücret 75 TL, EFT ile gönderilecektir.
    2-) Derbileri ev sahibi takımı izleyecek.
    3-) Derbiyi izlemeyecek arkadaş deplasmandaki arkadaşa devreder.
    4-) Herkeste birbirinin telefon numarası ve mail adresleri olur, izlemeyecek arkadaş diğerlerine bilgilendirme yapar.
    5-) Karşılıklı güven ve saygı zorunludur.
    6-) Herhangi başka takım taraftarı olan biri pakete dahil olmak isterse kullanıcılara onaya sunulur, katılması dahilinde gelecek para yeni ortak hariç üye sayısına bölünerek tarafımca EFT olarak diğer ortaklara gönderilir.

iki mac ayni saate denk gelirse ne oluyor iki pcden ayri ayri maclar izleyebiliyormuyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bende almayi planliyorum.
    fakat , paketleri var superlig ve ing rusya ligleri + superlig olan paket var sizler hangisini aliyorsunuz.
    inditimbolan paket hangisiydi..

• quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

Digitürk 2013-2014 yılı digitürk play üzerinden izlenmesi için ortak;

Ben aldım bugün ve Beşiktaş maçlarını ben izleyeceğim. Ciddi olan FB ve TS li arkadaşları sisteme dahil edebilirim.

GS li arkadaş sisteme dahil olmuştur.

KOŞULLAR:
    2-) Derbileri ev sahibi takımı izleyecek.
    3-) Derbiyi izlemeyecek arkadaş deplasmandaki arkadaşa devreder.
    4-) Herkeste birbirinin telefon numarası ve mail adresleri olur, izlemeyecek arkadaş diğerlerine bilgilendirme yapar.
    5-) Karşılıklı güven ve saygı zorunludur.
    6-) Herhangi başka takım taraftarı olan biri pakete dahil olmak isterse kullanıcılara onaya sunulur, katılması dahilinde gelecek para yeni ortak hariç üye sayısına bölünerek tarafımca EFT olarak diğer ortaklara gönderilir.

iki mac ayni saate denk gelirse ne oluyor iki pcden ayri ayri maclar izleyebiliyormuyuz

Sadece son iki hafta aynı anda maçlar olabiliyor ki bu durumda da ortaklaşa bir karar alınıp çözülür. Aynı anda izlemeye izin vermiyor sistem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElvedaTR

bende gecen sene aldım fakat yayın 3 dk geç geliyor millet goll diye seviniyor sen 2dk sonra anlıyorsun buyuzden bende busene almadım ..

45-60 SANIYE geçikme ile 2 sezondur izliyorum maçları 3 dakıka nasil oluyor bu normal değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

Arkadaslar Digiturk play a abone olmak istiyorum. laptop bilgisayarim yok. masaustu pc mevcut ve HD destekli degil. Sunu sormak istiyorum: 

1. western digital ile pc deki canli oynayan maci tv ye gonderip izliyebilitmiyim? 
    2. pc HD destekli degil. Ligtv HD yi pc den acip western digital live stream media palyer ile lig tv yi HD olarak izleyebilirmiyim? 
    3. son olarak pc den Lig tv yi tv ye aktariliyorsa bu islemi nasil yapicam? 

Bilgi verirseniz cok sevinirim.. Simdiden tesekkurler, saygilar.. 

hdmı çıkışı olan bir ekran kartı almalısın sonrada HDMI kablo ile pc-tv arası baglantı yaptıgında HD olarak lig tv yi tvden izlersin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp

Arkadaşlar merhaba,

Bilmiyorum hatırlayananız var mı, yanlış hatırlamıyorsam ligin ilk yarısından sonra Digiturk'ün webtv yayınlarına bir saldırı olmuştu. Digiturk'te kullanıcılarından özür dilemek adına, Anadolu Paketi'ne sahip kullanıcılara bile ligin tamamını hediye etmişti. Benim gibi süper paket sahiplerine de önümüzdeki sezon ciddi bir indirim yapılacağını, durumun da mail ile bildirileceği söylenmişti.

Bana şahsen böyle bir mail gelmedi, acaba size geldi mi arkadaşlar? Size de gelmediyse; bir topluluk olup, gerek mail, gerekse sikayetvar gibi siteler aracılığıyla sesimizi duyuralım.

Var mı benim gibi geçen sene süper paket kullanıcısı olup, yeni sezonu satın almayan?

ben sadece özür maili aldim
    gerci o saldırı günü sanırım FB macı vardı
    o maçı izlerken bi iki kere sistem beni attı ama yineden maçı izlemiştim diye hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk play web tv şebekesindeki kanal sayısının artması için aboneler olarak bizler daha kaç ay geçmesini bekleyeceğiz merak ediyorum...bilgisayar üzerinden izlenebilen tv sayısı sadece otuz beş kanal yazıklar olsun diyorum zira gerçekten canımı sıkıyor vaziyet...eutelsat uydu anteniyle televizyon ve receiver üzerinden izleyebildiğimiz bütün kanalları bilgisayar üzerinden seyredebilmeliyiz...

bu dediğini suan dsmart yapıyor full paket aylık 35 lira
    dt nin yaptıgını varsayarsak lig tvler dahil sanırım 50 60 lira öderiz aylık DT uydu fiyatına gelir bu iş
    bu şekilde iyi
    amaç sadece lig tv yi olabildiğince ucuza izlemek değilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 18 Temmuz 2013; 14:52:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ---CnR---

Arkadaşlar dt aboneliğimi iptal edip web tv den satın almayı düşünüyorum. Evde genelde telefonu modem yaparak internet kullanıyorum. İnternet bağlantısı yok bu yüzden. Dt iptal edip kablo net çektiricrm ve yanında 1 mbit hat alıcam. Sizce 1mbit hat ile derbi vs sorun olur mu? Takılma, yayın gecikmesi falan?

en az 3 olmalı iyi kalitede izleyebilmeniz için
    onun haricinde
    telefonunuzun internet paketi sınırsız olmalı 1 2 3gb lik limitli tarifeler ayda 4 büyüklerin tüm maclarına yetersiz kalır
    2/3 maçta limiti geçersiniz..
  • 3 Ortağımız var (GS FB Bjk). 3 senedir beraber alıyoruz.Bu sene 4.(TSli) arkadaş eve digiTurk bağlattı. Yani 4. bir ortak almak istiyoruz.

fiyat neyse 4e böleceğiz yine.

İlgilenen PM atabilir.

• Galatasaray liyim besiktas , trabzon , fenerbahceli bir kardesimle ortaklasa alabiliriz.
    pm lutfen..

• HDMI kablo ile full hd laptopu full hd 106 ekran lcdye bağlarsak görüntü nasıl olur net olur mu?

Edit: Birde lig tv izlemenin en ucuz yolu bu heralde (yasal olarak)

Edit2: Peki bu web tvde mesela telefondan izleyecek olsak internet paketimizin olması gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 18 Temmuz 2013; 19:31:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

HDMI kablo ile full hd laptopu full hd 106 ekran lcdye bağlarsak görüntü nasıl olur net olur mu?

Edit2: Peki bu web tvde mesela telefondan izleyecek olsak internet paketimizin olması gerekiyor mu?

Hocam görüntü gayet net oluyor. En ucuz, yasal ve güvenli yolu bu. Turkcell TV gibi değil bu int. paketiniz olmak zorunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fukceng

quote:

HDMI kablo ile full hd laptopu full hd 106 ekran lcdye bağlarsak görüntü nasıl olur net olur mu?

Hocam görüntü gayet net oluyor. En ucuz, yasal ve güvenli yolu bu. Turkcell TV gibi değil bu int. paketiniz olmak zorunda

Anladım hocam saolun şuan hemen almayacağım ama düşünüyorum yani duruma göre bakacağım. Teşekkürler
  • quote:

Ben Cevaplayım

Laptopun Full HD olmasına gerek yok. 1366x768 çözünürlüklü bir Laptop dan HDMI ile aktarırsan İnternt Hızın 8Mbit ise Görüntü Gayet Net olur. Ama sakın ha sakın Decoder ile alacagın görüntü ile karıstırma.

Örnek : bir filmi 1080p izlemek ile dvd 5 ini izlemek arasındaki fark gibi.

Sonuçda VCD kalitesi yada divx kalitesi değil dvd kalitesi ama 1080p değil yani. bilmem anlatabildimmi

2-) evet en ucuz yasal yolu bu. İstersen FB li isen GS li bir arkadasın ile üyelik alabilirsin. 2 mac cakısmadıgı surece herhangi bir sıkıntı olmuyor. o üyelikte iken sen girme - sen üyelikte iken o girmesin yeter ( Derbiler her kes iç saha maçını izler )

3-) Hayır Telefonunu Wireless den internete bağlarsan gerekmiyor.

Cep & Tablet'ten izle

iPhone, iPad ve Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletlerinizden, yada okulda, serviste, ögle yemeğinde, kısaca siz nerde isterseniz pek çok TV kanalını canlı olarak izleyebilir; canlı yayını durdurup geri bakabilirsiniz. Kaçırdığınız en popüler yerli dizileri ve programlara kaydetmenize gerek kalmadan izleyebilir, 1000'e yakın film, dizi, belgesel, müzik klibi ve çocuk içeceğine istediğiniz anda ulaşabilirsiniz. Üstelik IQ uydu alıcınız üzerinden izlemeye başladığınız bir içeriğe kaldığınız yerden devam edebilirsini
  • quote:

Orijinalden alıntı: bektascinar

quote:

Ben Cevaplayım

Laptopun Full HD olmasına gerek yok. 1366x768 çözünürlüklü bir Laptop dan HDMI ile aktarırsan İnternt Hızın 8Mbit ise Görüntü Gayet Net olur. Ama sakın ha sakın Decoder ile alacagın görüntü ile karıstırma.

Örnek : bir filmi 1080p izlemek ile dvd 5 ini izlemek arasındaki fark gibi.

Sonuçda VCD kalitesi yada divx kalitesi değil dvd kalitesi ama 1080p değil yani. bilmem anlatabildimmi

2-) evet en ucuz yasal yolu bu. İstersen FB li isen GS li bir arkadasın ile üyelik alabilirsin. 2 mac cakısmadıgı surece herhangi bir sıkıntı olmuyor. o üyelikte iken sen girme - sen üyelikte iken o girmesin yeter ( Derbiler her kes iç saha maçını izler )

3-) Hayır Telefonunu Wireless den internete bağlarsan gerekmiyor.

Cep & Tablet'ten izle

iPhone, iPad ve Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletlerinizden, yada okulda, serviste, ögle yemeğinde, kısaca siz nerde isterseniz pek çok TV kanalını canlı olarak izleyebilir; canlı yayını durdurup geri bakabilirsiniz. Kaçırdığınız en popüler yerli dizileri ve programlara kaydetmenize gerek kalmadan izleyebilir, 1000'e yakın film, dizi, belgesel, müzik klibi ve çocuk içeceğine istediğiniz anda ulaşabilirsiniz. Üstelik IQ uydu alıcınız üzerinden izlemeye başladığınız bir içeriğe kaldığınız yerden devam edebilirsini

hocam saolun izlenecek netlikte olsa bile yeter yani. Arkadaş bulabilirsem dediğiniz gibi yapabilirim evet bulamazsamda ayda 20tl çok değil heralde sonuçta evinde rahat rahat izleyeceksin. Bakalım yine buraya yazarım alırken. Tekrar teşekkürler
  • iyi Günler. Fenerbahçeliyim. BJK li bir ortak arıyorum.

BJK li arkadas sadece GS-FB ( Türk Telekom Arena ) daki maç haricinde GS'nin maçlarını da izleyebilir. FB-BJK Maçlarını da ben izlemek isterim ( aradaki fiyat farkını kendime yansıtmak koşulu ile )

ben sadece FB maçlarını izlerim. GS - BJK -TS maçlarını takip etmem.

varmı BJK li bir kardeşim. D.N: Bayramdan Sonra Alınacak
  • sadece beşiktaşlı ortak kaldı.

KOŞULLAR:
    2-) Derbileri deplasman takımı izleyecek.
  • Merhaba arkadaşlar bende bu sene kaçak abuk sabuk sitelerden dona dona izlemekten vazgeçtim digi web almayı düşünüyorum...
    8 megabit sınırsız internetim var sadece GaLaTaSaRaY maçlarını izlemek için taraftar paketi varmı ?
    Bide maç saatinde siteye girip mi izliyoruz nasıl oluyo ?
    Teşekkürler şimdiden !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapdullah

Merhaba arkadaşlar bende bu sene kaçak abuk sabuk sitelerden dona dona izlemekten vazgeçtim digi web almayı düşünüyorum...
    8 megabit sınırsız internetim var sadece GaLaTaSaRaY maçlarını izlemek için taraftar paketi varmı ?
    Bide maç saatinde siteye girip mi izliyoruz nasıl oluyo ?
    Teşekkürler şimdiden !!!

evet siteye girip izliyorsun,,ne zaman istersen açabilirsin yada en kötü 1 saat önceden kesin yayın açık olur sadece Gs paketi alırsan , Galatasaray taraftar paketi var ,tek kötü yanı futbolcu golü atıyor seviniyor top santra çizgisine gidiyor sen daha golü yeni görüyor oluyorsun yani anlıyacağın 30saniye gerinden geliyor yayın ,eğer ki yakınlarda Lig tv si olan bi yer varsa Gs gol attığı zaman depiniyorsalar işin zor
  • 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.