Şimdi Ara

Expansys, 3 ağustostan itibaren 1 GHz işlemcili Acer Stream'in satışına başlayabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Uzun süre önce E-Ten'i bünyesine katarak akıllı cep telefonu pazarına giriş yapan ve birbirinden dikkat çekici modelleri tüketicilerle buluşturan Acer'ın 1 GHz frekansında çalışan Qualcomm Snapdragon QSD 8250 işlemci, 512 MB RAM ve Android v2.1 (Eclair) işletim sistemi desteğini arkasına alan Stream modeli için Expansys'nin 399.99 Pound'dan ön sipariş aldığı ortaya çıktı.

3 ağustos tarihinden itibaren Expansys'nin stoklarına girmesi beklenen akıllı telefon,

119.5 x 63 x 11.2 mm ebatlarında tasarlanmış ve quadband GSM ile HSDPA şebekesi desteği sunuyor. 3.7 inç boyutunda 480x800 piksel çözünürlüğünde AMOLED (kapasitif) dokunmatik ekrana yer verilen Stream'de yakınlık sensörü, ışık sensörü ve ivme sensörü unutulmamış. Anın yakalanması için telefonda 5 megapiksel çözünürlüğünde otomatik odaklamalı CMOS kamera bulunuyor. Kamera aynı zamanda 720p çözünürlüğünde saniyede 24 kare video kaydedebiliyor. Yapılan çekimler telefonun 2 GB'lık dahili flash belleğinde veya microSDHC kartlarda depolanıyor. WI-FI 802.11 b/g/n, Bluetooth, GPS, 3.5 mm jak girişi, RDS'li FM radyo, DLNA desteği ve Facebook entegrasyonuyla göze çarpan Acer Stream'de HDMI portu da mevcut.

• ozellikleri guzelmis. ama acerin laptoplari gibiyse almiyim kalsin. fiyatina gore donanimlari yuksek oluyor ama malzeme kalitesi sifir. biraz fazla gezdirilip yogun kullanilirsa hemen bozuluyor.
    umarim telefonlarindada ayni felsefeyi benimsemezler.
  • Bende acer laptop kullanıyorum gayette canavar gibi hiç bişey olmadı 2 senedir,acer güzel iş yapıyor bence.
  • her acer illa ariza yapar diye bir sey demedim.
    genel olrak malzeme kalitesi dusuk, monitorleri dusuk kontrastli kalitesiz ve speakerlari zayif olur.
    biraz hor kullanirsan hic gelemez bir yerden su koyverir.
    benim acerda tam 2inci senesinde patlamisti. ama hergun elimde bir oraya bir buraya tasiyordum. evde yada ofisde sabit kullanmis olsam belki 5sene daha gidebilirdi.
  • herkes telefon yapıyo ne bu ya
  • bilgisayar iişini becerdide telefon kaldı önce bilgisayar konusundaki izlenimini düzeltmesi gerekiyor bence bukadar fiyaskodan sonra bu telefona kim para verir acaba:)
  • Alsanız ne olacak hiç bir yazılım güncelleme sesteği sunmayacağı ,için harika cihazınızla başabaşa kalacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgirgin

herkes telefon yapıyo ne bu ya

Eten kullandınız mı bilmiyorum ancak öyle düşünmemek gerek bence.Eten'in birikimini ve tecrübelerini
    de yanına alarak iş yapan Acer eminim çok güzel iş çıkaracaktır.

Eten'in birkaç modelini kullandım , gerçekten söylüyorum şiir gibi cihazlar hiçbir problem çıkarmadı
    taş gibi cihazlardı sağlamdı fakat biraz yetersizdi , şimdi Acer desteğiyle daha da iyi olacak eminim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.