Şimdi Ara

@@@ ALINIK Laptop'a takılabilir, sinyal yükseltici cihaz veya anten

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Düşük sinyali arttıracak, çekim mesafesini uzatan bir aparat veya cihaz gerekiyor arkadaşlar. Uygun fiyatlı tekliflerinizi veya önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

• hepsiburada.com da NETMASTER WN-R300U ( 27 TL ) bakarsın , daha da üst modeli 34 tl ancak ADSL model 150 - 300 n sisnya veriyorsa hızın inanılmaz artar.

54 - 125 içinse wn- r300u en az 2-3 kat fark sağlayacaktır.
  • Abi anlamadım, bana pm attı vatandaşın birisi 70 TL ye sıfır 6 db satıyorum diye.

Ben de biraz daha araştırayım dedim, işyerinin personeline sağladığı lojmanda sinyal düşükmüş. O nedenle arkadaşa arıyorum böyle birşey, adsl modem gibi birşey yok sanırım. Sadece laptopa bağlanacak. Bu işe yarar mı ?
  • verdiğin ürün özellikleribe ve SATICI nın kim olduğuna bağlı,

size verilen internet bağlantı hızı nedir ( 54mbps - 125mbps - 300mbps gibi ) ?

LAPTOP lardaki çoğu WİFİ ALICI 54 mbps ve konumlanma yerine göre verimsiz , ancak yeni çıkanlarda bu durum 150N desteğine kadar çıktı, forumda bu cihazın LAPROP takini çıkarıp takabileceğin ( servis yada bilen birisi yapmalı ) versiyonu 29 tl ye satılmakta

ancak USB WİFİ adaptörler hem her yerde kullanmak / hem taşınabilirlik hemde performans olarak EN İYİSİ , şuanda HB de 24 - 34 tl den ürünler satılıyor ( NET MASTER ) DH SICAK FIRSAT larda başlık var ayrıntılı.

ben driver ı hem masaüstüne - hemde laptop a kurdum en az 3 kat daha iyi sinyal alıyorum 27 tl gibi bir rakam a.
  • bahsettiğiniz ürünlerin hiç birisi laptopların üzerindeki wireless çihazlarından daha fazla performans göstermez.
    Tavsiyem en azından Gsky 500mw 801.11b/g veya yine ucuz seçenek olan alfa 1000mw 801.11b/g/n gibi cihazlarla daha fazla performans alacağınızı düşünüyorum.
    http://www.mfselektronik.com/catalog/hangi-urunu-secmeliyim-p-45.html

Biraz reklam kokacak ama bu sayfayı ziyaret etmenizde fayda var.
    Burada ayrıca
    8 wireless cihazının test sonuçlarını bulacaksınız .
  • Teşekkürler inceleyeceğim en kısa zamanda
  • @fauconni,

Siz yasal olmayan aktiviteye teşvik mi ediyorsunuz kullanıcıları ?

http://www.mfselektronik.com/catalog/wifi-link-1000mw-usb-ag-adaptoru-1w-p-31.html

Bu ürünün açıklamasında ağ kırma, şifre çözme vs. gibi birşey yazıyor. Bu açıklamadan sonra ben sizin sitenizden alışveriş yapmaktan vazgeçtim açıkçası.
  • eğer LAPTOP u açma imkanı varsa 29 tl ye forumda N WİRELLES KART ( 300 MBPS ) satan bir üye var , bununla laptop / notebook içindeki 54mbps wirelles i söküp yerine takıyorsunuz ve EN SON TEKNOLOJİ ürünü kullanıyorsunuz. EN AZ 3 - 5 kat kaliteli hemde. ancak her zaman için ADSL modem in de N destekli olması gerekli.

fauconni nin verdiği tüm ürünler LAPTOP yanında taşınması zor ve göze batan hemde belli bir PRG - KULLANMA tekniği gerektirmekte , çoğuda 54mbps ANCAK netmaster - N wifi kart ise küçük - taşınabilir - kullanışlı. hemde UCUZ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.