Şimdi Ara

Samsung, 14.2 megapiksellik bütçe dostu kompakt kamerasını tanıttı: PL200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Güney Kore'nin teknoloji devi Samsung, bugün çift LCD ekranlı ST100 ve ST600 modellerinin yanısıra bütçe dostu PL200'ü de tanıttı.

Kırmızı, gri ve siyah renk seçenekleriyle eylül ayından itibaren 180$'lık fiyat etiketiyle fotoğrafçılarla buluşması beklenen PL200'de, ST100 ve ST600'ün aksine

31 - 217 mm'lik Samsung objektif yer alıyor; objektif 7 kata kadar optik yakınlaştırma yapabiliyor.

104 x 60 x 20 mm ebatlarında tasarlanan ve 14.2 megapiksel çözünürlük sunan kompakt kamerada fotoğraflardaki bulanıklığın önüne geçen görüntü stabilizasyon teknolojisi ile yüz algılama sistemi bulunmakta. Son olarak 1280x720 piksel çözünürlükte saniyede 30 kare video kaydedebilen kamerada 3.0 inç boyutunda 230.000 piksel LCD ekrana yer verildiğini görüyoruz.

• güzel makinaymış ama fiyatı çokda uygun gelmedi tabi benim bütçem için
  • Özelliklere göre bence gayet uygun zira 720p @ 30fps video cekimi var ve yüksek cöz. foto cekimi var. Eeeee görüntüsüde güzel 7x optik zoom var ve 180dolar :D
  • Kağıt üzerinde fena görünmüyor ama sensör boyutu nedir, işlemcisi nedir, objektifi nedir ve test sonuçları da yayınlanmaya başlayınca ilgili sitelerde alırız boyunun ölçüsünü. Artık HD video çeken 100 dolar civarında da fotoğraf makinaları mevcut.
  • ekranı, tuş dizlimi, zoom ayar tuşu aynı lumix dmc-fx01'e benzemiş.
  • gerçekten 180$ olacaksa iyimiş Türkiyede çok satar fakat fotoğraf kalitesinden ve optik zoomdan pek fazla şey beklenmemeli..
  • 720P Video kaydı güzelmiş :)
  • bu makina tutar bence :)
  • çektiği fotoğraflara bakmadan alan çok olursa elbette tutabilir
  • media markt den almıştım ertesi gun iade ettim mikrafonu mono ve 30 cm den verdigim yuksek sesi algılamadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.