Şimdi Ara

'Hitman Resimleri Yeni Oyunun Göstergesi Değil'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Henüz resmi duyurusu gerçekleşmemiş Hitman 5 için yalanlamalar gelmeye devam ediyor. Şimdiki Hitman 5 yalanlaması ise Square Enix tarafından bugün ortaya çıkan resimler hakkında. 

Bugün ortaya çıkan Hitman'in yeni oyununun 2011'de çıkacağı söylentilerine Square Enix'ten yalanlama gecikmedi. Square Enix, konu hakkında "Çıkan Hitman resimleri, yeni bir oyunun göstergesi değil." dedi.

Kıyamet sonrasını andıran, ateşlerle kaplı bir posterle karşımıza yıllar sonra tekrardan çıkan Hitman'in, konuyla ilgili olan resim haberine buradan ulaşabilirsiniz. Böylelikle bir Hitman söylentisi daha yalanlanmış oldu. Ancak bu, umutların sonu anlamına gelmiyor. Square Enix'in böyle kaliteli bir seriyi devam ettireceğinden eminim.

• ozaman film olablir :S oyunun göstergesi değil dmeişler resimler sahte felan dememişler oyun dışında başka birşey demekki
  • katlılıyorum sana kesinlikle filmdir vede sağlama benziyor.
  • Yav olabilirmi böyle bir saçmalık yav square enix hayatımda şuan için en beklediğim oyunlardan bir tanesi ya hitman serisi'nin o güzelligi başka hangi oyunda olabilirki o akmosfer ne güzeldi öyle 5 oyunu gelse hemen alırım :)
  • hitman 5 gelse sasardim ya gelsin artik
  • square enix de hıtmanı ne zaman çıkaracak artık neredeyse 5 sene oldu yeni oyun çıkmayalı hitman tomb raiderden daha iyi bence anlamadım?
    :(
  • Hitman ile Tomb Raider arasında herhangi bir benzerlik yok, nasıl bu karşılaştırmayı yaptın anlamadım =)
  • gene şirketlerin deneme analiz hesabı çıkardığı dedikodulardan forumlardan takip edip talebe göre haa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.