Göbek yan yağlarını en kolay ve hızlı eritmenin yolu?
42 Cevap102064 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

565 Mesaj
21 Temmuz 2010; 17:01:57 

arkadaslar gobek yanlarm gercekten kotu duruyor. Bunları nasıl eritebiliriz. Tecrübeli arkadaşların yorumlarini bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

28 Mesaj
21 Temmuz 2010; 17:47:42 

yukarı

MS Xbox360 Jasper 120GB
Sony PS3 Slim 120GB
Sony PSP Slim 16GB
Nintendo Wii 320GB
Sony PS2 160GB
Sony 40'' FullHD LCD
Logitech Z5500

2845 Mesaj
21 Temmuz 2010; 17:54:30 

yukarı

Gears of War : 6500/6500 G
Seriously...
Seriously 2.0 , Seriously 3.0
Seriously Judgmental

See you on Xbox One !

2094 Mesaj
21 Temmuz 2010; 17:55:38 

kısık ateşte eritebilirsin

75 Mesaj
21 Temmuz 2010; 17:57:21 

bol bol mekik çek yürüyüş yap yoğurt ye sürekli çünkü yoğurt yağların yakılmasını sağlar ve artı karnını otururken karnını içine çek çek bırak bu göbek yağlarını eritir
ekmek yeme hamur işi yeme ama istersen ekmeksiz 3 tabak yemek ye bişey olmaz bunları yaptıktan sonra da erimiyor dersen yuh derim

651 Mesaj
21 Temmuz 2010; 17:58:49 

birazdan çıkacağım gelebilecek cevaba göre yorum yazayım,

yan kasları çalıştıracak hareketlere fazla yüklenmeyin sadece kardio(bir nevi ritim tutarak çeşitli yollarla ter atma, önemli olan nabzın istenilen seviyeye yükselmesi)

ile yağ yakabilirsiniz yani bölgesel yağ yakımı yoktur, yaz ayları geldi her yer sıcak belki sabah serinliğinde veya akşam serinliğinde tempolu yürüyüş işinizi görecektir.

dipçik:yan kasları çalıştıran hareketleri yaparsanız ve yağ yakımı olmazsa orası daha çok şişer örneğin yağ yakımı olmadan yapılan twist hareketi

692 Mesaj
21 Temmuz 2010; 17:59:13 

Spor düzenli bir şekilde bir şekilde koşu! yanında diyet özellikle kahvaltı ve geceleri yatmadan önce yemek yememek açlığa boyun eğmek şekerli cola çay vs içmemek dediklerimi harfiyen uygula 3 ayda ronaldo gibi olmazsan gel bul beni

intel i5 4670k with CM hyper 212 evo, Asus maximus formula vi, powered by Kingston HperX SSD, GSkill 8GB 2400, Asus HD7950 DC2 TOP, CM Silenco

2004 Üyesi..( buralar eskiden hep dutluktu )

181 Mesaj
21 Temmuz 2010; 18:03:02 

Bunun için... Twist hareketi vardır çok etkilidir... :)
Mekik hareketi kas yapar fakat yağları yakmaz....
Karın yağları için en iyisi koşu - hızlı yürüyüş - twisttir...

13 Mesaj
21 Temmuz 2010; 18:09:59 

Koşma, ip atlamak , yüzmek
arkadaşım bunlar yağ yakmana yardımcı olur fakat sabırlı ve disiplinli olmalısın
Koşma, ip atlama sırasında nabzın belli bir seviyeye geldikten sonra yağ yakmaya başlarsın.Bu andan 15-20 dakka devam ettirmelisin hiç bir kesinti olmadan 1 sn bile dinlenmeden. İp atlamak benim favorimdir ve 20-30 dakka aralıksız ip atladıktan sonra vucudunun her cm karesinden ter akıcaktır.
Tabii ki sadece bunu yapmakla olmaz. 2 tuğla ekip 2 tuğla kırmakla bir yere varılmaz. o yüzden diyetini sağlam tut. yemeğine dikkat et beyaz ekmekten uzak dur.Tuz oranlarına dikkat. et 1 ye 2 koş , he şunuda unutma bugun koştum yarın fiziksel değişiklik olsun böyle bişe olmaz.
insanın bugun yediği 1 hafta sonraki görüntüsüdür.fakat sendeki fark 2-3-4 hafta sonra başlıcaktır

Sadece dsiplinli olmalısın

UNTEX

28 Mesaj
21 Temmuz 2010; 18:12:04 

nedir bu Twist hareketi

MS Xbox360 Jasper 120GB
Sony PS3 Slim 120GB
Sony PSP Slim 16GB
Nintendo Wii 320GB
Sony PS2 160GB
Sony 40'' FullHD LCD
Logitech Z5500

181 Mesaj
21 Temmuz 2010; 18:19:58 

Twist hareketinin fotoğrafını bulamadım arkadaşlar mecbur açıklama olarak yapayım...

Twist hareketinde vücut dik durur....ayaklar birleştirilir...dizler hafif kırılır ve omzunuza boynunuzun tam arkasına bir oklava , sopa , demir gibi bir şey alıp kollarınızı üstüne koyarak belinizi ayaklarınızı ve bacaklarınızı oynatmadan çevirmenizdir arkadaşlar...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Temmuz 2010; 18:21:03 

Garanti veriyorum.Günde 200 mekik çek 1 haftada yağlar eriyecek.200 ü illede tek seferde çekmene gerek yok 50-50 yaparsın.Ama karın kası olur ve boyun fazla uzamaz.

3712 Mesaj
21 Temmuz 2010; 18:23:57 

Paint ile çizin şunu yav.

663 Mesaj
21 Temmuz 2010; 18:26:57 

Arkadaşım yemek yemeyin diyorsunuzda öyle daha çok yağ yaptığını duydum.Az ve sık yemek gerekiyormuş.

Damağındaki küçük çizik dilinle oynamasan hemen geçecek ama dayanamıyorsun , oynuyorsun.

768 Mesaj
21 Temmuz 2010; 18:28:22 

-Protein ve Karbonhidrat ağırlık besleneceksin.
-Her ününün lıghtını tüketmelisin.
-Kardio ve mekik şart.

677 Mesaj
21 Temmuz 2010; 18:35:18 

quote:

Orijinalden alıntı: UFUK*

Garanti veriyorum.Günde 200 mekik çek 1 haftada yağlar eriyecek.200 ü illede tek seferde çekmene gerek yok 50-50 yaparsın.Ama karın kası olur ve boyun fazla uzamaz.

buna inanıpta boş boş mekik çekme,
günde 6 öğün yemelisin metabolizma hızlı çalışsız diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuro no Shinigami -- 21 Temmuz 2010; 18:37:44 >

It's Always Sunny In Sefaköy

I miss the warm embrace I felt
First time you touched me
Secure and safe in open arms
I should have known you'd crush me

181 Mesaj
21 Temmuz 2010; 18:36:22 

Arkadaşım Mekiğin alakası yok yağ yakmayla sadece kas yaparsın... koşuyla beraber mekik çekersen işe yarar ama twist kadar verimli olmaz...

Ayrıca mekik tam çalıştırmaz... En iyi kas Crunch hareketi ve sıkıştırmalarla yapılır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnr95 -- 21 Temmuz 2010; 18:48:21 >

663 Mesaj
21 Temmuz 2010; 18:38:03 

quote:

Orijinalden alıntı: TıB

-Protein ve Karbonhidrat ağırlık besleneceksin.
-Her ününün lıghtını tüketmelisin.
-Kardio ve mekik şart.

Olurmu kardeşim karbonhidrat..

Damağındaki küçük çizik dilinle oynamasan hemen geçecek ama dayanamıyorsun , oynuyorsun.

181 Mesaj
21 Temmuz 2010; 18:44:41 

Arkadaşlar 1.5 yıldır Body Building yapıyorum... Ekmeği yarıya indirin hiç karbonhidratsız olmaz...
Yağsız beslenmeye çalışın, Şekersiz çay için... Koşu + Twist yapın ayrıca mekik hakkında bir yazı....

Göbek eritmek için mekik çekmeyin

İşte yapmanız gereken...

ABD’NİN en çok satan dergilerinden Newsweek, son sayısında, dünyada milyarca insanın hergün düz bir karın için çektiği mekiğe yer verdi. Uzman doktorlarla konuşan dergi, okuyucularına “mekik çekmeyin” uyarısında bulundu. Kanada’daki Waterloo Üniversitesi omurilik biomekaniği uzmanı Stuart McGill, “Omurilikteki her diskin içinde sıvımsı bir hücre çekirdeği bulunuyor. Çekirdek, her mekikte diske yaklaşarak onun esnemesine ve şişmesine neden oluyor. Bu da aşırı sırt ağrılarına, omurilik zedelenmesine neden olabiliyor” dedi.

Zorlama zararlı

Teksas Sırt Ağrıları Enstitüsü Başkanı Dr. Richard Guyer de “Mekik çekmek, sırtınızın en hassas noktasına baskı uygulanmasına neden olur. Bu bölge, vücutta en çok sinir hücresi bulunan bölge. Bu kısmı korumanız gerekirken baskı uygularsanız, kendinize en büyük kötülüğü yapmış olursunuz” diye konuştu. Guyer’e göre, bir kası ya da vücut bölgesini çalıştırmanın en iyi yolu, o kastan “yapması beklenen hareketleri, en üst sınırlarına kadar zorlamak. Buna göre mekik çekerken, omurilik eğilip kalkıyor. Öte yandan omuriliğin yapması gereken şey dik durmak, yani mekik çekmek insanın ”doğasına“ da aykırı. Uzmanlar bunun yerine, şınav çekmeyi öneriyor. Şınav çekerken, karın bölgesine, bacakların önüne ve sırta baskı uygulanıyor. Tüm bu hareketler de bu kaslardan beklenen hareketler. Sırt sağlığı ve düz bir karına sahip olmanın en sağlıklı yollarından bir başkası ise yere yatarak bacaklarınızı olabildiğince havaya kaldırmak olabilir. Daha sonra da yere bir santim kadar indirip kaldırmak.

Alıntıdır...

308 Mesaj
21 Temmuz 2010; 18:59:47 

Twist : ayaklarınızın altında çember şeklinde 360 derece döner bir alet ve önünde o alete baglı dengeyi sağlamak için ellerinizle tutubileceginiz bir sopa gibi şey , omuzlar dik çevrilmiyo.normalde günde 200 tane 100-100 yapılır.

mihman

28 Mesaj
21 Temmuz 2010; 19:03:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Cnr95

Twist hareketinin fotoğrafını bulamadım arkadaşlar mecbur açıklama olarak yapayım...

Twist hareketinde vücut dik durur....ayaklar birleştirilir...dizler hafif kırılır ve omzunuza boynunuzun tam arkasına bir oklava , sopa , demir gibi bir şey alıp kollarınızı üstüne koyarak belinizi ayaklarınızı ve bacaklarınızı oynatmadan çevirmenizdir arkadaşlar...

sen bu hareketi yaparken 2 3 poz fotonu çektir yolla
anlamadım nedir bu
ciddi yazıyorum , diyet ve spor yapıyorum 3. haftadayım , ilk 2 haftada 3 kilo verdim ama bel bölgesinde milim incelme yok nerden verdiysek bu kiloları
göbeği eritmek lazım

MS Xbox360 Jasper 120GB
Sony PS3 Slim 120GB
Sony PSP Slim 16GB
Nintendo Wii 320GB
Sony PS2 160GB
Sony 40'' FullHD LCD
Logitech Z5500

6719 Mesaj
21 Temmuz 2010; 19:09:59 

abdominal grubun üstündeki yağ tabakası sporla değil diyetle erir.

ben ki 2000 mekik çeken adamdım alkol tüketimi ve yağlı beslenme nedenyile bir faydasını görmedim

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

308 Mesaj
21 Temmuz 2010; 19:11:52 

göbek bölgesindeki yağları eritmek için

1)çesitli tozlar var bunları spor merkezlerinden temin edebilirsin spordan yarım saat önce içiyorsun sonra idrarından çıkıyor oradaki yağlar . Ben yaklaşık 3-4 ay gibi süredir spora gidiyorum bu dediğimi yapıyormuyum hayır.toz kullanmayı tercih etmiyorum

2) 3 haftada orada yaglar erimez sonuç olarak sen onları cok uzun sürelerde oraya yerleştirdin zaman gerekiyor çalışmaya devam.

3) ha birde bi diyet listesi uygula abartılı biçimde olmasın.

mihman

181 Mesaj
21 Temmuz 2010; 19:13:30 

ARkadaşlar Twist hareketinde dizlerinizi kırmazsanız kemik uçlarınızı zedelersiniz... fotoğraf bulmaya çalışacağım....
Belediyenin parklara yaptığı o twist aletleri işe yaramazdır boşuna kemiklerinizi zedelemeyin

Arkadaşlar bu arada supplement denilen yağ yakıcılar olur kullanabilirsiniz ama sağlam bir spor programınız olmalı yani salona gitmeden kullanmayın derim..

Twist hareketi şuna benzer yapılır ama evde yapmakta mümkün anlattığım biçimde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnr95 -- 21 Temmuz 2010; 19:17:37 >

308 Mesaj
21 Temmuz 2010; 19:16:39 

twist hareketinde zaten omuzu oynatmadıgınız için ve alt kısmı oynattıgınız için hiçbir sıkıntı olmaz senin anlatmaya çalıstıgın twist de diz kırma var ancak genelde spor merkezlerinde bulunan twist aleti benim dedigim gibi

mihman

3627 Mesaj
21 Temmuz 2010; 19:16:48 

Ayakta dur . Dambılları iki eline al .Bi sağ tarafa dambılı çevirerek ayağına doğru indir . Dizleri falan kırmadan .Sonra sol tarafa . Direk dediğin bölgeye etki eder . Günde 3 parti halinde 50 defa yapsan yeterli olur heralde .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DieselTRoniC -- 21 Temmuz 2010; 19:17:46 >

BeşiktAŞK

289 Mesaj
21 Temmuz 2010; 19:24:55 

Arkadaşlar benim ayak krılmıştı(bilen bilir dh'den).Bu yüzden koşmak yasak sadece yüzme sporu serbest acaba yüzme kilo verdirir mi?

not:Evim kuşadası'nda olduğu için hergün denize gidiyorum.

565 Mesaj
21 Temmuz 2010; 19:52:17 

şimdi twist dediginiz egzersizi yan bölgemiz acıyana kadar mı yapacagız

651 Mesaj
21 Temmuz 2010; 20:08:59 

quote:

Orijinalden alıntı: ismailovic
Arkadaşlar benim ayak krılmıştı(bilen bilir dh'den).Bu yüzden koşmak yasak sadece yüzme sporu serbest acaba yüzme kilo verdirir mi?

not:Evim kuşadası'nda olduğu için hergün denize gidiyorum.

yüzme en iyi kardiodur vücudun çoğu kas grubunu çalıştırır ve kilo vermek için yapabileceğin en güzel yollardan biridir.

imkanın olduğu sürece yüz hiçbir sorunun kalmaz.

twisti ise fazla yapmayın tavsiye edilmez anca iyi bir kardio düzeniniz varsa yapın, twistin bel bölgesini kalınlaştırdığı söylenir hatta futbolcular da der

baya bir süre olmuştu kaleci volkan da demişti öyle hatırlıyorum.

118 Mesaj
21 Temmuz 2010; 20:31:02 

quote:

Orijinalden alıntı: untex

Koşma, ip atlamak , yüzmek
arkadaşım bunlar yağ yakmana yardımcı olur fakat sabırlı ve disiplinli olmalısın
Koşma, ip atlama sırasında nabzın belli bir seviyeye geldikten sonra yağ yakmaya başlarsın.Bu andan 15-20 dakka devam ettirmelisin hiç bir kesinti olmadan 1 sn bile dinlenmeden. İp atlamak benim favorimdir ve 20-30 dakka aralıksız ip atladıktan sonra vucudunun her cm karesinden ter akıcaktır.
Tabii ki sadece bunu yapmakla olmaz. 2 tuğla ekip 2 tuğla kırmakla bir yere varılmaz. o yüzden diyetini sağlam tut. yemeğine dikkat et beyaz ekmekten uzak dur.Tuz oranlarına dikkat. et 1 ye 2 koş , he şunuda unutma bugun koştum yarın fiziksel değişiklik olsun böyle bişe olmaz.
insanın bugun yediği 1 hafta sonraki görüntüsüdür.fakat sendeki fark 2-3-4 hafta sonra başlıcaktır

Sadece dsiplinli olmalısın

kesinlile katılıyorum

Windows XP Professional / Gigabyte GA-P35C-DS3R Rev 2.1 / Intel Core 2 Duo E8400 3.0 ghz 1333 FSB /Palit 9600GT Sonic 512 MB 256 Bit / Kingston 2048 MB 800Mhz /Samsung 1 trbyte 7200 RPM HDD /Seagate 500 Gb 7200 RPM harici HDD / LG DVDRW /Thelmartage 750 WATT Power suply

3020 Mesaj
21 Temmuz 2010; 21:49:24 

Koşu yaparken vucut bolgesine (gögüs ve karin ) poşet baglasak terlemek için hani herhangi gibi 1 fark olurmu ?

MorfeusGT:Sigel Shillien Templar 99 Dual : Tyr Titan 99
Server :Lineage 2 Episidion Avrupa sunucusu Core Serveri
Guide: http://l2wiki.com/Main_Page
Before the siege:Military Strategy

565 Mesaj
21 Temmuz 2010; 23:26:37 

quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS
Koşu yaparken vucut bolgesine (gögüs ve karin ) poşet baglasak terlemek için hani herhangi gibi 1 fark olurmu ?

up

289 Mesaj
22 Temmuz 2010; 19:43:14 

quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

yüzme en iyi kardiodur vücudun çoğu kas grubunu çalıştırır ve kilo vermek için yapabileceğin en güzel yollardan biridir.

imkanın olduğu sürece yüz hiçbir sorunun kalmaz.

twisti ise fazla yapmayın tavsiye edilmez anca iyi bir kardio düzeniniz varsa yapın, twistin bel bölgesini kalınlaştırdığı söylenir hatta futbolcular da der

baya bir süre olmuştu kaleci volkan da demişti öyle hatırlıyorum.

sağol

9 Mesaj
23 Temmuz 2010; 1:40:55 

Peki arkadaşlar. Bu koşu,ip atlama vesaireyi yaptık diyelim düzenli olarak. Yemek konusuna gelince, direk normal diyetmi uygulayalım. Yoksa fazla yağlı olmayan yemeklerden yesek istediğimiz kadar ekmek olmadan. Veya çayı şekersiz, kolayıda hiç tüketmememekmi lazım ?

53 Mesaj
1 Ağustos 2013; 16:55:35 

Twist hareketi bel bölgesini kalınlaştırıyo mu ??

46 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
sssherlock holmesss
1 Ağustos 2013; 17:00:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Cnr95

Bunun için... Twist hareketi vardır çok etkilidir... :)
Mekik hareketi kas yapar fakat yağları yakmaz....
Karın yağları için en iyisi koşu - hızlı yürüyüş - twisttir...

aynen katılıyorum

722 Mesaj
1 Ağustos 2013; 17:02:44 

tivist mivist bunlar fasa fiso. yürüyün yürüyün yürüyün yürüyün yürüyün yürüyün...

223 Mesaj
7 Eylül 2013; 19:26:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Abbas The Traveler

tivist mivist bunlar fasa fiso. yürüyün yürüyün yürüyün yürüyün yürüyün yürüyün...

Aynen öyle...

http://droidjam.com

350 Mesaj
7 Eylül 2013; 19:27:18 

alıcaksın 2 adet dambıl. bi sağa bi sola. 100x4 2 ay yaptınmı yanlar 0 yağ.

çay var içersen, ben var seversen..
iPhone 4S / Lenovo Z500 / Kymco Peoples 200 Lacivert

471 Mesaj
15 Mayıs 2014; 15:21:43 

twister gayet etkili bir araç ama asıl sorun iradeli bir şekilde düzenli kullanmaktan geçiyor.

Bu mesajda bahsedilenler: UFUK*

Taşınabilir şarj cihazı powerbank

51 Mesaj
15 Mayıs 2014; 15:45:19 

Gencler boyum 1.80 kilom 68.5 zayifim ama yan yaglarim ve gobegim var daha kilo vermek istemiyorum napmaliyim yardim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pgamer -- 15 Mayıs 2014; 15:45:52 >

eski hesabı tornavida123

2404 Mesaj
6 Haziran 2014; 21:29:57 

quote:

Orijinalden alıntı: pgamer

Gencler boyum 1.80 kilom 68.5 zayifim ama yan yaglarim ve gobegim var daha kilo vermek istemiyorum napmaliyim yardim

Dostum o boya o kilo gollum gibi olmuş olman lazım. Bence lipo yaptırt. Ben lipo+abdominoplasti+jinekomasti yaptırttım çok memnunum.

1 Mesaj
26 Haziran 2014; 15:35:34 

gezinirken rasladım buda baya iyimiş :D
http://www.zayiflamayon...i-hizli-eritme-yollari/

En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git kısık ateşte eritebilirsin cnryldz - 21 Temmuz 2010; 17:55:38 -6
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Göbek yan yağlarını en kolay ve hızlı eritmenin yolu?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266