Şimdi Ara

Kuveyt türk hesap işletim ücreti almayacakmış!!! (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
791
Cevap
18
Favori
76.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altın hesabı kullanan varmı acaba. Hesaptan hesaba gram yollayabiliyormuyuz ?
  • dh5959 D kullanıcısına yanıt
    evet altın havalesi yapabiliyorsun.
  • ben 2011 yılından bu yana iki hesabınıda kullanıyorum

ALTIN- TL - DÖVİZ

hiçbirinden ne bir kesinti nede bir transfer ücreti alınmıyor. Diğerlerinin hepsi sömürürken bu adamlarda kuruş ücret almıyorlar.
  • seninbankan uygulaması da herhangi ücret kesintisi yapmıyor.
  • Garanti maaş müşterisi olmama rağmen bi keresinde karambole getirip hesap işletim ücreti kestiği evlat acısı gibi koydu bana

O günden beri maaşım yatar yatmaz nakiti garanti ATM den çekip Kuveytturk hesabıma yatırırım

Param garanti gibi üç kağıtçı bir bankada durcağına Kuveyttürkte dursun diye düşüncem var

Ha bir keresindede garantiden 50 TL eft yaptım 6 TL kesinti yaptı iycene ayar oldum garantiye

Kuvettürkün tek eksiği ATM lerinin az olması
  • 98'den beri kullanıyorum. İnşallah bozmazlar kendilerini çünkü alternatifleri kalmadı.

Hiçbir kesinti yapmadılar. 2 defa da araç kredisi çektim sorun olmadı. piyasadan 200-300 tl yüksek oldu ama kafam rahat. Bankalardan 3 gün gecikse o fark kapanırdı zaten...

edit: Tüm faturalarımı ve tüm eft işlerimi online veya cep şubesinden bedava ve çok hızlı yapıyorum. Arkadaşların dediği gibi atm sayısı az ama kırsalda sorun oluyor, istanbul'da sorun olmuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcake± -- 2 Nisan 2015; 11:58:00 >
  • Seninbankan hesabı açtırıp , istediğim her gün(altın günü olmayan özellikle) herhangi bir Kuveyttürk şubesine gidip sertifikalı İAR ya da NADİR gram altınları hesabımıza geçiyorlar mı acaba?
  • Tam olarak hatırlamıyorum ama, sanırım 2009'dan beridir (6 yıldır) Kuveyt Türk ile de çalıyşıyordum.
    Özellikle EFT ve Havalenin ücretsiz olması güzel.
    Kredi kartı da ücretsiz.

Ancak, bana sormadan-etmeden tutup aniden gold kartımı kapatıp yerine standard kart göndermişler.
    Sebebini sordum.
    Kırk dereden su getirdiler.
    Ben de kredi kartımı kendilerine bağışladım.

Sonuç: Kredi kartı sayım sadece 1 eksildi.
  • Finansbank en para en güzeli eft ücreti hesap işletim yok

• İnternet sitelerinde satılan 1 gramlık altınlardan alsak, KuvetTurk'teki altın hesabına yatırabiliyor muyuz? Yani 1 gram fiziki külçe altını alıp hesaba 1 gram altın şeklinde yatırabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

İnternet sitelerinde satılan 1 gramlık altınlardan alsak, KuvetTurk'teki altın hesabına yatırabiliyor muyuz? Yani 1 gram fiziki külçe altını alıp hesaba 1 gram altın şeklinde yatırabiliyor muyuz?

yatırılabilir.
  • En sevdiğim yönü sırf bu yüzden hesap açtım. Birikim yapacaklara tavsiye olur.aynı sonu para yatırınca paramı yemişler demezsiniz

• Piyasaya bir rakip daha geldi

http://katilimdunyasi.com/2016/01/06/albaraka-20150106/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • On yıldır kullandığım ykb worldcarddan gecen sene ve bu yıl 70 ser lira para kesilmis gecen yılki thh ne itirazım da reddedilmiş kapatmak icin yada eko karta gecirmek icin telefon 444 u arıyorum oyle bir menu yok puandan vazgectim artık kuveyturkde hesabım var kredi kartı alınır mı taksit sayısı benim icin onemli

• quote:

Orijinalden alıntı: kuralkan

On yıldır kullandığım ykb worldcarddan gecen sene ve bu yıl 70 ser lira para kesilmis gecen yılki thh ne itirazım da reddedilmiş kapatmak icin yada eko karta gecirmek icin telefon 444 u arıyorum oyle bir menu yok puandan vazgectim artık kuveyturkde hesabım var kredi kartı alınır mı taksit sayısı benim icin onemli

Ordan kredi kartı alma. Cepteteb veya Free işini görür. Aidat yok. Vadesiz hesap olarak Kuveytturk enpara cepteteb hangisi uygunsa kullanabilirsin. Ben atm yakın diye enpara kullanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuralkan K kullanıcısına yanıt
    Ben ekoya geçtim, şubeye gitmelisin. Ekoya telefon şubesinden geçirmiyorlar. Ekonun normal worldden hiçbir farkı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kuveyttürke şuara dikkat edin derim bu kara para aklama işinden dolayı uluslararası hesaplarının falan dondurulabileceği ile ilgili söylentiler var mağdur olmayın...

Kaynak:http://www.cumhuriyet.com.tr/m/haber/dunya/553682/ABD_den_Turkiye_de_6_bankaya_markaj.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abormen -- 21 Haziran 2016; 23:28:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abormen kullanıcısına yanıt
    Haberin kaynağı militan terör destekçisi bir gazete imitasyonu. O yüzden tıklama zahmetine bile girmedim... Kuveyti, kredi kartı hariç yıllardır kullanırım. Aldığım hiç bir hizmete 5 kuruş para komisyon vs. ödediğimi hatırlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuago -- 15 Ocak 2017; 13:35:7 >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.