- x
Zara'dan mülakata çağrıldım
82 Cevap45498 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

961 Mesaj
21 Temmuz 2010; 10:30:07 

2 hafta önce başvurmuştum cevahirdeki mağazaya, başvuru formunda bilinen yabancı dillere de İngilizce İleri, İtalyanca İleri, İspanyolca Orta, Hollandaca Temel düzey yazmıştım geçen pazar aramışlardı ben de staj yapıyorum gelemem demiştim, sonra da içim gitti güzel iş part time a 1000-1200 arası veriyorlarmış

bugün aklıma geldi aradım hala şansım var mı diye cuma olabilir ben haber veririm dedi bakalım hayırlsı artık. Tecrübesi olan varsa ne sorarlar ne konuşuruz neler artıdır yardımlarınızı bekliyorum.

Bir anı gidince ruh da gider...

3853 Mesaj
21 Temmuz 2010; 10:36:50 

Bence kimseyi dinleme. Git oraya ortama göre takıl.

Hiç bir bardakta dudak payı bırakmadınız bana; bir kaşık sesini bile çok gördünüz, şekersiz içerek çaylarınızı... İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine, kendi başıma zor sığıyorum bugün... Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?..

| Her gördüğümde beni salaklaştıran o imansız için büyük bir alkış istiyorum!..

961 Mesaj
21 Temmuz 2010; 10:44:19 

umarım ingilizce ispanyolca mülakat felan yaparlar da tercih sebebi olur ya of stajda da bişey yapıtıgım yok bi de zorunlu staj da degil ben boş gecmesin yaz diye yapıyım dedim bugün isterseniz hemen gelebilirsiniz dedi cumaya olur inş ya

3853 Mesaj
21 Temmuz 2010; 10:45:28 

İnşallah olur. Çalışanlarına ne kadar indirim yapıyorlarmış alışveriş için?

Hiç bir bardakta dudak payı bırakmadınız bana; bir kaşık sesini bile çok gördünüz, şekersiz içerek çaylarınızı... İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine, kendi başıma zor sığıyorum bugün... Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?..

| Her gördüğümde beni salaklaştıran o imansız için büyük bir alkış istiyorum!..

3520 Mesaj
21 Temmuz 2010; 10:46:45 

Şimdi sen aradında "hala şans var mı" diye "Elimize düştü verin asgari ücret" demesinler

Hayırlısı olsun.

///
Niyet hayr, akıbet hayr.

961 Mesaj
21 Temmuz 2010; 12:02:40 

@gereqsiz henüz bilmiyorum ama alınırsam onu ögrenirim hemen

@prokizya 1000 den aşşa verirlerse, siz kaybettiniz der, kapıyı vurur, arkama dönmez, selamsız, kızgın, başka bir yere başvurma amacıyla, hızlı adımlarla uzaklaşırım

1751 Mesaj
21 Temmuz 2010; 12:05:08 

Ben de daha önce gittim mülakata.

Pull&Bear,Bershka,Zara birkaç marka daha var İzmir Forum Bornova da onların hepsi için tek görüşmeye çağırdılar.

Sadece iyi seviyede İngilizce yi işaretlemiştim.Önceden çalılştığım yer olarak Antalya Diesel mağazasını referansla göstermiştim o yüzden çağırdılar bence

Çağırdılar,gittim mağazalarımızı tanıyor musunuz?müşteri memnuniyeti size göre nasıl olmalıdır?bir satış temsilcisi nasıl olmalıdır?gibi sorular sordular.Yanıtladım,çıktım zaten sınava da geç kalıyodum randevuya geç kaldıkları için.Bir daha çağırmadılar ama bildiğim kadarıyla 3 kere çağırıyorlar ve 3.mülakatda yabancı dil için sorular soruyorlar.

Ayrıca ispanyolcan olması çok büyük avantaj

Son olarak:Sakın geç kalma 1 dk geç kaldı diye arkadaşımı görüşmeye almamışlar

Seviyenizi koruyamıyorsanız lütfen benimle muhattap olmayın.
İmzamı sebep belirtmeden defalarca silen yöneticilere de tekrar teşekkürler.

2280 Mesaj
21 Temmuz 2010; 12:06:43 

boylu poslu birisin, yakışırsın oraya. Hadi bakalım hakkında hayırlısı

| Canon Eos 600D + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II + EF 50mm f/1.8 II + EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II + Yongnuo 480 II Flash | Fotoğraflar için tıklayınız
Diziler: | Chuck | Fringe | Person of Interest | The Big Bang Theory | Dexter | The Walking Dead | Alcatraz | Merlin | Doctor Who | Torchwood | The IT Crowd
Saçmasapan bir hayatın içinde, Saçmasapan kişilerle, Saçmasapan fikirleri, Saçmasapan düşünceleri, Saçmasapan bir şekilde, Saçmasapan konuşarak, Saçmasapanlaşmaya devam ediyoruz...

3520 Mesaj
21 Temmuz 2010; 12:59:21 

quote:

Orijinalden alıntı: B.S.S.

boylu poslu birisin, yakışırsın oraya. Hadi bakalım hakkında hayırlısı

Tüh Drizz'i ben görmedim kaçırmışım.

Bir buluşma yapıp çağırmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prokizya -- 21 Temmuz 2010; 13:02:36 >

595 Mesaj
21 Temmuz 2010; 13:22:22 

Berskha'da kardeşim çalışıyor Zara'da çalışanlar bir garip diyor anlarsınız işte
Geçen Zara'ya gittim forum İstanbuldakine,gömlek alacaktım sanki erkeklere değil de Artolara yapmışlar
@BSS

Büyük dinimiz çalışmayanın insanlıkla hiç ilgisi olmadığını bildiriyor. Bazı kimseler çağdaş olmayı kâfir olmak sayıyorlar. Asıl küfür onların bu zannıdır. Bu yanlış tefsiri yapanların maksadı İslâmların kâfirlere esir olmasını istemek değil de nedir? Her sarıklıyı hoca sanmayın, hoca olmak sarıkla değil, dimağladır.

2431 Mesaj
21 Temmuz 2010; 13:25:55 

Ben de Zara sandım yav. Bu zara başka zara galiba.

أصلينده بوتون حياتيميز شرفلى بر آولوم إيچيندر
ميليونلرجه إينسانين تكبير سسلرى أشليغينده أبدى إستراتگاحينه آوغورلنير إيكن بو سوز كلدى أقليمه
بن شرفلى بر آولومون نه ديمك آولدوغونى آنين جنازسينده آوغرنديم نجمالدين أربكان إننديغى كيبى يشادى

595 Mesaj
21 Temmuz 2010; 13:32:13 

quote:

Orijinalden alıntı: etusch

Ben de Zara sandım yav. Bu zara başka zara galiba.

Hatta bu Zara'nın sahibnini Sivas Zara'lı olduğunu sananlar varmış
İspanyol markası,dünyanın en büyük tekstil markalarından İnditex'in çatısı altında bu firmalar

Büyük dinimiz çalışmayanın insanlıkla hiç ilgisi olmadığını bildiriyor. Bazı kimseler çağdaş olmayı kâfir olmak sayıyorlar. Asıl küfür onların bu zannıdır. Bu yanlış tefsiri yapanların maksadı İslâmların kâfirlere esir olmasını istemek değil de nedir? Her sarıklıyı hoca sanmayın, hoca olmak sarıkla değil, dimağladır.

2431 Mesaj
21 Temmuz 2010; 13:38:55 

ميليونلرجه إينسانين تكبير سسلرى أشليغينده أبدى إستراتگاحينه آوغورلنير إيكن بو سوز كلدى أقليمه
بن شرفلى بر آولومون نه ديمك آولدوغونى آنين جنازسينده آوغرنديم نجمالدين أربكان إننديغى كيبى يشادى

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Temmuz 2010; 13:46:26 

İnşallah koparırsın.
seni seviyorum

2280 Mesaj
21 Temmuz 2010; 16:02:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Prokizya

Tüh Drizz'i ben görmedim kaçırmışım.

Bir buluşma yapıp çağırmak lazım

bende görmedim sadece forumda söylentiler var. Uzun boylu, sarışın bomba bir hatunmuş
kaçırdın abi göremedin kızı

| Canon Eos 600D + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II + EF 50mm f/1.8 II + EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II + Yongnuo 480 II Flash | Fotoğraflar için tıklayınız
Diziler: | Chuck | Fringe | Person of Interest | The Big Bang Theory | Dexter | The Walking Dead | Alcatraz | Merlin | Doctor Who | Torchwood | The IT Crowd
Saçmasapan bir hayatın içinde, Saçmasapan kişilerle, Saçmasapan fikirleri, Saçmasapan düşünceleri, Saçmasapan bir şekilde, Saçmasapan konuşarak, Saçmasapanlaşmaya devam ediyoruz...

961 Mesaj
21 Temmuz 2010; 16:59:01 

@Grimmjow JeagerJaques Tavsiyeler için teşekkürler şu an aramalarını bekliyorum bugün haber ederim tekrar demişti

@B.S.S. Teşekkürler

@Prokizya İstanbul buluşmalarına gelebilirim ama foto çekmek yok sonra forumda olay oluyorum

@*ORION* ev arkadaşım da bershka'da calısıyor, cocuk part time diye girdi full timelardan fazla calısıyor. Haftada yaklasık 50 saat

@etusch

@chakra mәn dә seni sevirem

@B.S.S.

2280 Mesaj
21 Temmuz 2010; 17:36:39 

ilk fırsatta bi ist buluşması yapmak gerek

9022 Mesaj
21 Temmuz 2010; 17:38:29 

şişli cevahir bana çok yakın arada sırada uğrarım yanına drizim üçlü prizim

onun gücü bu diyarları aşar /Matrix system msi z87 gaming-i7 4770k-2x4 corsair pro 2133-silverstone 1000watt-Gtx 980 beni çağırıyor/
Alem Bakar Neo Akar

961 Mesaj
21 Temmuz 2010; 18:55:18 

@B.S.S Player olur

@demirçibu işi bi alıyım beklerim

2280 Mesaj
21 Temmuz 2010; 19:32:44 

tamam oldu o zaman biz kalkalım

961 Mesaj
24 Temmuz 2010; 17:58:58 

zaradan haber bekliyodum cuma ararız demişlerdi aramadılar ben de yalan oldu iş diyordum şimdi tekrar aradılar massimo dutti ye cagırıyorlar pazartesi görüşme var hayırlısı

595 Mesaj
24 Temmuz 2010; 18:09:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Drizz

zaradan haber bekliyodum cuma ararız demişlerdi aramadılar ben de yalan oldu iş diyordum şimdi tekrar aradılar massimo dutti ye cagırıyorlar pazartesi görüşme var hayırlısı

İnşallah olur,hayırlısı olsun üni mezunuysan ve ingilizcen de fena değilse mertebe de atlarsın,müdür filan olursun,haydin bakalım hayırlısı...

2280 Mesaj
24 Temmuz 2010; 18:11:40 

dutti furutti hadi kolay gessiin bağlıım

961 Mesaj
24 Temmuz 2010; 18:13:59 

sagol pri hayır mezun değilim part time olaraktan başvurdum ingilizce ve italyanca iyi birazda ispanyolca var bakalım bunlar artı olur umarım

961 Mesaj
24 Temmuz 2010; 18:16:09 

bss tutti furutti de hangi mevyeyi daha çok seviyodun

595 Mesaj
24 Temmuz 2010; 18:18:05 

quote:

sagol pri hayır mezun değilim part time olaraktan başvurdum ingilizce ve italyanca iyi birazda ispanyolca var bakalım bunlar artı olur umarım

İspanyolca da varsa çok iyi vallahi :D
Bağırsak Solucanı Selami sen yine azıttın mı len!

2280 Mesaj
24 Temmuz 2010; 18:19:27 

quote:

bss tutti furutti de hangi mevyeyi daha çok seviyodun

hepsinin ayrı bi güzelliği var

@yafru hemstır
Nabayım adam dutti muttili biş iyazınca tutamadım kendimi

961 Mesaj
24 Temmuz 2010; 18:28:36 

ispanyolca var da cok süper değil ama orda mülakatı idare ederim sempatik görünecek kadar yeter

2335 Mesaj
24 Temmuz 2010; 18:30:06 

Zara iyidir. Sakarya Fırat'ta Çalın davulları söylüyor ki öffffff

Ben Türküm!

961 Mesaj
24 Temmuz 2010; 18:50:55 

mülakatta zeytin yağlı yiyemem amman söyletiyorlarmış

zeytin yaaağlı yiyemem amaaan
astalavista diyemem amaaaaaaan

2335 Mesaj
24 Temmuz 2010; 18:53:20 

Zara - mülakat ve İspanyolca bağlantısı haaaa.... Kurnaaaaazzz

Ben Türküm!

1816 Mesaj
24 Temmuz 2010; 19:00:08 

parttime a 1000 çok iyimiş ya, migrosta 5 yıl önce 350 lira alıyodum

4 dil biliyorsan sana başka işlerde olabilir. Özellikle okuduğun meslekte ileriye dönük çalışan olarak parttime çalışabilirsin.

Adam gibi adam Machete Sağlam!

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Temmuz 2010; 23:04:45 

quote:

massimo dutti iyidir. ancak o olmazsa albertino paulo tardelli'yi önerirlerse onu da değerlendir.
arkandayım

961 Mesaj
25 Temmuz 2010; 15:44:33 

chakra

bugün stradivariusdan aradılar yarın bi de ona gidicem

3520 Mesaj
25 Temmuz 2010; 15:55:53 

Driz ne o kapıların hepsi birden açılmış

///
Niyet hayr, akıbet hayr.

595 Mesaj
25 Temmuz 2010; 16:18:53 

Beni de Hollywood'dan çağırdılar,ben gitmedim

961 Mesaj
25 Temmuz 2010; 18:30:22 

prokizya valla hiç bi yerden aramadılar diyordum birden talep arttı, herhalde forumu okudular, uzun boylu sarısın olayı

ori iyi yapmıssın çok uzak diyorlar hollywooda, 4 akbil

2280 Mesaj
25 Temmuz 2010; 19:15:07 

idriiiiiz, gel seni bizim ingilizce dershanesine alak. Ön resepsiyona gelenlere eğitimi anlatacak şöle güzel hatunlara ihtiyaç var

ilk ay 750 tele veririk, sabah 10 akşam 8 buçuğa kadar çalışacan benlen h.içi izin yapcan, ilk aydan sonra bişiler yaparık sana

961 Mesaj
26 Temmuz 2010; 10:45:34 

quote:

idriiiiiz, gel seni bizim ingilizce dershanesine alak. Ön resepsiyona gelenlere eğitimi anlatacak şöle güzel hatunlara ihtiyaç var

ilk ay 750 tele veririk, sabah 10 akşam 8 buçuğa kadar çalışacan benlen h.içi izin yapcan, ilk aydan sonra bişiler yaparık sana

no no no almayım, başkası alsın

2280 Mesaj
26 Temmuz 2010; 13:58:11 

quote:

no no no almayım, başkası alsın

korkma yaw maaş olarak didim

595 Mesaj
26 Temmuz 2010; 14:09:02 

quote:

prokizya valla hiç bi yerden aramadılar diyordum birden talep arttı, herhalde forumu okudular, uzun boylu sarısın olayı

ori iyi yapmıssın çok uzak diyorlar hollywooda, 4 akbil

400 lira+akbil dediler
beni sevdiğimden ettiler
suratıma faça attı kara kediler

İSMAİL YK

595 Mesaj
26 Temmuz 2010; 14:11:50 

quote:

korkma yaw maaş olarak didim

Sigorta olarak Kuşadası
strangepassenger.gif

961 Mesaj
26 Temmuz 2010; 18:35:06 

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

400 lira+akbil dediler
beni sevdiğimden ettiler
suratıma faça attı kara kediler

İSMAİL YK

İsmail yk foreva

153 Mesaj
31 Temmuz 2010; 2:56:20 

mağaza müdürlerinin maaşları ne kadar acaba, bi bilgisi olan var mıdır ?

psn: sgulerer

0 Mesaj
12 Temmuz 2011; 17:20:54 

ben de mülakata çağrıldım arkadaşlar yeni üye olduğum için sanırım konu başlığı açamadım ama yarın mülakatım, neler soruyorlar nelere dikkat etmek gerekiyor?

2431 Mesaj
13 Temmuz 2011; 0:33:08 

iDriz girdi mi acabay malum şirkete ?

0 Mesaj
13 Temmuz 2011; 20:17:44 

bugün 2. mülakata gittim geçersem iş teklifinde bulunacaklarmış.ama önce 2 ay eğitim varmış.satış danışmanlığı çin 2 ay eğitim çok değil mi :S

0 Mesaj
2 Ocak 2012; 10:56:27 

mrb arkadaşlar foruma yeni giriyorum. okudum yazılanları biraz.. zara section manager pozisyonu için tel mülakatı yapıldı olumlu olursa görüşmeye çağıracağız dediler. maaş hakkında çok şey yazılmış.. mülakata girenler de sonuçları yazmamışlar :( iyi maaş veriyorlar ondan eminim de nekadar merak ediyorum:( bilen varsa yazaiblirmi ya da pm de gönderebilir.

0 Mesaj
12 Ocak 2012; 21:37:04 

yok mu son zamanda inditex e kabul edilen , süreçle ilgili bilgi vercek olan :(

maaş söylenildiği gibi 3000-3500 falan mı? fazla gibi geldi bana. buna primler , performans primleri falan filan.. dahildir gibi geldi bana

0 Mesaj
14 Ocak 2012; 17:04:06 

arkadaşlar ben yakın zamanda zara inditex grubuna dahil edildim. section manager olarak teklif aldım. kesinlikle torpil olduğunu düşünmüyorum. gerçekten bir şeyi istiyorsanız ve kendinize güveniyorsanız karşı tarafta bunu hissediyor. benim süreç çok çabuk ilerledi iki günde bir görüşmeye gittim diyebilirim. telefonla birlikte toplam 4 mülakat oldu. 4. süde teklifti. Telefon mülakatı sonrası ertesi gün yüzyüze görüşmeye çağrıldım. Ertesi gün olumlu cevap aldım. İşe başvuktan sonra forumları okudum. genellikle geri dönülmemesinden şikayetçi herkes. tabi zor bir durum hak veriyorum. ama olumlu olanlara açık pozisyon varsa hemen geri dönüyorlar sanırım. ayrıca inditexe başvuru çok fazla görüşme için beklerken kaç kişi arıyor tahmin edemezsiniz telefonlar susmuyor resmen. herkese zamanında dönmeleri zor olabilir. sonuçta insan kaynakları olarak sacede işe alım yapmıyorlar mevcut mağaza içi kordinasyonu da sağlıyorlar dolayısıyla iş yükü cidden ağır. benim mülakatlarımdaki kişiler oldukça profesyoneldi en azından bana denk gelenler öyleydi. Maaş olarak 5000'e yakın ama net 4500 civarı. tatmin edici ama bana verilen yer için yeni düzen kurmam gerekli ev kirası, ulaşım aidat derken baya masraf çıktı o yüzden kabul etmedim.maaş bence bu işe az bile zaten yarısı yine inditexe gidecek sezondan giyinmek zorundasın ve sadece yüzde on indirim var.keşke evime yakın olsaydı en azından denerdim ama kısmet değilmiş

0 Mesaj
14 Ocak 2012; 20:44:59 

ılovesnow çok teşekkür ederim. bende tel mülakatından 1 hafta sonra arandım ve 1. görüşme olan toplu görüşmeye gittim. aynı gün olumlu diye aradılar. 2gün sonrasına yani 12sindeperşembe günü ik ile birebir görüşmeye gittim. umarım o da olumludur. son görüşmem kaldı. gerçekten (herkes gibi) çok istiyorum. yöneticilik pozisyonu olduğu için uzun süre çalışırsam çok güzel bir referans olacak bana. 3.görüşme için de mi hemen arandın? hangi mağaza için teklif almıştın?

0 Mesaj
14 Ocak 2012; 20:49:18 

birde çok sıkıştırdılar ama hepsini mantıklı şekilde cevapladım. işi çok isityorum gerçekten umarım yansıtmışımdır. ingilizce sorularda çok kısa cvplar verdim :( umarım ondan dolayı elenmemm :((

0 Mesaj
15 Ocak 2012; 0:50:16 

evet hemen arandım

0 Mesaj
15 Ocak 2012; 1:06:11 

ingilizceye takılma bence bende bir iki kelimeyi yanlış söyledim birşey olmadı zaten 5 dakka konuştum. önerilen mağaza beylikdüzünde

0 Mesaj
15 Ocak 2012; 8:30:02