- x
Opel Astra Classic III Essentia Konfor Paketi Almayı Düşünüyorum
8 Cevap10881 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

15 Mesaj
20 Temmuz 2010; 17:27:19 

Merhabalar,

Şuan aklımda "Opel Astra Classic III Essentia Konfor Paketi" var. Kullanan arkadaşlar veya sahibi olanlar görüşlerini yazarsa sevinirim.

Opel'in sitesinde 32.680 TL diyor. Max. 32-33.000 verebilirim...

- 1.6 16V (115 HP) Manuel olanını düşünüyorum. Arabanın seriliği nasıl, şehir içi ne kadar yakar, rodaj süresini geçince yakıtta azalma oluyor mu, yedek parçaları pahalı mı ve TR de servis ağı nasıl, bakımları ort. kaç TL oluyor? Bu gibi detayları verirseniz memnum olurum. Alırken kafamda soru işareti olmaz.

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xRayx -- 22 Temmuz 2010; 1:23:27 >

Renault Megane HB 1.6 115 Exp ( Duman Gri )

15 Mesaj
21 Temmuz 2010; 16:48:37 

Araba burda arkadaşlar, yorumları bekliyorum...

http://www.opel.com.tr/...dosemeler-modeller.html

15 Mesaj
22 Temmuz 2010; 20:26:55 

Fikir sahibi yok mu ? Araba iyi mi kötü mü anlasak alıcaz ama...

65 Mesaj
23 Temmuz 2010; 10:46:02 

benim var bu arabadan. 15 aydır kullanıyorum araba iyi gayet hoş ancak süspansiyonları sert o yüzden konfor az yolu hissedersin. bence siyah alma lpg li olsun Allah kaza bela vermesin

15 Mesaj
23 Temmuz 2010; 15:57:56 

quote:

Orijinalden alıntı: hilmisonererdogan

benim var bu arabadan. 15 aydır kullanıyorum araba iyi gayet hoş ancak süspansiyonları sert o yüzden konfor az yolu hissedersin. bence siyah alma lpg li olsun Allah kaza bela vermesin

Yorumunuz için teşekkür ederim, aklımda şimşek gri var.

Allah size de kaza bela vermesin.

153 Mesaj
31 Temmuz 2010; 20:17:51 

aynısından ben neskara sipariş werdim.hafta içi kapıda olacak hayırlısı ile.konfor paketi.1.3 diesel araçlar herzaman yakıt konusunda üstündür. tabi çekiş gücü vs benzinlilerle karşılaştırılamaz ama CDTI larda turbo motor mevcut we 2010 modellerinde 260 ibre war + 6 ileri wites mewcut. kullandıktan sonra da detaylı olarak açıklamalarını yaparım.ama memnun kalacağımdan eminim..

psn id: fthtgr

541 Mesaj
2 Ağustos 2010; 0:47:50 

quote:

Orijinalden alıntı: zidnok

aynısından ben neskara sipariş werdim.hafta içi kapıda olacak hayırlısı ile.konfor paketi.1.3 diesel araçlar herzaman yakıt konusunda üstündür. tabi çekiş gücü vs benzinlilerle karşılaştırılamaz ama CDTI larda turbo motor mevcut we 2010 modellerinde 260 ibre war + 6 ileri wites mewcut. kullandıktan sonra da detaylı olarak açıklamalarını yaparım.ama memnun kalacağımdan eminim..

öncelikle kazasız kullanmanız dileğiyle hayırlı olsun.
ne kadar verdiniz indirim ve hediye verdiler mi ne renk birde hangi neskardan aldınız(yalova yolu-izmir yolu) çok sordum galiba.

2011 Opel ASTRA Classic III HB BEYAZ
wir leben autos

9 Mesaj
3 Ağustos 2010; 0:07:52 

arkadaşlar merhaba ben forumu uzun süredir takib ediyorum ama üye olmak yeni nasip oldu bende bu gün itibari ile Astra III komfor paketli aldım 1.4 16 v 90hp ilk izlenimim oldukça iyi araç dediğiniz gibi 32680 indirimli fiyatı ben gedizlerden aldım 32000 TL ekstra paspas ve ilk yardım seti hediye ettiler ayrıca 1. derece boya motor döşeme koruma ve kaplama ayrıca camlara lumar güvenlik flimi ve 2. derece renkli film yaptırdım bu pakete de 450 tl ödedim. araçla ilğili olumlu olumsuz çok yorum var ancak şunu biliyorum 3-5 au önce bu seride fiyatlar 36000 di kampanya dönemi diye düştü ve bu sınıfta ta sıfır araçlar arasında en donanımlı olan araçlardan biri 1-2 güne kadar Allah kısmet ederse resimleri atıcam sizlerde atarsanız sevinirim Saygılar.

Hayat Asla Sahnelenemeyecek Bir Oyunun Sonsuz Tekrarından İbarettir.

95 Mesaj
12 Ağustos 2010; 12:05:59 

Ghost2986 arkadaşım hayırlı olsun.bende şu aralar senin modellden almayı düşünüyorum.fikir ve görüşlerini bekliyorum ha bide fotolarıda

Samsung B 652,Yamaha 765, Seul Hiremco X3,Panasonic EH-58 dvd kaydedici,front: Dali AXS-8000, center: def tech clr-2500, rear:kenwood, sub: jamo sub 200,DELL inspiron 6400
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Modellere Özel Forumlar » Astra » Opel Astra Classic III Essentia Konfor Paketi Almayı Düşünüyorum
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266