- x
aylık 30 tl ye hangi tarife+paketler avantajlı olur?
4 Cevap914 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3580 Mesaj
20 Temmuz 2010; 15:19:21 

[font="Comic Sans MS"]Vodafonea geçmeyi düşünüyorum. Şu an için aveada aylık 30 tl yükleyerek konuşma, mesajlaşma ve internet ihtiyacımı gideriyorum. Bir iki durum oldu memnun kalmadığım, o yüzden vodafoneu denemek istiyorum. Tarifelere şöyle bir göz attım ve bir iki tanesi uygun gibi. 25 yaş altıyım ama yakında bu durum kalkacak. O yüzden cep özgür tarifesini düşünmüyorum. Sık konuştuğum kişileri de bu tarifeye geçirmeyi planlıyorum ama dışarıyı aradığımda da çok kazık olmasın :S. Vodafone hakkında genel olarak memnun kalınan veya kalınmayan noktaları da belirterek tavsiye verirseniz daha iyi olacağı kanısındayım.

DEAD PiXELS

3580 Mesaj
20 Temmuz 2010; 15:29:40 

[font="Comic Sans MS"]Bu arada şöyle bir durum var:

A ve B tarifeleri olsun ve bu tarifelerden ikişer hat var. A tarifesindekiler birbiri arasında çok avantajlı konuşmalı, mesajlaşma ve internet ihtiyacını giderebilmelidir. A tarifesi B tarifesini aradığında da avantajlı görüşme beklemektedir. Fakat B tarifesi hattını az bir miktar tl yükleyerek açık tutmaktadır. Bu A ve B tarifeleri vodafoneda ne olabilir? sınav sorusu gibi oldu biraz kusura bakmayın.

DEAD PiXELS

3831 Mesaj
20 Temmuz 2010; 15:32:42 

faturalı düşünüyorsan
1.cepavantajmini tarifesi heryöne 150 dakika : 15 tl
aylık sınırsız internet(100 mb s kadar sınırsız hız sonrası edge hızında) 7,99 tl
heryöne midi sms paketi aylık 500 sms heryöne: 6 tl (az sms gönderirim diyorsan heryöne 50 sms 3 tllik pakette mevcut)
telsiz ruhsat aylık 1,02 tl
toplam fatura 30,01 tl

2..cepavantajmini heryöne tarifesi heryöne 200 dakika : 20 tl
aylık sınırsız internet(100 mb a kadar sınırsız hız sonrası edge hızında) 7,99 tl
heryöne midi sms paketi aylık 500 sms heryöne: 6 tl (az sms gönderirim diyorsan heryöne 50 sms 3 tllik pakette mevcut)
toplam fatura 35,01 tl
Kampanya:Bu tarifeye diğer operatörden hattını taşıyana ilk 3 ay boyunca 200er dakika olmak üzere toplam 600 dakika heryöne hediye....

Ayrıntılar
http://www.vodafone.com...er/yeni-cep-avantaj.php

Bunun dışında kamu çalışanı isen uygun tarifelerde mevcut...
http://www.vodafone.com...feler/cep-kamu-1000.php

4915 Mesaj
20 Temmuz 2010; 16:41:27 

FATURASIZ Cep Fly tarifesini ya da Cep öğrenci tarifesini incelemeni öneriyorum.

NOT: Linkleri verecektim ama Vodafone sitesi çalışmıyor şu anda. Açmıyor benim bilgisayar. Bir ara sen açabilirsen bakabilirsin.

www.vodafone.com.tr

3580 Mesaj
20 Temmuz 2010; 16:42:30 

quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

faturalı düşünüyorsan
1.cepavantajmini tarifesi heryöne 150 dakika : 15 tl
aylık sınırsız internet(100 mb s kadar sınırsız hız sonrası edge hızında) 7,99 tl
toplam fatura 30,01 tl

2..cepavantajmini heryöne tarifesi heryöne 200 dakika : 20 tl
aylık sınırsız internet(100 mb a kadar sınırsız hız sonrası edge hızında) 7,99 tl
toplam fatura 35,01 tl
Kampanya:Bu tarifeye diğer operatörden hattını taşıyana ilk 3 ay boyunca 200er dakika olmak üzere toplam 600 dakika heryöne hediye....

Ayrıntılar
http://www.vodafone.com...er/yeni-cep-avantaj.php

Bunun dışında kamu çalışanı isen uygun tarifelerde mevcut...
http://www.vodafone.com...feler/cep-kamu-1000.php

[font="Comic Sans MS"] Bunlar da güzelmiş aslında ama askerlik durumu olduğu için şimdilik faturalı olayına girmek istemiyorum :S 100 mb internet ve 500 sms faturasızlar için de var ve çok uygun benim için [/font]

DEAD PiXELS
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Vodafone » aylık 30 tl ye hangi tarife+paketler avantajlı olur?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266