Şimdi Ara

AURİS Mİ MAZDA 3 MÜ (2011)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
14.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar 2011 her ikisi de 2011 ve otomatik vites olmak üzere mazda 3 mü yoksa auris mi.. bir yardım edin arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozdemr -- 19 Temmuz 2010; 17:22:35 >

• Mazda en az toyota kadar sorunsuz, bulunduğum yerde servisi olsa kesinlikle mazda3 dizel alırdım. Tipi çok hoş bence..
  • mazda daha doğru tercih olur eger uzun yıllar kullanıcam derseniz auris te fena değil ama tip bakımından mazda 3 süperrrr
  • cevaplarınız için teşekkürler.. ben en az 7-8 yıl kullanacağım arabayı ve sağlam olsun sorunsuz olsun 2. el piyasası o yıllarda bile devam edebiliyor olsun istiyorum. şıklıkta mazda evet ama aralarında 3-4 bin lira var ve servisi de düşünmek gerek sanırım. sizce hala mazda mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozdemr -- 22 Temmuz 2010; 10:59:36 >
  • ikinci eli düşünüceksen toyota :) herzaman 3 adım önde mazdadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: labirentalist

cevaplarınız için teşekkürler.. ben en az 7-8 yıl kullanacağım arabayı ve sağlam olsun sorunsuz olsun 2. el piyasası o yıllarda bile devam edebiliyor olsun istiyorum. şıklıkta mazda evet ama aralarında 3-4 bin lira var ve servisi de düşünmek gerek sanırım. sizce hala mazda mıdır?

Bence :
    - "ben en az 7-8 yıl kullanacağım arabayı" - Mazda
    - "sağlam olsun sorunsuz olsun" - İkisi de bu tanıma uygun
    - "2. el piyasası" - Toyota
    - "servisi de düşünmek gerek" - Toyota

--------------------------------------------------------------------------------------------------
  • yani, tooo-yo-toyo-ta...
  • yine mazda kaybetti, ama kaybetmesinin tek nedeni ülkemizde mazda nın iyi yönetilememesi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profurio

yine mazda kaybetti, ama kaybetmesinin tek nedeni ülkemizde mazda nın iyi yönetilememesi bence.

+1

Dünyanın en az sorun çıkaran markalar istatistiklerinde en başta iken, ülkemizde bu durumda olması çok kötü.
    Umarım zamanlar ülkemizdeki algı problemi düzelir.
  • mazdalar artik opan tarafindan dagitilmiyor mu turkiyede? mermerler donemi bitti diye biliyorum. opel neyse mazda da o artik?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapya

mazdalar artik opan tarafindan dagitilmiyor mu turkiyede? mermerler donemi bitti diye biliyorum. opel neyse mazda da o artik?

geçen bir bayisine gittiğimde daha önce disbiritörlüğünü yapan mermerlerin kar manyaklığı ve kazıkçılığı nedeniyle sözleşmesinin feshedildiği söylendi. şu an türkiyede bir disbiritörü yokmuş...ilginç...
  • Şahsuvaroğlu diye biliyorum...
  • Arkadaşlar , aynı soruyu bende kendime sordum ve Mazda 3 hb de karar kılarak bi tane aldım. Daha önceden de 1992 model Mazda 323 kullanmış biri olarak aracın kalitesine ve donanımına olan güvenim diğer honda ve toyota gibi japonlara olduğu gibi tamdı ve bence mazda 3 ün malzeme kalitesi auristen daha iyi ama auris in motoru da performansıyla öne çıkabilir yinede benim biraz da ilgilendiğim aracın sportif dış görüntüsü, yol görüşü ve yolculara sunduğu iç hacimdi, ben mazda3 hb i bu konularda daha başarılı buldum, araç gerçekten büyük ve 4 kişi için yeterli alan sunuyor üstelik birde navigasyon aksesuarı varki, içinde tv, dvd, arka kameralı park asistanı bile var , koca ekrandan izliyorsunuz park ettiğiniz yeri, auris teknik verilerine göre biraz daha güçlü ve az yakıyor görünüyor ama içi daha dar ve kasvetli geldi bana ayrıca yol görüşünüde beğendiğimi söyleyemem... Mazda böyle giderse ikinci eldede hak ettiği yeri yakın zamanda bulacak, biraz reklam eksiği var sadece ülkemizde, toyota reklam konusunda oldukça etkili buda satışlarına yansıyor doğal olarak.

• ya merak ettiğim 7 8 yıl kullanacaksan mazda diyenler var da auris 7 8 yıl dayanmaz mı hangi açıdan mazda önde oluyo burada anlamadım doğrusu...
  • Mazdanın servisi her yerde yok ve parçaları çok pahalı. Mazdanın ikinci elde pek piyasası yok. Mazda kötü değil ama Türkiyede bu durumları sebebi ile pek tercih edilmiyor ikiz kardeşi focustan daha iyi bi araç en azından motoru daha esnek. Bence auris mazda 3 ten çok çok farklı değil ama servis ve 2. el piyasası sebebi ile daha mantıklı duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: labirentalist

cevaplarınız için teşekkürler.. ben en az 7-8 yıl kullanacağım arabayı ve sağlam olsun sorunsuz olsun 2. el piyasası o yıllarda bile devam edebiliyor olsun istiyorum. şıklıkta mazda evet ama aralarında 3-4 bin lira var ve servisi de düşünmek gerek sanırım. sizce hala mazda mıdır?

Arabaya 7-8 yıl keyıfle bındıkten sonra varsın 1000 tl daha ucuza gıtsın.her ıkısıde sorunsuz ama mazda daha yakısıklı
  • ben 3 yıldır auris kullanıyorumm bence düşünme hemen al...
  • TABİKİ DE AURİS
  • ikisinide kullandım ikiside iyi araba ama mazda ağır basar bence mazda
  • auris kesinlile tek geçilecek bir araç ses yalıtımı mükemmel yakıt sarfiyatı çok hoş ön konsol emsalsiz iç hacim tatminkar perpormans süper servis her yerde var yerli üretim parca sorunu yok veeee 2nci el sorunsuz yani aurissss
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.