Şimdi Ara

Nvidia ekran kartları için GeForce 258.96 WHQL sürücüsü çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
11.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt="Nvidia ekran kartları için GeForce 258.96 WHQL sürücüsü çıktı"

GeForce GX 460 modeliyle gündemde olan Nvidia, GeForce 258.96 WHQL sürücüsünü kullanıma sundu. Beta versiyonunu bir süre önce yayımlayan Nvidia,
    Windows Hardware Quality Labs onayı alan GeForce 258.96 sürücüsünü, tavsiye ettiği en güncel sürücü olarak resmi internet sitesi üzerinden kullanıma sundu.

GeForce 6 serisinden günümüzde kadar olan mevcut tüm Nvidia ekran kartlarıyla birlikte ION serisi entegre grafik birimlerine destek sunan yeni sürücü, 3DVision Surround teknolojisiyle de uyumlu. Nvidia'dan yapılan açıklamaya göre yeni sürücü, pek çok oyun için çeşitli performans güncellemeleri içeriyor, işte o detaylar;

- Aliens vs. Predator (1920x1200 4xAA/16xAF Tessellation Açık): %11'e varan performans artışı.

- Crysis: Warhead (SLI ? 1920x1200 4xAA/16xAF Gamer): %7'ye varan performans artışı.

- H.A.W.X (SLI ? 1920x1200 4xAA/16xAF Very High): %4'e varan performans artışı.

- Just Cause 2 (SLI ? 1920x1200 4xAA/16xAF - Concrete Jungle): %10'a varan performans artışı.

- Metro 2033 (1920x1200 4xAA/16xAF Tessellation Açık): %6'ya varan performans artışı. 

- Metro 2033 (SLI ? 1920x1200 4xAA/16xAF ?Tessellation Açık): %7'ye varan performans artışı.

- S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (1920x1200 4xAA/16xAF): %10'a varan performans artışı.

- S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (SLI ? 1920x1200 4xAA/16xAF): %12'ye varan performans artışı.

- World in Conflict (SLI ? 1920x1200 4xAA/16xAF): %4'e varan performans artışı.

GeForce 258.96 WHQL sürücüsü ile performans güncellemelerine ek olarak

- PhysX yazılımı 9.10.0224 sürümüne güncelleniyor.

- HD ses sürücüsü 1.0.15.0 sürümüne (desteklenen GPU'lar için) güncelleniyor.

- Daha önce rapor edilen hatalar düzeltiliyor.

GeForce 258.96 WHQL sürücüsünün işletim sisteminizle uyumlu versiyonunu aşağıdaki linkler aracılığıyla indirebilirsiniz.

- GeForce 258.96 WHQL (Windows XP 32bit)

GeForce 258.96 WHQL (Windows XP 64bit)

GeForce 258.96 WHQL (Windows 7/Vista 32bit)

GeForce 258.96 WHQL (Windows 7/Vista 64bit)

• Ati kullanıcısı olarak Nvidia driverlarındaki performans artışına hayranım. Bir de Ati için aynı şeyi görebilsek
  • Hemen güncelliyorum yeni driver'a bakalım ne kadar performans artışı sağlıyacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Ati kullanıcısı olarak Nvidia driverlarındaki performans artışına hayranım. Bir de Ati için aynı şeyi görebilsek

Bahsettiğiniz durum 5xxx serisi için dört ay önce olmuştu hocam 10.3 ile. Söylediğiniz bundan sonrası içinse katılıyorum, ama sürücü ile nereye kadar değil mi ?.. Nvidia için sürücü geliştirmek hala güncel. Bu arada umarım yeni sürücü beklentileri karşılar.
    (İmla düzeltmesi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Process64 -- 19 Temmuz 2010; 13:54:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: brkkyk

Hemen güncelliyorum yeni driver'a bakalım ne kadar performans artışı sağlıyacak.

+1
  • 3ayda 3performans driveri geldi gtx 400 serisi için helal olsun...
    diğer kart sahipleride faydalanıyor eski kartlarınıda unutmuyor onlarada çalışma yapması hoş ve sevindirici
  • hikaye bence bunlar nezeman yeni sürücü yüklesem bir takım ssorunlar oluyor pc de
  • bir de türkçesi olsa
  • @keskinbalta, NVidia'nın sitesinden sürücü aratırken "Deutch" (Almanca) olanını seçerseniz içinde uluslararası tüm dillerin desteklendiği sürücüyü indirmek için sunacaktır. Bu sürücünün içinde Türkçe de mevcut.
  • Ben Bu Driver'ı geçen Hafta Yuklemiştim, Fan Hızlarında ve ısı değerlerinde bi enteresanlık oldu. 91 derece iken fan hızı %60'larda(alt) dolaniyor.
  • Türkçe Dili İsteyenler (Other)'i seçip Yuklesinler.
  • performans artışı bence çok saçma ilk yaptıkları driverleri iyi yapmıyolar sonra performansı artıroyoruz diye laf ediyolar performansı artırılan oyunlar çıkalı baya zaman o kadar zaman sonra oynamayan kaldımı zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: waltran

performans artışı bence çok saçma ilk yaptıkları driverleri iyi yapmıyolar sonra performansı artıroyoruz diye laf ediyolar performansı artırılan oyunlar çıkalı baya zaman o kadar zaman sonra oynamayan kaldımı zaten

Arkadaşım Bizler Bir Önceki Driver'ından Şikayetçi Değilizki? Kim Demiş İyi Yapmıyorlar Diye. Bizler Sadece Yeni Çıkardıkları Driverlardan Memnunuz.
  • Umarım GTX 295 'teki hatalar düzeltilmiştir, bu sürücüler tam destek vermiyor sanki ne performans alabiliyorum, üstüne birde problem çıkartıyor...
  • ben daha geçen 257.21 driverını indirmiştim bu ne hız nvidia.[simage][/simage]
  • arkadaşlar ben yükledim. kartım 6XXX serisi. yükleme bittikten sonra pc yi açıp kapattım sonra film indirmek için jdownloader ı açtığımda mavi ekran hatası geldi. bende tekrar 257.21 sürümüne yani eski sürümüne güncelledim pc yi açıp tekrar kapattığımda jdownloader ı açtım hata gelmedi. neden böyle olduğunu bilmiyorum ama bi sonraki driver sürmünü beklemeye karar verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: selman1435

arkadaşlar ben yükledim. kartım 6XXX serisi. yükleme bittikten sonra pc yi açıp kapattım sonra film indirmek için jdownloader ı açtığımda mavi ekran hatası geldi. bende tekrar 257.21 sürümüne yani eski sürümüne güncelledim pc yi açıp tekrar kapattığımda jdownloader ı açtım hata gelmedi. neden böyle olduğunu bilmiyorum ama bi sonraki driver sürmünü beklemeye karar verdim

1 kere olup döndüyseniz geri tebrik etmek lazım sizidenedinizmi 4-5 kere ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selman1435

arkadaşlar ben yükledim. kartım 6XXX serisi. yükleme bittikten sonra pc yi açıp kapattım sonra film indirmek için jdownloader ı açtığımda mavi ekran hatası geldi. bende tekrar 257.21 sürümüne yani eski sürümüne güncelledim pc yi açıp tekrar kapattığımda jdownloader ı açtım hata gelmedi. neden böyle olduğunu bilmiyorum ama bi sonraki driver sürmünü beklemeye karar verdim

2xx.xx ailesi tam olarak GTX 4XX serisi dışındaki kartlara optimize edilmemiştir, o sebebiyetle bu tür problemlerin çıkması çok doğal...
  • ben diyorum iyi yapmıyolar diye madem iyi yapıyolar neden eski driverler yenisi kadar performans vermiyor demekki birşeyler eksik sonradan reklamını yapmak için iyi driver çıkarıyor işte besbelli
  • quote:

Orijinalden alıntı: KANUNI61

hikaye bence bunlar nezeman yeni sürücü yüklesem bir takım ssorunlar oluyor pc de

üstad konustu dagılalım bence kimse de cekmesin

waltran saka mısın adamlar ugrasıp iyisini cıkartıyorlar,oyunlar ve ekran kartları cıktıkca sürücüler de güncelleniyor haliyle, atide de öyle nvidada da öyle eski driver mi daha fazla performans vericek?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.