Şimdi Ara

[IV][EFLC]Simple Native Trainer v6.0 Detaylı Anlatım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
3
Favori
31.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tumble -- 14 Temmuz 2011; 23:16:32 >

• İyiymiş ama senaryoyu bitirdikden sonra tranier hile filan kullancam.
  • Bekle bekle kayıtlı bölümler niye siliniyo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtkisizEtken

Bekle bekle kayıtlı bölümler niye siliniyo ?

Bilmiyorum bende silindi ama yedege alıp kurduktan sonra tekrar atarsan düzelebilir.(Düzelmeyedebilir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metallica!_

quote:

Orijinalden alıntı: EtkisizEtken

Bekle bekle kayıtlı bölümler niye siliniyo ?

Bilmiyorum bende silindi ama yedege alıp kurduktan sonra tekrar atarsan düzelebilir.(Düzelmeyedebilir)

Oladabilir olmayadabilir.
  • Çok güzel bir trainer,çok kullanışlı kısayolları var kesinlikle denemelisiniz.Ü ile araç speed-up yapması müthiş
  • tam oyun yüklenirken oyundan atıyor Yarın başka bilgisayrda denicem .
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem188

tam oyun yüklenirken oyundan atıyor Yarın başka bilgisayrda denicem .

Dediklerimi tam anlamıyla yaptıysanız atmaması lazım.
  • Save dosyalarımı silmesi acayip moralimi bozdu. Of bir daha nereden bulucam ben o dosyayı ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orbited

Save dosyalarımı silmesi acayip moralimi bozdu. Of bir daha nereden bulucam ben o dosyayı ya?

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=390264

Fakat bunların XLive dosyaları yok. XLiveless kullanarak halledebilirsin.

http://public.sannybuilder.com/GTA4/xliveless-0.999b7.rar

• Çok teşekkür ederim ama anlayamadım XLive ne demek? Normal atsam çalışmaz mı? Ben bu save dosyalarıyla trainer'ı aynı anda kullanabilir miyim?
  • nasıl siliniyor?Ben de kullanıyordum bu hileyi ama silinmiyordu, fakat ben xliveless yerine başka birşey kullanıyordum,bulursam linki yollarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1 HiT u DowN

nasıl siliniyor?Ben de kullanıyordum bu hileyi ama silinmiyordu, fakat ben xliveless yerine başka birşey kullanıyordum,bulursam linki yollarım.

Büyük ihtimal xliveless yüzünden siliniyor.Ben traineri kurup oyuna girdiğimde yeni bölümden başlamıştı(Tabi beni kimse uyarmadı saveler silinecek diye ).O başka birşeyi burada paylaşırsan arkadaşlar için faydalı olabilir
  • Ya arkadaşlar yardım edin bunun EFLC dosyalarını atıyorum EFLC'ye ama açılmıyor. Sadece trainer.asi dosyasını sildiğimde açılıyor oyun. Ne yapmam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orbited

Ya arkadaşlar yardım edin bunun EFLC dosyalarını atıyorum EFLC'ye ama açılmıyor. Sadece trainer.asi dosyasını sildiğimde açılıyor oyun. Ne yapmam gerekiyor?

Kendi ASILoader'imi upload ettim BURADAN tekrar indirin
  • Acaba gene mi update ile alakalı?
  • orjinal eflc kullanıyorum yinede xlive dosyalarını atmam gerekiyormu ,yada dikkat etmem gereken başka neler var ?, birde gta4 kullandığım vehicles dosyasını eflc de kullanamıyorum bunun için ayrı vehicles dosyasınıda bulamadım aynı isimde eflc için
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinolampx

orjinal eflc kullanıyorum yinede xlive dosyalarını atmam gerekiyormu ,yada dikkat etmem gereken başka neler var ?, birde gta4 kullandığım vehicles dosyasını eflc de kullanamıyorum bunun için ayrı vehicles dosyasınıda bulamadım aynı isimde eflc için

Upload ettiğim sparkıv rarının içinde bir rar dosyası daha var o eflc için.Xlive dosyalarını atmanız gerekiyor.
  • Meraba arkdaşım sırf senin konun için üye oldum (: bir yardım edersen şimdi konuya geliyim.

Benim patch 1.0.4.0 ve senin herdedğini yaptım oyuna girdim save im yokdu sonra senin Not' unu gördüm ve aklıma fikir geldi trainer için Rockstar Games' e attığım bütün dosyaları sildim oyuna girdim save gelmiş ve hemen yedekledim.Sonra tekrar aynı şekilde traineri attım (harfi harfine uydum gene yazdıklarına) ve Start' a bastım heyecanlı bir şekilde.(1 haftadır bunu yapmaya çalışıyordum).Sonunda oldu diye ama Oyuna girdiğinde Sağ Alt'da Start bilmemne yazıyorya ondan sonra oyundan atıyor.Bunun bir çözümünü bulamadım tüm trainer dosyalarını siliyorum ve gene save im açılıyor 0 sorun yardım edebiliceksen ne mutlu bana!!

Sağolasın Şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: canmutlu12

Meraba arkdaşım sırf senin konun için üye oldum (: bir yardım edersen şimdi konuya geliyim.

Benim patch 1.0.4.0 ve senin herdedğini yaptım oyuna girdim save im yokdu sonra senin Not' unu gördüm ve aklıma fikir geldi trainer için Rockstar Games' e attığım bütün dosyaları sildim oyuna girdim save gelmiş ve hemen yedekledim.Sonra tekrar aynı şekilde traineri attım (harfi harfine uydum gene yazdıklarına) ve Start' a bastım heyecanlı bir şekilde.(1 haftadır bunu yapmaya çalışıyordum).Sonunda oldu diye ama Oyuna girdiğinde Sağ Alt'da Start bilmemne yazıyorya ondan sonra oyundan atıyor.Bunun bir çözümünü bulamadım tüm trainer dosyalarını siliyorum ve gene save im açılıyor 0 sorun yardım edebiliceksen ne mutlu bana!!

Sağolasın Şimdiden

Teamviewer adlı programa sahipsen ben halledebilirim.PM'den goruşelim.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.