Şimdi Ara

HTC'den Apple'ın iddialarına yanıt geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cuma günü bir basın toplantısı düzenleyen ve sinyal sorunun sadece iPhone 4'te görülen bir durum olmadığını belirten Steve Jobs, HTC, RIM ve Samsung gibi üreticilerin telefonlarında da, nasıl tutulduğuna bağlı olarak sinyal kaybı yaşandığını iddia etmişti. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan HTC, Apple'ın iddiasını bir noktada kabul ederken, Steve Jobs'un örnek olarak gösterdiği Droid Eris modeli için sinyal sorunu yaşayanların oranının, tüm kullanıcılar arasında sadece %0.016 olduğunu belirtiyor.

Appe iPhone 4'teki %0.55'lik şikayet oranı dikkate alındığında bu konuda daha rahat olduklarına vurgu yapan HTC, EVO 4G ve Droid Incredible gibi modelleriyle Amerika'nın en çok satan akıllı telefon üreticileri arasında yer alıyor, hatta yüksek talepten ötürü zaman zaman kıtlık yaşadığı da biliniyor

• iş b.k sarınca herkes bir birine b.k atıyor çamaşırlar ortada gezinior
    kıminki daha kirli meselesine dönüştü iş
  • Sonuna kadar HTC! Ama iPhoneum da olsun isterdim :D
  • sonuna kadar HTC! (adamlar iyi iş çıkarıyorlar)

Batsın gitsin, Apple !
  • Apple'n yaptıgı çok ayıp.
  • bu şirketleri aklım almıyor nası bukdr alelade bir iş yapabiliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezegenci

sonuna kadar HTC! (adamlar iyi iş çıkarıyorlar)

Batsın gitsin, Apple !

Bu kadar kinde gütmemek lazım SJ'u yolda görse öldürücek bi kitle söz konusu .
  • Apple nasıl olurda 100.000 kişide 16 ile 100.000 kişide 550 kişiyi kıyaslar. arada 35 kat fark var. Ama bu kadar müride varken Apple'ın sırtı yere gelmez. Zira insanlar I-Phone'u konuşmak için değil hava atmak için alıyorlar. Bundan dolayı da bu gibi üretim hatası fiyaskolarına kulaklarını tıkıyorlar...
  • Her iki markayada yakışmayan hareketler bunlar. gereksiz yere birbirlerini yiyorlar.

ama işin ucunda milyar dolarlar olunca bu iş böyle oluyor tabii:)
  • Hiç Apple ürünü kullanmadım, ama HTC ve BBerry çok süperler. tam business class.
    ama şunu da biliyorum kullanım alanları farklı. Apple hava işi.
  • Apple'da marka dışında birşey kalmadı.
  • Bu HTC den bir ben performans alamıyorum sanırım aranızda sorun yaşayan olmadı mı hiç?
  • Bu millet neden yapılan güzel şeyleri çekemezki, adam dokunmatik ekranda çığır açtı, ekol oldu, her çıkaran zımbırtı iphone kill diye abuk subuk adlandırmalarla anıldı, ama adamlar çatııır çatırrr, sattı microsoftu şirket büyüklüğünde solladı, konuşanlar anca nefes israfı yapsın dursun. Bu zamana kadar sürekli WM kullanmış biri olarak Appleyi ağzım açık izliyorum, Yıl 2010 microsoft önce sanal klavyede backspace tuşunu nereye hangi büyüklükte koyacağını öğrensin sonra laf edersiniz apple'ye, WinMo 7'de bilemiyorum inş milletin aslında neye önem verdiğini anlamıştır biraz Mic.
  • Her türlü cihazı kullandım , hiçbirinde sinyal problemi yaşamadım sorunsuz çalışıyorlar, ne HTC ne de Nokia
    canavar gibi. iPhone hiç kullanmadım kullanmayı düşünmedim kullananlara da kolay gelsin , hayırlı olsun diyorum.

Ha bu arada iPhone Killer demişken , bu cihazlar bu şekilde ufak da olsa hatalarla devam ederse gerçek iPhone
    Killer Steve Jobs'un kendisi olacak
  • su telefon piyasasinda apple i alt üst edebilecek tek sirket htc dir adamlar manyak telefon yapiyorlar özellikle son cikardiklari modeller cok manyak evo 4g nexus one desire apple iphone 4g ile yarisabilecek düzeyde telefonlar...
  • Kusura bakmayın ama televole programlarını geçtiniz bu saçmalık nedir açıklama yapın, insanları reyting kaygısı ile içeri çekmek için yapılan açıklamalara bakınız, çokmu gerekli bu yorumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpabi

Apple nasıl olurda 100.000 kişide 16 ile 100.000 kişide 550 kişiyi kıyaslar. arada 35 kat fark var. Ama bu kadar müride varken Apple'ın sırtı yere gelmez. Zira insanlar I-Phone'u konuşmak için değil hava atmak için alıyorlar. Bundan dolayı da bu gibi üretim hatası fiyaskolarına kulaklarını tıkıyorlar...

Apple kendi hatalarını biliyorlar aslında ama şu anda bu açıklamayı bi biz okuyoruz. Ya geride kalan milyonlarca apple kullanan insan? Onların HTC nin bu açıklamasından haberi bile yok. Sonrada "noolmuş sanki Iphone4 te varsa Htcde de varmış diyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.