Şimdi Ara

İnternette Video İzleme Sorunu Yeşil Ekran (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
91
Cevap
0
Favori
168.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: computerman33

Arkadaşlar tam 27 saat boyunca ugrastiktan sonra youtube yada dailymotionda olan swf videolarda çıkan yeşil ekran sorununu çözdüm. Olay çok basitmis aslinda. Googlede green screen problem yazıp okudum. 1 dakikada halloldu. Yapmaniz gereken youtube girdiginizde video yuklenmeye baslarken hemen pause ye basmak ve gorunutunu uzerine sag tiklayip ayarlara tıklamak acilan minik pencerenin sol alt kosesinde ekran var ona tıklayın ve acilan yerde Donanım Hızlandırma Özelliğini Etkinleştir var o işaretlidir %100 o işareti kaldırın f5 yapın videonuz artık izlenebilir.

hala oralardaysan bir tesekkurde benden
  • driverleri güncelleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: computerman33

Arkadaşlar tam 27 saat boyunca ugrastiktan sonra youtube yada dailymotionda olan swf videolarda çıkan yeşil ekran sorununu çözdüm. Olay çok basitmis aslinda. Googlede green screen problem yazıp okudum. 1 dakikada halloldu. Yapmaniz gereken youtube girdiginizde video yuklenmeye baslarken hemen pause ye basmak ve gorunutunu uzerine sag tiklayip ayarlara tıklamak acilan minik pencerenin sol alt kosesinde ekran var ona tıklayın ve acilan yerde Donanım Hızlandırma Özelliğini Etkinleştir var o işaretlidir %100 o işareti kaldırın f5 yapın videonuz artık izlenebilir.

adam hızırın teki çıktı :D
  • helal beeeeeeee.....
  • İbretlik tespit yapmış arkadaş. Tebrik ederim , dediğini yaptım ve oldu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can_R6

İstediğiniz yazılımı codec'i ıvırı zıvırı yükleyin boş arkadaşlar ya Nvidia Tabanlı bir ekran kartı kullanacaksınız yada anakartı değiştireceksiniz bizzat başıma geldi anakart değişimi sonrası sorun çözüldü;Atı Amd radeon 3-4 model ekran kartını denedim olmadı ama bir ara arkadaş 64mb 32 bit bir ekrana görüntü verme amaçlı nvidia ekran kartı vermişti onda bu problem çıkmadı.

yok artık böyle bir sorun için koca anakart mı değişelim.Sadece nvida kullanın demekte reklam kokan hareketler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

quote:

Orijinalden alıntı: Can_R6

İstediğiniz yazılımı codec'i ıvırı zıvırı yükleyin boş arkadaşlar ya Nvidia Tabanlı bir ekran kartı kullanacaksınız yada anakartı değiştireceksiniz bizzat başıma geldi anakart değişimi sonrası sorun çözüldü;Atı Amd radeon 3-4 model ekran kartını denedim olmadı ama bir ara arkadaş 64mb 32 bit bir ekrana görüntü verme amaçlı nvidia ekran kartı vermişti onda bu problem çıkmadı.

yok artık böyle bir sorun için koca anakart mı değişelim.Sadece nvida kullanın demekte reklam kokan hareketler.

ben başıma geleni anlattım reklamla alakası yok bunun

• Ben bu konuyu 2010 da açmışım vay arkadaş ne bela bi sorunmuş :D
  • flash olmeli.

dogru yol html5.
  • computerman33 adamın dibisin kardeşim eyvallah sağolasın
  • java environment gibi birşey yükledim mynet oyunda takılıordu düzelir diye. yükledikten sonra videolar yeşile döndü bende kaldırdım java environmenti, javanın siteden java güncelledim sorun cözüldü, diğer yöntemleri deneyip çözemyen arkadaslara faydalı olur ümidiyle yazdım
  • computerman33 C kullanıcısına yanıt
    ilk uygulamada sorun çözüldü ama sonra tekrar aynı sorun yeşil ekran başladı.yinede çok teşekkür eerim bir sürü insanın derdine çare omluşsun.senin gibi ustaların sayesinde bişeyler öğreniyoruz.Allah sizlerden razı olsun.
  • combofix
  • konuyu guncelleyelim sorunu cozen arkadasada tesekkurlerimizi unutmayalim
  • format at geçer
  • Bu sorun bendede su an oluştu denemediğim şey kalmadı burda yazan lar dahil ama hala devam ediyor yeşil ekran sorunu codec dahi yükledim flash player güncel kafayı yiyorum ekran kartım asus gtx 750 ti yardım edin win7 ultimate 64 bit sistemim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SMT u23r kullanıcısına yanıt
    kardeş ben yaptım bunu ama çözülmedi ya
  • Ne yazık ki çözülmüyor arkadaşlar. Başka önerisi olan var mı :(
  • Arakadaslar kullandıgınız taraycıları kopmle sistemden kaldırın. ardından clenear yada benzeri program ile sisteminizi komple taratın. pcyi resetleyin. işletim sitmi ve drivarları güncelleyin.özellikle ekran kartı. pcyi resetleyin. ardından codec-flash player-java yükleyin. pcyi resetleyin. umarım olur.
  • Malesef çözüme ulaşamadım. Sistemim Org. Win8 x64 ekran kartım gt740m
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.