Şimdi Ara

Yokmu bunun Çaresi USB Aygıtlarından biri çalışmıyor???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • interneti alt üst ettim ama nafile bir türlü kesin bir çaresi yok bu ne biçim bir hatadır kimse bunun çözümünü bilmiyormu yardım ustalar sorun bu; bir usb aygıtı taktımmı bu hatayı veriyor, bu bilgisayara takılı usb aygıtlarından birisi çalışmadığından windows aygıtı tanıyamıyor Tüm USB Girişlerini denedim bikaç arkadaşta da bu hatayı gördüm ama onlarda çözemedi sadece webcam çalışıyor ne hikmetse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcheveslisi -- 18 Temmuz 2010; 14:10:11 >

• Maalesef bu soruna bende hiçbir zaman çözüm bulamadım. USB girişi arızalanmış olabilir ve bu da hiç düzelmiyor.
  • Geçmiş olsun kendine pci usb 2.0 kart alırsın işini görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulmicort

Geçmiş olsun kendine pci usb 2.0 kart alırsın işini görür.

Yani çaresi yokmu gittimi usb'ler? pci usb card olurmu acaba sonuçta o da usb görevi görüyor sanki anakart usb kabul etmiyor ilginç bir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcheveslisi -- 18 Temmuz 2010; 14:19:41 >
  • benim de başıma gelmişti format attım düzeldi.
  • İntelin chipset driverını bir güncelle istersen belki düzelir.

Format atmaktan iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulmicort

İntelin chipset driverını bir güncelle istersen belki düzelir.

Format atmaktan iyidir

düzelmezse iki yöntemlede donanımsal bi sorundur. tamirci yolunu tut
  • aygıt yöneticisinden bakıp kontrol ettin mi? bazen güç kapanabiliyor bir şekilde. tanımama olayı karın ağrısı yapan birşey de, aygıt yöneticisinden biraz kurcala istersen evrensel seri yol denetleyicisi filan olması lazım. belki de yapmışsındır da ben farklı bir sorun yaşamıştım. wifi adaptor takıyordum çalışmıyordu. ordan gücü açtım değiştirdim birşeyler çalışmaya başladı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.