Şimdi Ara

Crysis 2'ye 17 Yeni Ekran Görüntüsü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •     Crysis 2 için beklemeye artık tahammülünüzüz kalmadığını biliyoruz. Bunun farkındayız ve elimizden geldiğince yeni ekran görüntüleri ve video'lar paylaşarak bu ızdırabınızı hafifletmeye çalışıyoruz.

İşte bugünkü Crysis 2 menünüz, tam 17 yeni ekran görüntüsü, aşağıdan göz atabilirsiniz;

• Hepsi de harika!!! :)
  • Ben uzaylı öldürmek istemiyorum !
  • eğer uzaylıları vurduğumzda taş tekmeliyo gibi hssetmiceksek bence uzaylı vurmak fena diil ama o robotlara zarar verdğmzi hsstmezsek d çok tatsz olur
  • çok pahalı olmasında alabilelim sonra bide cod:black ops için para biriktirecem ucuz olur inşallah.
  • Grafikler gerçekten çok güzel görünüyor
  • physx varmı acaba ?
  • VİDEODAN ALINTI GİBİ DURUYOR :s
  • Crysis1 ide beğenmemiştim hiçte beklediğim bi oyun değil bana kalırsa yapımcısı Türk diye duygusal yaklaşıyoruz oyuna , olabilir tabi ama benim sevmediğim oyunlar listesinde ilk 5 te Crysis ama bende tabiki Türkçe seslendirme için oyunu orjinal alanlardanım :)
  • Uzaylı öldürmek istemiyorsan başka oyunlara yönel.
    Resimlere gelince hala kusurlar var fakat göze batmıyor oyunda farkedilmez zaten...
  • Çok belli oluyor gerçekten resimlerden grafikler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 19 Temmuz 2010; 20:36:45 >
  • Gene mükemmel grafikli bir Crysis geliyor. Sabırsızlıkla bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.